Veidosim saturu kopā!
  • Jūsu novadā gaidāmas vai jau aizvadītas copmaņus saistošas aktivitātes?
  • Jums ir viedoklis par copmanim aktuālu tematu?
  • Esat izbaudījis aizraujošu copes piedzīvojumu?

Rakstiet mums! Pievienojiet attēlus (vai uzticiet tos piemeklēt CL redaktoram) un mēs nodosim Jūsu vēstījumu visai Latvijas copmaņu saimei!

Jaunākie komentāri

Seko līdzi

Seko līdzi jaunākām ziņām sev ērtākā veidā izmantojot CopesLietas.lv ziņu sadaļas RSS barotni.
Sacensības | 10.jūlijs 2021, 12:19 | Komentēt | 752 skatījumi

Aicina pieteikties LČ spiningošanā pilsētas vidē

Strītfishing jeb spiningošana pilsētas vidē ir salīdzinoši jauns makšķerēšanas sporta formāts. Tas ir ārkārtīgi interesants dalībniekiem, kā arī visnotaļ skatāms skatītājiem – kā nekā darbība notiek pilsētas kanālos, parkos pie tiltiem un tamlīdzīgās vietās, kur netrūkst garāmgājēju vai speciāli atnākušu līdzjutēju.

Šovasar LČ notiks trīs posmos, nu kuriem pirmais jau 17. jūlijā Rīgas pilsētas ūdeņos, startējot no Lucavsalas. Jāprecizē, ka dalībnieki makšķerēs 5 km rādiusā ap starta vietu, visu laiku pārvietojoties tikai ar kājām. Dalībniekus salozēs pa pāriem un pa pāriem tie arī pārvietosies, makšķerēs viens otra tuvumā un reģistrēs viens otra lomu. Paši sacensību noteikumi ir nedaudz specifiski, tādēļ noteikti ir vērts rūpīgi iepazīties ar nolikumu un sacensību noteikumiem. Tāpat jāņem vērā, ka paredzēta dopinga kontrole, kā arī nav pieļaujama dalība sacensībās alkohola reibumā.

Dalības maksa vienam posmam noteikta 35 eiro apmērā, bet visiem 3 posmiem – 90 eiro. Katrs dalībnieks, protams, var izlemt, vai startēt visos posmos, vai tikai vienā. Otrais posms notiks Ogrē, bet trešais būs atpakaļ galvaspilsētā.

Interesenti var pieteikties sacensībām sūtot savu pieteikumu Gatim Kokorevičam uz epastu gatis@lite.lv un vienlaicīgi apmaksājot Nolikumā minēto dalības maksu.

Sacensību nolikumu un noteikumus var izlasīt šeit:

 
 
[0] Komentāri
 
Nav pievienotu komentāru. Esi pirmais!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager