Veidosim saturu kopā!
  • Jūsu novadā gaidāmas vai jau aizvadītas copmaņus saistošas aktivitātes?
  • Jums ir viedoklis par copmanim aktuālu tematu?
  • Esat izbaudījis aizraujošu copes piedzīvojumu?

Rakstiet mums! Pievienojiet attēlus (vai uzticiet tos piemeklēt CL redaktoram) un mēs nodosim Jūsu vēstījumu visai Latvijas copmaņu saimei!

Seko līdzi

Seko līdzi jaunākām ziņām sev ērtākā veidā izmantojot CopesLietas.lv ziņu sadaļas RSS barotni.
Inventārs | 3.novembris 2023, 19:41 | Komentēt | 553 skatījumi

Varžu māja

Ja starp taviem mīļākajiem mānekļiem ir arī pulka varžu, tad gan jau tu zini, cik grūti ir tās saudzīgi uzglabāt. Bet nu novatoriskā dizaina kaste Plano Edge Frog Box novērsīs visas ar varžu uzglabāšanu saistītās problēmas.

Frog Box ir dziļš korpuss vertikālai mānekļu ievietošanai iekārtā veidā. Tajā ir 25 divpusēji pakaramie, kas ļauj iekšā salikt līdz 50 ēsmām. Šis unikālais dizains ir ne tikai optimāls uzglabāšanai, bet arī lielisks, lai vardes būtu glīti sakārtotas un gatavas darbam. Frog Box ietver arī daudzas mums zināmas un godalgotas funkcijas, kas raksturo Edge sēriju kā augstākās kvalitātes uzglabāšanas kastes.

360 grādu aizsardzībai pret rūsu kastē izmantota rustrictor tehnoloģija, ūdensnecaurlaidīgs Dri-Loc O-veida blīvējums un atkārtoti “uzlādējams” mitrumu absorbējošs ieliktnis WaterWick. Tāpat te izmantota arī Plano EZ Label sistēma un kristāldzidrs DuraView polikarbonāta vāks, kas ļauj ātri saprast, kas ir iekšā, un izvēlēties vajadzīgo. Frog Box ir aizslēdzams ar lielu fiksatoru, un to var izdarīt ar vienu roku.

Vardēm, kas ir samērā dārgi mānekļi, atrasties šādā kastē būs īpaši patīkami. Tās nepiņķerēsies savā starpā, un āķi būs ne tikai sausi, bet arī nedauzīsies viens pret otru, tātad saglabās savu sākotnējo asumu.

 
 
[0] Komentāri
 
Nav pievienotu komentāru. Esi pirmais!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager