Rīgas jūras līcis

Jūra ir jūra , līcis ir līcis un gan cope , gan zivis tur atšķirīgas
olegs69 Vot to gan nezinaju. Vienmer ar kolegiem esam butes braukuši un necopes reizes sedejuši katram pa 4makšķerem. Interesantakais ka Divreiz inspektori ar bij pienakuši un neko neaizradija
28.aprīlis 2015, 13:15 | links
 
Kuraa pusee?

Ruu, 28.aprīlis 2015, 12:16


krasta virzienaa, aiz penshukiem.
28.aprīlis 2015, 12:48 | links
 
Par to ka reņģe mīl ko spīdigu un lielu blakus , tipa bara instikts ka viena ko ir dabūjusi/dzenās pakaļ ēdamajam, gan ir taisnība. Blakus kaimiņš makšķerēja uz gatavas veikala sistēmas ar spīgulīšiem. Nu ķerās bet... , kad zacepā pakāsa sviniņu un no otra kaimiņa aizlienēja svina vietā spožo uzgriezni ( kurus lieto daudzi) , sāka ķerties krietni labāk. Nu uzgrieznis varbūt nav labākais , jo krietni palielina zacepu iespēju (vislabākais ir dropšota garenais sviniņš-minimāli iestrēgst starp akmeņiem, lietoju gan reņģēm, gan asariem vasarā), kad var pakāst visu sistēmu, bet šupiņš viena āķa vietā ir pat ļoti laba doma.
28.aprīlis 2015, 12:30 | links
 
Kuraa pusee?
28.aprīlis 2015, 12:16 | links
 
aha. biju blakus.
28.aprīlis 2015, 11:24 | links
 
Jaa,bijaam trijataa ar meiteni
28.aprīlis 2015, 11:13 | links
 
Runa jau par to ka man ar 2 aakjiem bija katraa laidienaa pa dupletam,uz tiem 10 cik noskatijos lielaakais kaut kur 5 renjgjes,bet taa,taapat kaa man 2-3 ,tachu vinjiem bija krietni biezhaak zacepi.Copeet jau var visaadi,var pieslaaniit ar bomi un tiem 10 aakjiem maisu pusstundaa un tad stiept to gabalu liidz mashiinai,bet var arii guut baudu no copes un lietot nevis jau gatavas sisteemas,bet pats piestraadaat.Es teiksim galaa liku slaidu nelielu shuupinju,liidziigu renjgjei,ar nonjemtu aakji,velkot shuupinjsh imitee renjgji kas dzenaas pakalj,shuupinjsh naak leenaak un kameer izvelc sisteemu,abi aakji jau pilni,uz aakjiem uztiits nedaudz follijas.Bet tas taa,katrs var ielikt nedaudz izdomes un cope kljuus saistoshaaka

Ruu, 28.aprīlis 2015, 10:31



biji vakar un manglajsalas mola no kaadiem ~ puspieciem?
28.aprīlis 2015, 11:06 | links
 
Pēc projekta laikam būs paredzēti 9 āķi jūrā?
28.aprīlis 2015, 10:33 | links
 
Runa jau par to ka man ar 2 aakjiem bija katraa laidienaa pa dupletam,uz tiem 10 cik noskatijos lielaakais kaut kur 5 renjgjes,bet taa,taapat kaa man 2-3 ,tachu vinjiem bija krietni biezhaak zacepi.Copeet jau var visaadi,var pieslaaniit ar bomi un tiem 10 aakjiem maisu pusstundaa un tad stiept to gabalu liidz mashiinai,bet var arii guut baudu no copes un lietot nevis jau gatavas sisteemas,bet pats piestraadaat.Es teiksim galaa liku slaidu nelielu shuupinju,liidziigu renjgjei,ar nonjemtu aakji,velkot shuupinjsh imitee renjgji kas dzenaas pakalj,shuupinjsh naak leenaak un kameer izvelc sisteemu,abi aakji jau pilni,uz aakjiem uztiits nedaudz follijas.Bet tas taa,katrs var ielikt nedaudz izdomes un cope kljuus saistoshaaka
28.aprīlis 2015, 10:31 | links
 
Jā, 3 makšķeres, bet par āķu daudzumu uz kāta nekas nav teikts, tā kā liec kaut 8 uz viena. Tikai vai viegli būs iemest. Es pēdējā laikā uz 2 āķiem vairāk pāreju dēļ šī iemesla. Nu nav tur šķirbas 6 vai 8 āķi summā, ja tā zivs ir tad ir, ja nav tad nav. Nu ērtāk man tā ir, bet citi lai met kaut 8.
28.aprīlis 2015, 10:29 | links
 
Miera mika! Palasi noteikumus! Jura var but astoni ākki, bet uz vienas makskeres ne vairak pa 4! Tapec uz butem ar parasti izmantoju sistemas ar diviem akiem lai var copet ar cetram makskerem pie necopes, pie copes pietiek ar divam makskerem

Edgars1982, 28.aprīlis 2015, 00:22


13. Vienai personai makšķerēšanas reizē vienlaikus atļauts izmantot šādu skaitu
makšķerēšanas rīku:
13.2. trīs makšķerēšanas rīkus jūras ūdeņos, ja visu rīku kopējais āķu skaits
nepārsniedz astoņus āķus. Vairākžuburu āķi uzskata par vienu āķi.

Tā kā:
1. Var izmantot tikai max 3 makšķeres nevis 4.
2. Uz vienas liec kaut 8 āķus.
28.aprīlis 2015, 01:39 | links
 
Miera mika! Palasi noteikumus! Jura var but astoni ākki, bet uz vienas makskeres ne vairak pa 4! Tapec uz butem ar parasti izmantoju sistemas ar diviem akiem lai var copet ar cetram makskerem pie necopes, pie copes pietiek ar divam makskerem
28.aprīlis 2015, 00:22 | links
 
Nu iekšējos ūdeņos ir tik trīs āķi uz vienas, bet jūra ir kopējais skaits ne vairāk kā astoņi . Vai nu sadali tos astoņus uz trim makšķerēm vai visus uz vienas. http://likumi.lv/doc.php?id=202643
28.aprīlis 2015, 00:16 | links
 
Nu tak ir tie, kam par maz. Upē uz brekšiem man viens zināms kadrs 8 āķus liek uz sistēmas. Vismaz pats tā stāsta.
27.aprīlis 2015, 22:06 | links
 
atļauti tak 3 āķi jūrā! :) voit šito es nesaprotu - 10 āķus - jēga stundas laikā visu taru pieskaldīt un tad ko, kaijas barot? :)

uz 3 āķiem dupleti, tripleti retāk... gadījās arī, ka uz 1 āķa 2 zivis :)
27.aprīlis 2015, 21:52 | links
 
Es ar shodien pabiju,nu skaisti.Renjgje naak viljnveidiigi,nujau smukaaks izmeers traapaas drusku retaak,renjgje naarsto diezgan aktiivi,cik noskatijos man 2 aakji bija vieniigajam :D paarsvaraa pa 10 uz sisteemas,bet nu es arii nesuudzos,savilku pa 2 stundaam atlases renjgji 2 eedienreizem.Skats bija skaists,pmalee zibenjoja
27.aprīlis 2015, 21:44 | links
 
es kjeeru tur, kur akmenji apaksaa. Iemetu makskeres un braucu ~5km/h tur kur piecopee, tur enkuru lejaa un kjeru.
27.aprīlis 2015, 18:18 | links
 
Sveiki! Nez tā reņģe nāk tikai molu tuvumā vai visas jūras piekrastē? Ir jau arī savs fīlings ar visiem kompānijā paķert, bet reizēm nav kur nostāties. Lai ar laivu iebrauktu jāķer daudzmaz laiks. Cik noprotu no Daddy komentāriem ap Saulkrastiem arī ir labi, bet vai jameklē vietas, akmeņaina grunts, kādi citi kritēriji??
27.aprīlis 2015, 13:06 | links
 
Normāls izmērs. Nosvēru lielāko-100gr. Bet tā 50-70gramīgās. Par tirgus un paša ķerto: uz tirgus tik lielas neesmu manijis. Otrkārt, ja reņģe dienu pastāv, kaut vēsumā , tad riktīga ''zivs'' smaka un arī garša vairs nav tā . Pats noķer, uz reiz iztīri - baigi garšiga. Tirgū-kā noveiksies. Transportam gan bij kā bij ar novietošanu , svētdien. Te laikam līdz autiņš ar velo stiprināmo bagāzņieku vai kāds mazāks velospēds ko iemest vāģi. Mašīnu noparko krietnā attālumā, paņem divriteni un aizbrauc līdz molam
27.aprīlis 2015, 11:33 | links
 
Kāds izmērs ķērās?
27.aprīlis 2015, 07:55 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager