Rakstiet mums! Pievienojiet attēlus (vai uzticiet tos piemeklēt CL redaktoram) un mēs nodosim Jūsu vēstījumu visai Latvijas copmaņu saimei!

Seko līdzi jaunākām ziņām sev ērtākā veidā izmantojot CopesLietas.lv ziņu sadaļas RSS barotni.
fishing.lv | 13.oktobris 2009, 21:13 | 1 komentārs | 1182 skatījumi

Beidzies Latvijas čempionāts spiningošanā

fishing.lv

Baltezerā ar MK Pasaule organizētajām 4. kartas sacensībām noslēdzās Latvijas 2009.gada čempionāts spiningošanā.

Baltezeri, kuri pēc pēdējās nedēļas vētrainajām dienām un atbilstoši vājās copes šodien izskatījās mierīgi un rudenīgi skaisti, kārtējo reizi nodemonstrēja savu kaprīzo raksturu. Tik bālu copi dalībnieki šajā sezonā nebija piedzīvojuši - pie zivīm no 25 ekipāžām tika tikai deviņas. Lomos bija tikai 8 līdakas, trīs zandarti un daži desmiti asaru. Apstiprinājās veca atziņa, kura ir spēkā visās makšķerēšanas sporta sacensībās, - ja cope ir normāla, uz labu rezultātu var pretendēt relatīvi liels skaits dalībnieku, ja cope ir vāja, automātiski būtiskas priekšrocības ir ezera pazinējiem un vietējās copes nianšu zinātājiem.

Arī šoreiz viss notika kā parasti. Priekšrocības bija tiem, kuriem Baltezeri ir piemājas ezeri, un kuri ir kaut kādā mērā atšifrējuši perspektīvākās vietas. Ar savāktajiem 14532 punktiem pirmo vietu un kārtas galveno balvu - tiesības nedeļu pavadīt SIA Cope Zviedrijā bāzē ieguva MK Pasaule duets Kristaps Evers un Mārtiņš Dumpis, kuri iemanījās izvilkt 4 līdakas. Nedaudz atpalika un nākamajās divās vietās ar 13 834 un, attiecīgi, 10161 punktu palika čempionāta galvgala ekipāžas A. Romanovs - I. Goltiņš (Dunkan) un J. Fjodorovs - Dz. Zujevs (Koknese RRKP būve)

Kopvērtējumā Latvijas 2009. gada čempiona nosaukumu izcīnīja komandas "Koknese RRKP Būve" pārstāvji Viesturs Saulīti un Modris Bērziņš. Viņi gan neuzvarēja nevienā kārtā, taču panākumu nodrošināja rezultātu stabilitāte. Sudraba medaļas ieguva Ivars Dubra un Juris Nagainis no komandas "Mēs zivīm". Bronzas medaļas izcīnīja visreālākie pretendenti uz zelta medaļām Juris Fjodorovs un Dzintars Zujevs (Koknese RRKP Būve). Viņiem liktenīga bija otrā kārta, kad no ierindas izgāja laivas motors un viņi palika bez rezultāta.

Arī komandu vērtējumā labākie bija koknesieši. Par čempioniem komandu vērtējumā kļuva "Koknese RRKP Būve", otrajā vietā palika "Mēs zivīm", trešajā - komanda "Koknese".