Veidosim saturu kopā!
  • Jūsu novadā gaidāmas vai jau aizvadītas copmaņus saistošas aktivitātes?
  • Jums ir viedoklis par copmanim aktuālu tematu?
  • Esat izbaudījis aizraujošu copes piedzīvojumu?

Rakstiet mums! Pievienojiet attēlus (vai uzticiet tos piemeklēt CL redaktoram) un mēs nodosim Jūsu vēstījumu visai Latvijas copmaņu saimei!

Jaunākie komentāri

Seko līdzi

Seko līdzi jaunākām ziņām sev ērtākā veidā izmantojot CopesLietas.lv ziņu sadaļas RSS barotni.
Inventārs | 8.jūlijs 2021, 12:33 | Komentēt | 619 skatījumi

Nebeidzamas kombinācijas ar vienu āķi

Firma BKK ir vēl vairāk pilnveidojusi savu jau tā ļoti inovatīvo un interesanto Titan āķa sistēmu, kas paredzēta copei ar lieliem gumijas mānekļiem ar zālēm bagātā ūdenī. Šeit ir spirāle mānekļa nostiprināšanai – to ieskrūvē gumijzivs galvā. Pats superasais āķis ir pārklāts ar slīdīgu pārklājumu, lai to būtu vieglāk izdurt cauri gumijai.

Titan Diver āķi pieejami izmērā no 1/0 līdz 5/0 ar sviniem no 1,8 līdz 5,8 g

Āķim ir piestiprināts sviniņš – tieši tur, kur tas nodrošina vispareizāko balansu, liekot māneklim saglabāt pareizo orientāciju un grimt horizontāli. Uz āķa ir silikona stopari, kas gumijzivij palīdz noturēties savā vietā. Visbeidzot sviniņā ir iestiprināta cilpa, pie kuras savukārt montē rotējošu metāla lapiņu, vēl vairāk pastiprinot mānekļa atraktivitāti.

Titan Diver + āķi pieejami izmērā no 6/0 līdz 18/0 ar sviniem no 8 līdz 42 g

Jaunā Titan Diver+ atšķiras no jau zināmās Titan Diver sērijas ar to, ka sviniņu var bīdīt uz priekšu vai atpakaļ, tādā veidā variējot mānekļa grimšanas leņķi. Vēl vairāk – komplektā ir vairāki dažāda izmēra un smaguma svini, un sistēma pieļauj to nomaiņu, tādā veidā variējot mānekļa grimšanas ātrumu. Tādējādi ar vienu āķi var veidot nebeidzamas mānekļa pasniegšanas kombinācijas.

vairāk info

 
 
[0] Komentāri
 
Nav pievienotu komentāru. Esi pirmais!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager