Veidosim saturu kopā!
  • Jūsu novadā gaidāmas vai jau aizvadītas copmaņus saistošas aktivitātes?
  • Jums ir viedoklis par copmanim aktuālu tematu?
  • Esat izbaudījis aizraujošu copes piedzīvojumu?

Rakstiet mums! Pievienojiet attēlus (vai uzticiet tos piemeklēt CL redaktoram) un mēs nodosim Jūsu vēstījumu visai Latvijas copmaņu saimei!

Seko līdzi

Seko līdzi jaunākām ziņām sev ērtākā veidā izmantojot CopesLietas.lv ziņu sadaļas RSS barotni.
Sacensības | 6.septembris 2022, 21:36 | Komentēt | 889 skatījumi

LČ foreļu spiningošanā no krasta

Aizvadītajā nedēļas nogalē norisinājās AIRRUS Latvijas čempionāta spiningošanā no krasta 2. kārtas 1. posms. Lai arī izšķirošie notikumi norisināsies 10.09 un 11.09, kad tiks noskaidrots labāko trijnieks komandu ieskaitē un arī stiprākie forelisti individuālā ieskaitē, jau iezīmējušies šī gada līderi un spēcīgākās komandas. 2. kārtas 1. posma kopvērtējumā individuāli labākie bija Uģis Circenis, Andis Freivalds un Rūdolfs Egle.

Šajā reizē Braslas upei atkal bija savi pārsteigumi. Nemo Olte vienā no sacensību sektoriem 45 minūšu laikā pamanījās noķert 46 zivis. Pārsteidzošs ātrums un tehnika. Īpašs prieks arī par jaunām sejām šajā disciplīnā, kuri vēlas pamēģināt sevi sportā. Daudzi no viņiem atzīst, ka foreļu sports krasi atšķiras no ikdienas foreļu gaitām.
Atgādinām, ka cīņa notiek ne tikai par Latvijas čempiona titulu un tiesībām pārstāvēt valsti nākošajos pasaules čempionātos, bet arī par vērtīgām balvas no eholotes.lv un CopesLietām.
Kamēr paši sportisti gatavojas noslēdzošajam šī gada posmam, visi pārējie ir aicināti apmeklēt pasākumu klātienē Mednieku sporta un atpūtas bāzē “Mārkulīči” (Inčukalna – Valmieras šosejas 28. km). Gaidāmas aizraujošas cīņas, turklāt, šajā nedēļas nogalē zivju būs vēl vairāk.

 
 
[0] Komentāri
 
Nav pievienotu komentāru. Esi pirmais!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager