Rakstiet mums! Pievienojiet attēlus (vai uzticiet tos piemeklēt CL redaktoram) un mēs nodosim Jūsu vēstījumu visai Latvijas copmaņu saimei!

Seko līdzi

Seko līdzi jaunākām ziņām sev ērtākā veidā izmantojot CopesLietas.lv ziņu sadaļas RSS barotni.
Daugavpils dome | 18.marts 2010, 19:42 | Komentēt | 1154 skatījumi

Noslēdzies Daugavpils novada čempionāts zemledus makšķerēšanā

13. martā Sventes pagastā uz Sventes ezera notika Daugavpils novada 1. čempionāts zemledus makšķerēšanā. Atklāšanas parādē Daugavpils novada domes Sporta nodaļas vadītājs un sacensību galvenais tiesnesis Eduards Lihoveckis sveica novada 1. čempionāta 46 dalībniekus no14 komandām.

Komandu sacensības notika sektoros un ilga 4 stundas. Apkopojot rezultātus, 1. vietu izcīnīja Rušonu pagasta komanda „Spečuki”, daudzu Republikas sacensību godalgoto vietu ieguvēji. Komandas kopējais loms bija 3,069 kg. Otro vietu izcīnīja Biķernieku pagasta komanda: Aleksandrs Studennikovs, divi Alekseji un Ivanovi ar 1,886 kg smagu lomu. Trešo vietu izcīnīja „Daugavieši” no Naujenes pagasta: Juris Konišs, Bronislavs Čehanovskis, un Romualds Grustāns ar 1,817 smagu lomu. Šo sacensību saimniekiem - 4. vietas ieguvējiem, Sventes pagasta makšķerniekiem, līdz medaļām pietrūka tikai 150 gr zivju.

Vienlaicīgi ar komandu sacensībām notika arī jauniešu un sieviešu novada čempionāta sacensības. Pēc 4 stundu cīņas 1.vietu izcīnīja Iļja Aļminovičs ar 0,394 kg lomu, otro vietu arī daugavpilietis Jegors Rimovičs ar 0,356 kg lomu un trešo - ilūkstietis Dmitrijs Orehovs 0,284 kg smagu lomu.

Sieviešu konkurencē pirmo vietu un čempiones medaļu izcīnīja Arina Studennikova no Biķernieku pamatskolas, vienīgā sacensību dalībniece.

Pēc priekšsacīkšu rezultātiem vīriešu konkurencē, finālam kvalificējās 18 makšķernieki, no katra sektora 6 veiksmīgākie. Finālsacensības ilga 1,5 stundas atsevišķā sacensību sektorā, un tik īsā laikā finālistiem vajadzēja parādīt visu savu meistarību, lai izcīnītu čempionāta balvas individuālajā vērtējumā. Veiksmīgākais un meistarīgākais finālistu vidū šogad izrādījās Aleksandrs Studennikovs no Biķernieku pagasta ar 0,482 kg lomu, otro vietu izcīnīja daugavpilietis Aleksandrs Suško ar 0,394 kg lomu, trešo vietu - Aldis Kalvāns no Rušonas „Spečukiem” ar 0,332 kg smagu lomu.

Pārsteigumu sagādāja Sventes ezera apsaimniekotāji ar biedrības „Sventes pērle” vadītāju Juriju Gridasovu vadībā, kuri savā labiekārtotajā atpūtas vietā ne tikai viesmīlīgi uzņēma čempionāta dalībniekus, bet arī pirms sacensību noslēguma cienāja visus dalībniekus ar karstu zivs zupu.

Komandas un individuālo sacensību uzvarētāji tika apbalvoti ar novada domes piemiņas kausiem, medaļām, diplomiem un balvām. Katrs sacensību dalībnieks saņēma sacensību sponsoru - firmas „Asortis” un mākslinieka Pētera Čivļa 2010. gada makšķernieka kalendārus.

Informāciju sagatavoja: Daugavpils domes sporta nodaļas vadītājs

Sacensību galvenais tiesnesis: Eduards Lihoveckis

Fotogrāfijas: Egita Jonāne