Veidosim saturu kopā!
  • Jūsu novadā gaidāmas vai jau aizvadītas copmaņus saistošas aktivitātes?
  • Jums ir viedoklis par copmanim aktuālu tematu?
  • Esat izbaudījis aizraujošu copes piedzīvojumu?

Rakstiet mums! Pievienojiet attēlus (vai uzticiet tos piemeklēt CL redaktoram) un mēs nodosim Jūsu vēstījumu visai Latvijas copmaņu saimei!

Jaunākie komentāri

Seko līdzi

Seko līdzi jaunākām ziņām sev ērtākā veidā izmantojot CopesLietas.lv ziņu sadaļas RSS barotni.
Sacensības | 15.septembris 2021, 23:18 | 1 komentārs | 1342 skatījumi

Spiningotājus no laivām aicina uz “ALDA” kausu Limbažu pusē

Limbažu novada pašvaldības aģentūra “ALDA” aicina “plēsēju medniekus” 26. septembrī tikties Augstrozes Lielezerā un piedalīties makšķerēšanas sacensībās “Sudraba ceļojošais “ALDA” kauss 2021”

Sacensībās paredzēti 3 posmi. Pirmais, kā jau minēts, Augstrozes Lielezerā, otrais posms plānots Limbažu Lielezerā, bet trešais – Limbažu Dūņezerā.

Augstrozes Lielezera posms notiks 26. septembrī no plkst. 7.00 līdz plkst. 14.00. Sacensībās var piedalīties komandas, kuru sastāvā ir 1 laivu ekipāža ar 1 vai 2 dalībniekiem. Ekipāžu skaits nav ierobežots.

Pieteikumu dalībai sacensībās jānosūta uz e-pastu: alda@limbazi.lv, pieteikumā norādot: komandas nosaukumu, dalībnieku vārdu un uzvārdu, kā arī mobilā tālruņa numuru.

Sacensību dalības maksa ir 20 EUR no ekipāžas, par katru kārtu. Ja ekipāžā ir dalībnieks jaunāks par 16 gadiem vai arī vecāks par 65 gadiem, tad dalības maksa ir 7 EUR + 5 EUR no ekipāžas. Dalības maksa tiek iedalīta sacensību organizēšanas izdevumos un balvu fondā.

Dāvanu kartes izlozē 100 EUR vērtībā piedalīsies tie dalībnieki, kuri dalību ņēmuši visos trijos posmos. Veiksmīgākie makšķernieki starp sacensību posmiem tiks apbalvoti ar pārsteiguma balvām.

Posma uzvarētāju noteiks noķerto zivju svars, noķerot visas trīs sugas (zandarts, līdaka un asaris) Limbažu Lielezerā un Augstrozes Lielezerā, bet Limbažu Dūņezerā līdaku un asari, noķertā zivju summa reizinās ar koeficentu-1,5.

Oļega Auzera izgatavotā “Sudraba ceļojošo kausa” ieguvēja ekipāža tiks noskaidrota, saskaitot visu trīs posmu rezultātus.

Par sacensību norisi atbildīgā persona ir Limbažu novada pašvaldības aģentūras “ALDA” direktors Jānis Remess, mobilā tālruņa numurs: 26142812

Sacensību nolikums šeit: copeslietas.lv/sacensibas

 
 
[1] Komentāri | dilst | aug
 
pusdienlaiks

Organizācija zem katras kritikas. Info varēja vēl svētdien no rīta ielikt :D

16.sep Atbildēt | Ziņot -1
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager