Veidosim saturu kopā!
  • Jūsu novadā gaidāmas vai jau aizvadītas copmaņus saistošas aktivitātes?
  • Jums ir viedoklis par copmanim aktuālu tematu?
  • Esat izbaudījis aizraujošu copes piedzīvojumu?

Rakstiet mums! Pievienojiet attēlus (vai uzticiet tos piemeklēt CL redaktoram) un mēs nodosim Jūsu vēstījumu visai Latvijas copmaņu saimei!

Seko līdzi

Seko līdzi jaunākām ziņām sev ērtākā veidā izmantojot CopesLietas.lv ziņu sadaļas RSS barotni.
Sacensības | 5.oktobris 2020, 07:45 | Komentēt | 995 skatījumi

Aicina uz “Lielupes līdaku”

17. oktobrī Lielupē notiks tradicionālās Jelgavas pilsētas atklātās sacensības makšķerēšanā no laivām «Lielupes līdaka».

Makšķerniekiem, lai izvilktu lielāko Lielupes līdaku, būs sešarpus stundas – starts tiks dots pulksten 8.30, savukārt pulksten 15 sacensības noslēgsies. Zivis drīkstēs ķert Lielupes posmā no autotilta līdz Svētes ietekai. Dalībnieku reģistrācijas vieta būs aiz airēšanas bāzes Pilssalas ielā, un tā sāksies no pulksten 7.45.

Sacensības ir atklātas un tajās var piedalīties visi interesenti individuāli vai komandā (komandā – divi sportisti), bet laivā jābūt vismaz vienai pilngadīgai personai. Dalībnieki netiks dalīti pēc vecuma vai dzimuma un startēs open grupā. Makšķerēt atļauts ar vienu makšķeri vai spiningu, drīkst arī izmantot dzīvo ēsmu.

Tā kā sacensības notiks saskaņā ar Makšķerēšanas noteikumiem LR ūdenstilpēs un Noteikumiem par kuģošanas līdzekļu satiksmi iekšējos ūdeņos, sacensību dalībniekam jāuzrāda derīga makšķerēšanas atļauja, kā noteikts Makšķerēšanas noteikumos. Dalības maksa ir astoņi eiro dalībniekam, 1. un 2. grupas invalīdiem, pensionāriem un bērniem līdz 16 gadu vecumam dalības maksa ir pieci eiro. Dalības maksas nauda ir paredzēta balvu iegādei, sacensību organizatoriskajām izmaksām un dalībnieku ēdināšanai. Dalības maksa jāsamaksā skaidrā naudā, reģistrējoties pirms sacensībām. Ja ir jautājumi, lūgums sazināties ar sacensību galveno tiesnesi Juri Kaminski pa tālruni 29196004.

Uzvarētāji tiks noteikti gan individuālajā, gan komandu konkurencē, katrā grupā apbalvojot 1.–3. vietas ieguvējus. Galvenā balva 200 eiro vērtībā tiks dalībniekam, kurš noķers lielāko līdaku.

Sacensības rīko makšķerēšanas sporta klubs «Lielupes brekši» sadarbībā ar Jelgavas pilsētas pašvaldības iestādi «Sporta servisa centrs». To mērķis ir popularizēt makšķerēšanu kā veselīgu un aktīvu sporta veidu un iesaistīt iedzīvotājus tautas sporta aktivitātēs.

Sacensību nolikums šeit:

 
 
[0] Komentāri
 
Nav pievienotu komentāru. Esi pirmais!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager