Rakstiet mums! Pievienojiet attēlus (vai uzticiet tos piemeklēt CL redaktoram) un mēs nodosim Jūsu vēstījumu visai Latvijas copmaņu saimei!

Seko līdzi

Seko līdzi jaunākām ziņām sev ērtākā veidā izmantojot CopesLietas.lv ziņu sadaļas RSS barotni.
LETA | 10.februāris 2009, 10:06 | 5 komentāri | 2234 skatījumi

Latvijas čempionu titulu zemledus makšķerēšanā izcīna "Salmo" komanda

Šajā nedēļas nogalē Mazajā Baltezerā notikušajās 2009.gada zemledus makšķerēšanas čempionāta pēdējās kārtas sacensībās čempiona titulu izcīnīja "Salmo" komanda.

Kā liecina informācija mājaslapā "www.fishing.lv" "Salmo" komanda izcīnīja 147 punktus. Otrajā vietā ierindojās "BB Cope" ar 173 punktiem, bet trešajā vietā no 18 komandām - "MK Pasaule", kas čempionāta kopvērtējumā ieguva 180 punktus.

Individuālajā vērtējumā čempiona titulu izcīnīja pasaules čempions zemledus makšķerēšanā Pēteris Lideris no "Salmo", kurš palika nepārspēts ar 16 punktiem.

Otrajā vietā ierindojās Gatis Šterns no "BB Copes" ar 18 punktiem.

Lielāko pēdējās kārtas pārsteigumu sagādāja Latvijas titulētākais sporta makšķernieks Normunds Grabovskis no "Salmo". Pēc divām čempionāta kārtām viņš bija tikai 14.vietā. Savukārt pēdējās kārtas veiksmīgais starts viņam ļāva izcīnīt 23 punktus un ierindoties trešajā vietā.

Kā ziņots, pirmā čempionāta kārta notika Preiļu rajona Eikša ezerā, bet otrā - Limbažu Lielezerā.

Čempionātā kopumā piedalās 90 makšķernieki no 18 komandām.

Sacensības notiek pēc Latvijas Makšķerēšanas sporta federācijas adaptētajiem starptautiskajiem zemledus makšķerēšanas sacensību noteikumiem.

Latvijas sportisti ir vairākkārtēji pasaules čempioni zemledus makšķerēšanā komandu un individuālajā vērtējumā. Pagājušajā pasaules čempionātā, kas notika Krievijā, Latvijas sportisti izcīnīja bronzas medaļas.