Vai šim zivju migrāciju ierobežojošajam brīnumam uz Salacas upes Staicelē beidzot pienācis gals?
Veidosim saturu kopā!
  • Jūsu novadā gaidāmas vai jau aizvadītas copmaņus saistošas aktivitātes?
  • Jums ir viedoklis par copmanim aktuālu tematu?
  • Esat izbaudījis aizraujošu copes piedzīvojumu?

Rakstiet mums! Pievienojiet attēlus (vai uzticiet tos piemeklēt CL redaktoram) un mēs nodosim Jūsu vēstījumu visai Latvijas copmaņu saimei!

Jaunākie komentāri

Seko līdzi

Seko līdzi jaunākām ziņām sev ērtākā veidā izmantojot CopesLietas.lv ziņu sadaļas RSS barotni.
Aktuāli | 2.aprīlis 2024, 22:49 | Komentēt | 350 skatījumi

2 miljoni zivju dzīvotņu kvalitātes uzlabošanai

No 2024. gada 15. aprīļa līdz 14. maijam interesenti var iesniegt projektu pieteikumus pasākumā "Zivju dzīvotņu kvalitātes uzlabošana". Atbalsta mērķis ir veicināt ūdens bioloģiskās daudzveidības un ekosistēmu aizsargāšanu un atjaunošanu, tostarp Latvijas iekšējos ūdeņos.

Jāņem vērā, ka pasākumā tiek atbalstītas darbības Daugavas, Gaujas, Lielupes un Ventas upes baseinu apgabalos. Paredzēts atbalstīt aktivitātes, kas saistītas ar šķēršļu pilnīgu vai daļēju nojaukšanu un upes atjaunošanu, transportbūves pārbūvi, aizvaru izņemšanu un mākslīgās straujteces izveidi, novadbūves pazemināšanu un mākslīgās straujteces izveidi, kā arī dabiskā un tehniskā zivju ceļa izveidi.

Šīs pļančkas vietā Alūksnes upē jau kādu laiku ir glīta straujtece. Tas noticis pateicoties Bejas dambja veiksmīgai nojaukšanai.

Pirmās kārtas kopējais finansējums ir divi miljoni eiro. Projektu īstenošanas termiņš ir divi gadi pēc LAD lēmuma apstiprināšanas.

Detalizēta informācija par pasākuma noteikumiem pieejama LAD tīmekļvietnē https://www.lad.gov.lv/lv/katalogs/zivju-dzivotnu-kvalitates-uzlabosana

Tālrunis uzziņām: +371 67095000 (darba dienās no 8.00 – 20.00).

Projektus var īstenot ar Eiropas Savienības Eiropas Jūrlietu, zvejniecības un akvakultūras fonda un Programmas zivsaimniecības attīstībai 2021.-2027. gadam atbalstu.

 
 
[0] Komentāri
 
Nav pievienotu komentāru. Esi pirmais!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager