Veidosim saturu kopā!
  • Jūsu novadā gaidāmas vai jau aizvadītas copmaņus saistošas aktivitātes?
  • Jums ir viedoklis par copmanim aktuālu tematu?
  • Esat izbaudījis aizraujošu copes piedzīvojumu?

Rakstiet mums! Pievienojiet attēlus (vai uzticiet tos piemeklēt CL redaktoram) un mēs nodosim Jūsu vēstījumu visai Latvijas copmaņu saimei!

Jaunākie komentāri

Seko līdzi

Seko līdzi jaunākām ziņām sev ērtākā veidā izmantojot CopesLietas.lv ziņu sadaļas RSS barotni.
Sacensības | 31.maijs 2023, 20:01 | Komentēt | 714 skatījumi

Zandartu speciālistus 3. jūnijā gaidīs Lielupē

3. jūnijā notiks Jelgavas atklātās sacensības makšķerēšanā no laivām “Lielupes zandarts 2023”. Dalībnieku pulcēšanās un reģistrācija – no pulksten 5 līdz 5.30 Lielupes labajā krastā Jelgavas novada Valgundes pagasta Vītoliņos.

Sacensības tiek organizētas, lai popularizētu makšķerēšanu kā veselīgu un aktīvu sporta veidu, kā arī lai iesaistītu iedzīvotājus masu sporta aktivitātēs. Piedalīties var visi interesenti, startējot individuāli vai komandā pa divi. Laivā obligāti jāatrodas vienam pilngadīgam dalībniekam. Visi dalībnieki tiks vērtēti kopējā ieskaitē, nedalot pēc vecuma vai dzimuma. Pieteikties var, nosūtot vārdu un uzvārdu uz e-pasta adresi jelgavasporto@gmail.com vai uz tālruņa numuru 29196004 līdz 2. jūnija pulksten 11:00, kā arī sacensību rītā to norises vietā. Dalības maksa ir 10 eiro no dalībnieka, un tā jāsamaksā skaidrā naudā sacensību dienā pirms sacensībām.

Ņemot vērā zemo ūdens līmeni Lielupē pie Vītoliņiem, lai ielaistu laivas upē, sacensību dalībniekiem būs iespēja izmantot slipu Pilssalas ielā (remontdarbu zonā) Jelgavā. Tas būs pieejams sacensību dienas rītā no pulksten 4. Transporta līdzekļus varēs novietot stāvlaukumā aiz Jelgavas pils.

Starts tiks dots pulksten 5.30, un makšķerēt varēs visā Lielupes garumā. Sacensības notiks saskaņā ar Makšķerēšanas, vēžošanas un zemūdens medību noteikumiem un Noteikumiem par kuģošanas līdzekļu satiksmi iekšējos ūdeņos. Sacensību dalībniekam jābūt derīgai makšķerēšanas atļaujai. Sacensību laivas var būt gan ar, gan bez motora. Makšķerēt atļauts, izmantojot vienlaicīgi vienu makšķerēšanas rīku, piemēram, velci, spiningu. Aizliegta dzīvā ēsma, piemēram, zivtiņas, tārpi.

Dalībnieki par noķerto lomu saņems punktus, un pēc piešķirtajiem punktiem tiks noskaidroti sacensību uzvarētāji. Lomā ieskaitīs tikai zandartus, sākot no 45 centimetru garuma, un maksimālais skaits ir septiņi zandarti. Par katru zivi tiks piešķirti 100 punkti plus zivs garums, pārvērsts punktos (1 centimetrs = 1 punkts). Savukārt dalībnieks, kurš noķers vislielāko zivi –jebkādas sugas, tam nav jābūt zandartam – iegūs speciālo balvu. Sacensībās tiks ievērots princips, ka noķertās zivis tiek atlaistas atpakaļ upē, tāpēc noķertās zivis jānofotografē uz mērlentes un fotogrāfijas jāsūta galvenajam tiesnesim whatsapp lietotnē uz numuru 29196004. Sacensības ilgs līdz pulksten 15. Pēc rezultātu apkopošanas ap pulksten 15.30 plānota apbalvošana.

Uzvarētāji tiks noteikti individuālajā un komandu ieskaitē, savukārt

vislielākās noķertās zivs īpašnieks saņems speciālo balvu. Gadījumā, ja vairākiem dalībniekiem lomā būs maksimālais atļautais zandartu skaits – septiņi – un sakritīs arī noķerto zivju kopējais garums, tad uzvarēs tas, kurš ātrāk būs noķēris septīto zandartu.

Sacensības rīko makšķerēšanas sporta klubs “Lielupes brekši” sadarbībā ar Jelgavas pašvaldības iestādi “Sporta servisa centrs”.

Pilns sacensību nolikums.

Citas ziņas no copes pasaules: https://www.copeslietas.lv/site/zinas/

 
 
[0] Komentāri
 
Nav pievienotu komentāru. Esi pirmais!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager