Veidosim saturu kopā!
  • Jūsu novadā gaidāmas vai jau aizvadītas copmaņus saistošas aktivitātes?
  • Jums ir viedoklis par copmanim aktuālu tematu?
  • Esat izbaudījis aizraujošu copes piedzīvojumu?

Rakstiet mums! Pievienojiet attēlus (vai uzticiet tos piemeklēt CL redaktoram) un mēs nodosim Jūsu vēstījumu visai Latvijas copmaņu saimei!

Seko līdzi

Seko līdzi jaunākām ziņām sev ērtākā veidā izmantojot CopesLietas.lv ziņu sadaļas RSS barotni.
Aktuāli | 30.marts 2023, 18:21 | Komentēt | 959 skatījumi

Zemkopības ministrs sveic zemledus makšķerniekus

Šodien, 30. martā Zemkopības ministrijas aktu zālē notika ministra Didža Šmita tikšanās ar Latvijas izlases zemledus makšķerēšanā dalībniekiem, kuras laikā visiem mūsu medaļniekiem tika pasniegti Atzinības raksti un piemiņas veltes par veiksmīgo startu Pasaules čempionātā. Komandas izcīnītās bronzas medaļas un Andra Jeruma sudrabs individuālajā vērtējumā patiešām vērtējams kā augsts sasniegums sporta veidā, kurā ar katru gadu aug kopējais meistarības līmenis un starpvalstu konkurence.

Svinīgās ceremonijas gaitā Šmita kungs ne tikai ar labu vārdu uzteica mūsu makšķernieku panākumu, bet arī no savas puses solīja virkni svarīgu jautājumu sakārtošanu, cik daudz tam ir saistība ar makšķerēšanu. Kā vienu no prioritātēm ministrs savas darbības periodam ir noteicis cīņu ar daudzajiem aizsprostiem Latvijas upēs. Šajā jomā notiek darbs pie likumdošanas un normatīvo aktu bāzes sakārtošanas, kas veicinātu dažādu dambju nojaukšanu un/vai efektīvu zivju ceļu izbūvi. Finansējums šim procesam ir pieejams, atliek vien sagaidīt attiecīgu valsts atbalstu funkcionējošas likumdošanas formā.

 
 
[0] Komentāri
 
Nav pievienotu komentāru. Esi pirmais!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager