Rīgas jūras līcis

Jūra ir jūra , līcis ir līcis un gan cope , gan zivis tur atšķirīgas
Nu jā Baltijas jūra vairāk līdzinās lielam saldūdens ezeram. Planktons gan vairāk mikro nevis makro kā miljardu vēzīšu bari okeānos, bet ir un tam seko brētliņu un reņģu bari, tām savukārt laši. mencas un citas lielās plēsējas. Barības ķēdi noslēdz roņi un cūkdelfīni, ja neskaita cilvēku :-)
25.jūlijs 2013, 15:12 | links
 
Nu Tu arī salīdzināji saldūdens peļķi ar okeāna straumēm, mums planktons un vaļi pa to līci gluži nepeld.
25.jūlijs 2013, 14:03 | links
 
Interesanti ka okeānos pārsvarā tieši aukstās straumes ir ar barības vielām bagātākas un tieši tās pievilina gan zivju barus gan jūras zīdītājus ;-)
25.jūlijs 2013, 13:56 | links
 
Stipri liela kļūda attiecībā uz austrumu vēju Vidzemes jūrmalā, visu ūdens augšpusi aizpūšs uz rietumiem, krastā pienāk aukstais jūras dziļūdens un jūras zivis, sīkās zivis dēļ kā asaris vispār tur ir, aizpeld līdz ar silto barībām bagāto ūdeni. Vislabākā asaru cope ir tad, kad dienas laikā vējš griežas pa jūru no viena krasta uz otru, vispār ir tāda pazīmē, kas attiecas uz zivju daudzumu jūrā – jo vairāk cilvēku peldas jo mazāk, ir jūras zivis pie krasta.
25.jūlijs 2013, 13:53 | links
 
Nu jā es līcī esmu spiningojis tikai raibos, tiem cits vējš pa prātam :-)
25.jūlijs 2013, 13:36 | links
 
Tur jau austrenis arī vajadzīgs:)
25.jūlijs 2013, 13:32 | links
 
jā, es jau visu nedēļu čekoju laika ziņas, svētdien būs jāskalda asari slepenajā spotā !

osscar, 25.jūlijs 2013, 11:54


hm vai svētdien jau nesāk austrenis iepūst? ;-)
25.jūlijs 2013, 12:43 | links
 
eh atvaļinājums beidzies a rīt uz varkali uz 3 dienām :(
25.jūlijs 2013, 12:10 | links
 
jā, es jau visu nedēļu čekoju laika ziņas, svētdien būs jāskalda asari slepenajā spotā !
25.jūlijs 2013, 11:54 | links
 
Tiem kas grib līcī paķert asarīšus,asarus vai arī kimlakus ir pienācis īstais laiks to darīt jo pavēries piecu dienu logs ar labvēlīgiem laika apstākļiem īpaši džigam un MJ ,pēc tam var nebūt tādas iespējas un augusta vidū sāks isklīst pa upēm un tik lielu baru kā jūrā vairs nebūs-nepalaidiet šo iespēju garām un nedzenaties pēc tiem sīkajiem.Līdz 20cm vispār vajadzētu aizliegt ņemt jūrā jo tādam knapi 150gr ,asari sākās no 25cm un arī ķert ir cita bauda īpaši ar MJ vajag tikai piemeklēt mānekli kas mazāk intresē sīkaļām.Noskatīju satelīta kartēs pāris jaunas vietas būs jāpārbauda kas ganās akmens krāvumos.Ne asakas visiem!!!
25.jūlijs 2013, 10:13 | links
 
Vēl aiz Tūjas kāds gabals uz augšu.
19.jūlijs 2013, 14:20 | links
 
Kutis..
Tu Koklītēs copē vai Tūjas pusē?
19.jūlijs 2013, 14:18 | links
 
Būs vēl nedēļa jāpaciešās ,ātrāk neko prātīgu nesola,vismaz pagaidām bet ja būs nākošsestdien tāds laiks kā šobrīd sola tad kimlaki atkal dabūs trūkties pa pilnu programmu.
19.jūlijs 2013, 13:51 | links
 
Līcī vakar esot bijusi liela straume.:)
18.jūlijs 2013, 16:42 | links
 
Kutim lielie asari tiešām vareni, bet nu kas tos mazos var saskaitiit....
Cik tālu no krasta tie lielie dzīvo?

YNS, 18.jūlijs 2013, 13:26

Ir trāpījušies arī piekrastes akmeņos bet pamatā apmēram kilometru ,varbūt mazāk,no krasta.
18.jūlijs 2013, 15:36 | links
 
Kutim lielie asari tiešām vareni, bet nu kas tos mazos var saskaitiit....
Cik tālu no krasta tie lielie dzīvo?
18.jūlijs 2013, 13:26 | links
 
man svētdien tik bargi kā Kutim negāja, bet kūpinātus asarus ēdu vēl šodien :) koklītēs no 5-9 normu ar ēdamiem pielasīju, tad kautkā cope pierima, 10 braucu malā :)

daddy_j, 17.jūlijs 2013, 08:44

Pēc vienpatsmitiem atsākās žors kas turpinājās līdz pieciem un tieši pusdienlaikā dabuju vislielākos.
17.jūlijs 2013, 15:49 | links
 
ir doma aizbraukt brivdienas uz Vakarbulli, kurs zin ka tur iet, un uz ko kjert?

es domaju njem spiningu un grunteni.
lidaka tur ir? :)
17.jūlijs 2013, 14:24 | links
 
man svētdien tik bargi kā Kutim negāja, bet kūpinātus asarus ēdu vēl šodien :) koklītēs no 5-9 normu ar ēdamiem pielasīju, tad kautkā cope pierima, 10 braucu malā :)
17.jūlijs 2013, 08:44 | links
 
Veči !Neapvainojaties,vienkārši "balta"skaudība,nevarēju palikt Tūjā uz svētdienu,varbūt tur arī ašuks pienāca...
16.jūlijs 2013, 19:42 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager