• Esat izbaudījis aizraujošu copes piedzīvojumu?

Rakstiet mums! Pievienojiet attēlus (vai uzticiet tos piemeklēt CL redaktoram) un mēs nodosim Jūsu vēstījumu visai Latvijas copmaņu saimei!

Seko līdzi

Seko līdzi jaunākām ziņām sev ērtākā veidā izmantojot CopesLietas.lv ziņu sadaļas RSS barotni.
CopesLietas.lv, LETA, salmo.lv | 15.marts 2010, 16:10 | 9 komentāri | 4437 skatījumi

Latvijas izlase PČ zemledus makšķerēšanā izcīna 5.vietu (protokols)

salmo.lv

Šajā nedēļas nogalē ASV notikušajā pasaules čempionātā zemledus makšķerēšanā Latvijas izlase izcīnīja piekto vietu.

Kā mājaslapā "www.salmo.lv" informē Latvijas makšķerēšanas sporta federācijas vadītājs Jānis Stikuts, pirmajā sacensību dienā Latvija ierindojās trešajā vietā, taču otrajā dienā mūsu komandas starts bija neveiksmīgs un tā ierindojās pirmspēdējā vietā. Tas kopvērtējumā mūs nobīdīja uz 5.vietu. Tikai 0,5 punkti mūs šķīra no trešās un ceturtās vietas ieguvējiem Krievijas un Lietuvas.

Par čempioniem gan komandu, gan individuālajā vērtējumā kļuva ASV pārstāvji, otro vietu izcīnija Polija, bet trešo Krievijas izlase.

Individuāli labākie no Latvijas bija Normunds Grabovskis un Rita Verza-Grabovska attiecīgi ieņemot 7. un 11.vietu.

Skatīt protokolu

Sacensības notika Viskonsinas štata Būma ezerā. Čempionātā piedalījās 11 komandas no ASV, Latvijas, Igaunijas, Kanādas, Somijas, Kazahstānas, Lietuvas, Polijas, Zviedrijas, Krievijas un Ukrainas.

Latvijas izlasē startēja Rita Verza-Grabovska, Pēteris Lideris, Normunds Grabovskis, Guntis Kārkliņš, Mareks Reķis, Krišjānis Krasovskis un Harijs Raciborskis.