Veidosim saturu kopā!
  • Jūsu novadā gaidāmas vai jau aizvadītas copmaņus saistošas aktivitātes?
  • Jums ir viedoklis par copmanim aktuālu tematu?
  • Esat izbaudījis aizraujošu copes piedzīvojumu?

Rakstiet mums! Pievienojiet attēlus (vai uzticiet tos piemeklēt CL redaktoram) un mēs nodosim Jūsu vēstījumu visai Latvijas copmaņu saimei!

Seko līdzi

Seko līdzi jaunākām ziņām sev ērtākā veidā izmantojot CopesLietas.lv ziņu sadaļas RSS barotni.
Sacensības | 7.augusts 2023, 16:58 | Komentēt | 804 skatījumi

LČ spiningošanā no laivām bērniem un jauniešiem

Šosvētdien, 6.augustā Jaunciema Ostā tika aizvadīts jau otrais Latvijas Čempionāts spiningošanā no laivām bērniem un jauniešiem. Šogad tas pulcēja 20 jauno makšķernieku ekipāžas. Sacensības noritēja 7 stundas, no plkst. 9.00 līdz plkst. 16:00. Laivu kapteiņi bija krietni pastrādājuši, meklējot labākās ķeršanas vietas, jaunajiem sportistiem atlika tikai parādīt savas ķeršanas prasmes.

Sacensības izvērtās ļoti spraigas. Emocijas tika uzkurinātas, sportistiem redzot visus rezultātus tiešsaistē. Tas deva papildus spēkus un koncentrāciju, nevienam nenāca doma vienkārši atpūsties. Viss notika līdz pat pēdējai minūtei, katra zivtiņa bija ļoti svarīga. Laikapstākļi dienas gaitā dalībniekiem bija īsts pārbaudījums. Rīts iesākās samērā jauki, bet vēlāk diena tā pamatīgi uzsila. Dzirdēju, ka esot pārspēti karstuma rekordi. Vienīgais glābiņš bija spēcīgais vējš, kurš gan apgrūtināja makšķerēšanu, viļņi visās Pierīgas akvatorijās bija pamatīgi.

Neskatoties uz karstumu un stipro vēju, zivis ķērās. Protams, vajadzēja piemeklēt atslēdziņu un būt pareizā vietā, tad viss gāja ļoti labi. Pat pārsteidzoši labi. Kopā visi dalībnieki noķēra vairāk par 700 zivīm! Visvairāk 7 stundu laikā noķēra StrikePro Latvija ekipāža Ričards Puikevics un Rūdolfs Siklis, viņiem lomā 102 zivis (96 asari, 6 zandarti). Tiešām iespaidīgi! Bijā vēl vairākas ekipāžas, kam lomos bija vairāk par 80 zivīm. Dominēja asarīši, bet to bija ļoti, ļoti daudz, tiesnešu brigādei bija ko iesvīst. Trāpījās arī kāds mazais zandartiņš un līdaciņa. Čempionāta lielākā zivs – līdaka 59 cm garumā iekrita LAIKS COPEI/ BALTIC XL JUNIORS ekipāžai RALFS BRĀZMA/ JĒKABS SALTAIS.

Jaunie sportisti bija krietni pastrādājuši, par kārtīgi padarītu darbu pilnīgi visiem dalībniekiem tika dāvanas no atbalstītājiem. Protams, medaļas, kausi un balvas veiksmīgākajiem jaunajiem censoņiem. Interesanti, ka jaunākie nemaz negrieza ceļu vecākiem. Izrādījās, ka jaunākie sadalīja vietas savā vecuma grupā un vēl spēja ielauzties vecāko grupu vietu sadalījumā, kā rezultātā trīs ekipāžas saņēma balvas dubultā.

Labāko trijnieks pa vecuma grupām:

U10

1. Faccex Fishing Team Junior - Henrijs Tiltiņs un Adriana Tiltiņa

2. Ekipāža - Renārs Miķelsons un Elza Pukste

3. Tēvs&Dēls - Mihaels Kravčenko

U14

1. vieta: Copmaņi Bez Sievām – Mārtiņš Plūme un Kaspars Liepiņš

2. vieta: Faccex Fishing Team Junior - Henrijs Tiltiņs un Adriana Tiltiņa

3. vieta: Ekipāža - Renārs Miķelsons un Elza Pukste

U18

1. vieta: StrikePro Latvia - Ričards Puikevics un Rūdolfs Siklis

2. vieta: Mustad - Vladislavs Ļubimovs un Artjoms Bakulins

3. vieta: Copmaņi bez sievām – Mārtiņš Plūme un Kaspars Liepiņš

Ar kopējiem rezultātiem var iepazīties šeit:

Apsveicam visus sacensību dalībniekus!

 
 
[0] Komentāri
 
Nav pievienotu komentāru. Esi pirmais!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager