Gumijas laivas remonts

Torpeeda. Es domāju, ka ar to līmi nekas labs nebūs. Ir tāda firma ARI-VI, veikals ir Rīgā, Pērnavas ielā 35. Viņi pārdod profesionālās 2 komponentu līmes gumijas līmēšanai TIP TOP. Es domāju, ka viņi arī varēs ieteikt. kā labāk salīmēt, tel.67310345. Lai Tev veicas remontā.
20.jūlijs 2011, 14:16 | links
 
Tā.. nopirku Zefal rapair set. Domāts velosipēdiem. Tajā ir tāds rubber cement, tipa līme. Ir kāds no jums ar tādu līmējis? Tagad rokos pa googli, lai būtu drošs, ka tur nav kādi zemūdens akmeņi.
20.jūlijs 2011, 13:35 | links
 
Nav vnk caurums, gaiss nāk ārā tur, kur ventilis laivas iekšpusē ielīmēts.. tā apaļā daļa, kurā tas ir iestiprināts. Kaut kā jāmēģina tur satīrīt, moš kārtīgi iespiest līmi. Ar smilšpapīru liekas, ka nevarēšu, attaukošana arī būs problemātiska, jo nedrīkstu to atlīmējušos atplēst vēl vairāk vaļā.

aigaigar
tu domā to mazo superlīmi, vai riktīgo momenteni? Ar mazo galīgi negribētos riskēt, jo ir bijis, ka plastmasa paliek mīksta, bail, ka laivai neuztaisu vēl lielāku skādi.

Rīt piekāpšu makšķernieku veikalā, paskatīšos, kāds tas remontkomplekts izskatās.
20.jūlijs 2011, 00:16 | links
 
Torpēda
Pašam gadījās ķibele pašā labākajā līdaku laikā. Diezgan iespaidīgs caurums sanāca.
Notīri ar benzīnu, nedaudz ar smilšpapīru apstrādā, paņem speciālo ielāpu un mauc ar to pašu superlīmi. Sākumā baidījos, moš izkausēs vai saplaisās, bet nē, jau pāris mēnešus turās kā jauna :)
19.jūlijs 2011, 23:27 | links
 
http://www.copeslietas.lv/site/sarunas/topic/258/
kā būtu ja būtu???
Bet ja vēl nenopietnāk.Tad copeslietu veikalos tirgojas remkomplekti.Tur ir gan līme gan ielāpi.Bez attaukošanas vēl tākā prasītos biku ar smilšpapīru piestrādāt.Tad līme labāk savelk.
:)
19.jūlijs 2011, 23:25 | links
 
Kolēģi, iesakiet, lūdzu, labu līmi, ar ko man salīmēt manu mīļo, veco, labo Ufimku!
Cik sapratu, tad līmējamo vietu vispirms vajag attaukot? Vai spirts tādai lietai der? Vai tomēr labāk benzīnu?
Paldies jau iepriekš ;) !
19.jūlijs 2011, 23:21 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager