Veidosim saturu kopā!
  • Jūsu novadā gaidāmas vai jau aizvadītas copmaņus saistošas aktivitātes?
  • Jums ir viedoklis par copmanim aktuālu tematu?
  • Esat izbaudījis aizraujošu copes piedzīvojumu?

Rakstiet mums! Pievienojiet attēlus (vai uzticiet tos piemeklēt CL redaktoram) un mēs nodosim Jūsu vēstījumu visai Latvijas copmaņu saimei!

Seko līdzi

Seko līdzi jaunākām ziņām sev ērtākā veidā izmantojot CopesLietas.lv ziņu sadaļas RSS barotni.
LETA | 27.janvāris 2010, 18:55 | 25 komentāri | 3398 skatījumi

Apkopo ventspilnieku viedokli par kārtību uz ledus Ventā

Ventspils domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs aicinājis ventspilniekus paust viedokli par to, kā pašvaldībai vajadzētu labāk rīkoties, lai risinātu jautājumu par kārtību uz ledus Ventas upes posmā no dzelzceļa tilta līdz pilsētas robežai, kur ik dienas uzturas vairāki simti zemledus makšķernieku.

Kā aģentūru LETA informēja pašvaldībā, pilsētas pašvaldības atbildīgajiem dienestiem uzdots ieviest kārtību - gan no tīrības, gan sabiedriskās kārtības viedokļa - makšķernieku iecienītajā ledus klātajā Ventas upes posmā no dzelzceļa tilta līdz pilsētas robežai, kur ik dienas uzturas vairāki simti zemledus makšķernieku.

"Es pats esmu makšķernieks, un kā makšķerniekam man nav pieņemama dažu ciemiņu nevērīgā izturēšanās pret apkārtējo vidi, turpat uz ledus atstājot papīrus, maisiņus, cigarešu paciņas un citas drazas. Diemžēl jāsecina, ka ciemiņi, kas brauc uz Ventspili nodarboties ar zemledus makšķerēšanu, ir atveduši sev līdzi zemāku makšķernieku izturēšanās kultūru. Īsts makšķernieks ir dabas mīļotājs, nevis piemēslotājs, un viņam nepiemīt paradums atstāt aiz sevis atkritumus," uzskata Ventspils mērs Aivars Lembergs.

Ventspils mērs aicina ventspilniekus paust viedokli par to, kā pašvaldībai vajadzētu labāk rīkoties, lai šo situāciju risinātu. "Protams, varam ieviest maksu par makšķerēšanu, taču tādā gadījumā diemžēl cietīs arī Ventspils pilsētā un novadā dzīvojošie makšķernieki. Tāpēc aicinu ventspilniekus, ja viņiem ir labas idejas, kā radušos situāciju atrisināt, zvanīt uz pašvaldības "karsto" telefonu, sūtīt domei vēstules vai arī ierakstīt savus ierosinājumus Ventspils portāla komentāros," aicina Lembergs.

Ventspils domes "karstā" telefona numurs ir 636 01119.

 
 
[25] Komentāri | dilst | aug
 
urmaas

neesu Ventspilnieks,bett;

1.ierīkot stāvlaukumu,tur pie sūkņa.vai kā to vietu sauc.

2.ierīkot stāvlaukumā konteinerus atkritumiem.pietiekamā daudzumā.

3.ja municipāļi un inspektori darīs csavu darbu,nevis gurķosies krūtis izriezuši uz Ventas ledus,tad jau būs puse no padarītā.

4.atstāt "karsto numuru",uz kuru var sazvanīt par nekārtību cēloņiem.lai cilvēks var sazvanīt muņikus vai inspektoru vajadzības gadijumā.

5.pārbaudīt visus par MN ievērošanu.nevis tikai izlases veidā.tas protams ir grūti izdarāms.bet ja dažas reizes tas tiks veikts,tad cilvēkiem radīsies sajūta par to ka nevar tik brīvi uzvesties un darīt ko grib!!!

27.01.10 Atbildēt | Ziņot 0
karpa

urmaas visa cieņa .TEV vajadzētu tikai strādāt valdībā

27.01.10 Atbildēt | Ziņot 0
mezkalns

karpa - jā, Tev taisnība, tiešām kādam vajadzētu strādāt "tikai" valdībā, nevis kā parasti, biznesā un valdībā... :D

Lai arī neesu nekad uz Ventas makšķerējis, urmaasa ieteikumus atbalstu.

27.01.10 Atbildēt | Ziņot 0
gunta

jeb kura darbiba labaka par bezdarbibu atbalstu urmass priekslikumus munikiem rikoties asi un bez zelestibas pietiek viniem puiselus par pipasanu kerstit aizliegt atrasties uz ledus nakti ieviest licenzi 1ls drosibas naudu 5ls

28.01.10 Atbildēt | Ziņot 0
Andža Nereģistrēts :

Licensi 1Ls. OK tik to naudu pareizā virzienā izmantot. Piemaksas municipāļiem par labu darba veikšanu, samaksa par atkritumu savākšanu un aizvešanu, jo tādi būs visu nenosargāsi. Par copēšanu naktī diennakts license 2Ls, jo tumsā nav tik viegli kontrolējama situācija (riska faktors).

28.01.10 Atbildēt | Ziņot 0
gugu
gugu :

Tad jau labāk tiem lietuviešiem uzstaisīt stingrāku samaksu,ka vajag kaut kādu licenzi.. Un tad muniķi iet pārbauda nav vel sods Jāmaksā

28.01.10 Atbildēt | Ziņot 0
urmaas

no kurienes jums tās itiotiskās domas,ka ieviešot LM būs kārtība???vienmēr esu bijis pret LM ieviesšanu upēs.ja visi padarīs savu darbu kā pienākas,tad tikai viss būs OK.savādāk,kā jau rakstiju būs kā Salacā-piķi plēsīs,bet bardaks kā bija tā ari palika!un nav man pārliecības,ka kkas mainīsies Liepājā vai Ventā ieviešot LM!!!

28.01.10 Atbildēt | Ziņot 0
gugu
gugu :

urmas urmas

28.01.10 Atbildēt | Ziņot 0
urmaas

ja jums ir vēlēšanās copēt&atpūsties par maksu,tad izvēlieties vietas kur to jau var darīt noskaitot latikus,atkarībā no vēlmēm!!!LV ir novērojama itiotiska parādība-tikai noslaukt Latikus un apgrūtināt dzīvi citiem neko nedodot pretīm.diemžēl tā ir realitāte.:(

28.01.10 Atbildēt | Ziņot 0
gugu
gugu :

Urmas nejiet runa,ka Latvietim jauzliek samaksa,bet Iebraucējiem..

28.01.10 Atbildēt | Ziņot 0
gunta

urmass te neiet runa par kaut kadu naudas slauksanu bet gan par elementaru kartibas ieviesanu pilsetas teritorija parsvara mes tur visi esam ciemini bet ja mes neprotamies tad pilsetas saimniekiem mus visus japadzen ar sudainu koku nebus makskernieku nebus problemu

28.01.10 Atbildēt | Ziņot 0
urmaas

ar LM to nepanāksiet!!!ģimenē kad bērns tev kko nostrādā,tu viņu uzreiz sodi,vai pamāci kas jādara?

ne visi cittautieši ir svintusi.pagājušoreiz kad biju Ventā uz salakām,mums priekšā sēdēja leišu kompanī.to kad viņi "atpūtās",jau pa gabalu varēja gan redzēt,gan dzirdēt.bet visu cieņu-"aizejot" aiz sevis viņi neatstāja nevienu tukšo taru utt.tā kā nav jēdziena ka tikai cittautieši svintusi.starp letiņiem ar ir SVINTUSI,un vēl kādi!

ja cilvēki brauc uz Ventu copēt un liek autiņu jau iebraukātā vietā,kur jau stāv vairāki autiņi priekšā.vai tāpēc viņi jāsoda.ja jau tur novieto vairākus desmitus autiņus,vai nebūtu vērts iedomāties par stāvlaukuma izbūvi???ja nu vienīgi kāds jau noskatijis vietu privātmājai.ja pilsētas dome vēlās ka visi šie autiņi stāv turpat uz ielas un traucē satiksmi,tad manas domas par tādu domi ir viennozīmīgas.un tās nav par labu domei.to kad kontrolejošās institūcijas netiek,vai negrib tikt galā ar radušos situāciju,tāpēc man vēl būtu jāpiemaksā?par ko,par kontrolējošo institūciju neizdarībām,vai par domes nespēju loģiski domāt un strādāt?upe nav pilsētas īpašums!!!tad ar kādām tiesībām viņi tur grib ieviest LM???jebkurš cilvēks drīkst tur gan copēt,gan slidot,gan slēpot utt.TAS kas darās tur uz upes nav jau pirmo gadu!kad vairāk,kad mazāk tas cits jautājums.lai cilvēki sāk beidzot strādāt,nevis tikai saņemt algu par ieņemamo amatu!!!

28.01.10 Atbildēt | Ziņot 0
gunta

ja upes posms nav pilsetas teritorija tad mes varam dirst uz katra stura pa velti un mums par to nekas nebus ja bus servis tad bus kartiba ta pat ka maksas tualete

28.01.10 Atbildēt | Ziņot 0
urmaas

tā tiršana uz katra stūra ir katra cilvēka apziņā!!!

par to "servisu" nebūtu vērts vēderu dzesēt.pierādijums ir Salaca,Liepoja utt.tā kā nevajag te visu bīdīt uz LM!!!ir MN punkts par kārtību&tīrību.ja cilvēki to neievēro,tad sodiet VIŅUS.ja viņi paši to nespēj savākt,tad lai algo apkopējas(us),kas aiz viņiem savāks tukšo taru utt.kāpēc man par to būtu jāmaksā???dome tā jau saņem algas no maniem&mūsu nodokļiem.tad kāpēc mani&mūs vēl apgrūtināt ar papildus samaksām???varbūt tad iekļaujam likumā uzreiz 50% nodokļos un no tiem tad lai tiek veikti visi 'pasākumi,kuri saistīti ar kārtības ieviesšanu???

Ar to kad ieviesīs LM,tur kārtība neuzlabosies un zivju ari vairāk nekļūs!!!

ja pie manis atnāks ciemiņi-es tak no viņiem latu neprasīšu.par to ka manai cienītajai aiz viņiem jāmazgā trauki,grīdas un jāvēdina istaba.jo pie labas paikas ari purkšķīti nav grēks palaist!:DDD

28.01.10 Atbildēt | Ziņot 0
gunta

es nespiezu uz licenzem tas varetu but tikai viens no pasakumiem jo nauda discipline bet esot ciemos es jutos ka majas tikai neaizmirstu ka atrodos ciemos un par salaustam durvim vai piemistu zabaku maksas vainigais

28.01.10 Atbildēt | Ziņot 0
urmaas

:))) nu tad beidzot esam tikuši pie kopsaucēja-MAKSĀS VAINĪGAIS!!!:)

28.01.10 Atbildēt | Ziņot 0
urmaas

p.s.

nauda disciplinē,ja to piemēro kā sodu.nevis kā obligāto nodevu.obligātā nodeva=es par to jau samaksāju!!!

28.01.10 Atbildēt | Ziņot 0
gunta

man tada nojauta ka pasiem ventspiliesiem viss pie kajas mes te divata nemamies savus priekslikumus esam izteikusi

28.01.10 Atbildēt | Ziņot 0
gugu
gugu :

Uzmauc,iebraucejam licensi,ka venspili vajag.. Un lai muniķi vazājas Kuram nav,lai vel maksā

28.01.10 Atbildēt | Ziņot 0
bōre Nereģistrēts :

Nu reku i.www.ventspils.lv/NR/exeres/000...B8C46}&Lang=lv

Pēc pilsēts svetkiem arī Lab. komb. savāc atkritumus

Tā ka viss kārtībā. Par to leišu šnabi. Ja mūsējais būtu lētāks, viņi pirktu te :) Vienkārša matemātika. Un bez 'apkures' tādā salā sēdēt ir neprāts.

28.01.10 Atbildēt | Ziņot 0
 
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager