Veidosim saturu kopā!
  • Jūsu novadā gaidāmas vai jau aizvadītas copmaņus saistošas aktivitātes?
  • Jums ir viedoklis par copmanim aktuālu tematu?
  • Esat izbaudījis aizraujošu copes piedzīvojumu?

Rakstiet mums! Pievienojiet attēlus (vai uzticiet tos piemeklēt CL redaktoram) un mēs nodosim Jūsu vēstījumu visai Latvijas copmaņu saimei!

Jaunākie komentāri

Seko līdzi

Seko līdzi jaunākām ziņām sev ērtākā veidā izmantojot CopesLietas.lv ziņu sadaļas RSS barotni.
Aktuāli | 17.augusts 2022, 14:36 | Komentēt | 600 skatījumi

Unikāla iespēja izmēģināt spēkus fīdersportā

Ja tev reizi pa reizei ienāk prātā doma, vai nevajadzētu pamēģināt sevi makšķerēšanas sportā, tad A- līgas organizētais LČ amatieriem fidermakšķerēšanā ir īstā vieta, kur sākt. Šeit plecu pie pleca cīnās gan pilnīgi iesācēji, gan tādi, kas sevi jau izmēģinājuši “lielajā” sportā. Tas nozīmē, ka varēs ne tikai apliecināt savas spējas, bet arī pasmelties zināšanas no pieredzējušākiem kolēģiem. Turklāt vēl nekas nav nokavēts, joprojām un līdz 24. augustam ir iespējams reģistrēties A-līgas čempionāta 3. posmam, kas notiks Baļotes ezerā, Jēkabpils novadā 27-28. augustā.

Lai pieteiktos dalībai, nav obligāti jābūt kāda makšķerēšanas kluba vai sporta biedrības biedram, pietiek ar vēlmi startēt un minimālām iemaņām fīdercopē. Tāpat A līga ļoti gaida savā pulkā jauniešus un, protams, dāmas.

A -līga čempionāta 3. posms solās būt īpaši zivīgs, Baļotes ezers pēdējos gados ir izslavēts ar savu bagātību – šeit fīdermakšķeres ēsmu var iekārot gan baltā zivs, gan iespaidīga karpa un pat zandarts.

Ja esi nolemis pieteikties, raksti epastu uz aligafishing@gmail.com vai zvani Kristapam Juhnevičam (tālr. 26184217)

 
 
[0] Komentāri
 
Nav pievienotu komentāru. Esi pirmais!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager