Veidosim saturu kopā!
  • Jūsu novadā gaidāmas vai jau aizvadītas copmaņus saistošas aktivitātes?
  • Jums ir viedoklis par copmanim aktuālu tematu?
  • Esat izbaudījis aizraujošu copes piedzīvojumu?

Rakstiet mums! Pievienojiet attēlus (vai uzticiet tos piemeklēt CL redaktoram) un mēs nodosim Jūsu vēstījumu visai Latvijas copmaņu saimei!

Jaunākie komentāri

Seko līdzi

Seko līdzi jaunākām ziņām sev ērtākā veidā izmantojot CopesLietas.lv ziņu sadaļas RSS barotni.
Aktuāli | 23.maijs 2024, 01:43 | Komentēt | 583 skatījumi

Klāt jaunās Copes Lietas

Šajā numurā iepazīsim ihtiologu no Tukuma Robertu Šiliņu, kurš ar mums dalīsies savos novērojumos par zivīm Engures ezerā un ne tikai. Krimiķu un vēstures faniem šomēnes ekskluzīva intervija ar cilvēku – leģendu, kas pazīstams kā MITRAIS. Šis Gaujas Nacionālā Parka inspektors ar vairāku gadu desmitu darba pieredzi atklās dažus no stāstiem par Gaujas un tās pieteku krastos medītiem maluzvejniekiem un to metodēm. Tāpat MITRAIS zinās stāstīt par zušu ķeršanu ar melnalkšņa slotu palīdzību un par vietu, kur zivju reizēm bija vairāk nekā ūdens!

Asaru medniekiem interesēs BIOR speciālista Edmunda Bērziņa gadu gaitā uzkrātās atziņas par šo strīpaino zivju uzvedību un copi, bet karpiniekiem būs iespēja iepazīt Vipēdi un iedziļināties karpu copes no ūdens virsmas niansēs. Ir arī pāris reportāžas no sporta pasākumiem, turklāt abas no uzvarētājiem. Visbeidzot gardēžiem šomēnes vimbas tartara ar jaunu un svaigu garšu recepte, bet intelektuāļiem – kārtējā krustvārdu mīkla. Lai labi lasās!

 
 
[0] Komentāri
 
Nav pievienotu komentāru. Esi pirmais!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager