Rakstiet mums! Pievienojiet attēlus (vai uzticiet tos piemeklēt CL redaktoram) un mēs nodosim Jūsu vēstījumu visai Latvijas copmaņu saimei!

Jaunākie komentāri

Seko līdzi

Seko līdzi jaunākām ziņām sev ērtākā veidā izmantojot CopesLietas.lv ziņu sadaļas RSS barotni.
Maija Paegle, Preiļu novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste | 11.oktobris 2010, 16:06 | Komentēt | 1665 skatījumi

Noslēdzies Latgales 2010.gada atklātais čempionāts spiningošanā

3.oktobrī Feimaņu ezerā noslēdzās Latgales 2010.gada atklātais čempionāts spiningošanā.

Komandu kopvērtējumā 1.vietu izcīnīja makšķernieki no "Daugavas radzēm - KOKNESES": Andrians Jerohins, Silvija Strode, Modris Bērziņš un Viesturs Saulītis.

2.vietā komanda "PAPLAVOK", kuras sastāvā startēja Jānis Masaļskis, Deniss Berezovskis, Oļegs Skoromnijs un Aleksandrs Risakovs. Trešo vietu ieguva preilieši - komanda "KAMUSS - PREIĻI", kuru pārstāvēja Igors Dubovskis, Normunds Vingris, Elgasts Dimants un Voldemārs Kokins.

Ekipāžu kopvērtējumā par uzvarētājiem kļuva makšķernieki no tām pašām nosauktajām komandām. 1.vietā ierindojās "KAMUSS - PREIĻI" ekipāža, kuras sastāvā startēja Igors Dubovskis un Normunds Vingris, 2.vieta – ekipāžai no komandas „Daugavas radzes - KOKNESE", kuru pārstāvēja Andrians Jerohins un Silvija Strode, trešajā godpilnajā vietā – ekipāža no komandas "PAPLAVOK" - Jānis Masaļskis un Deniss Berezovskis.

Tā kā ir iestājies ‘zelta’ rudens, un vasaras lomi iemūžināti fotogrāfijās, droši vien nākamajās ‘copētāju’ sacensībās gaidīsim ziemas makšķerēšanas sporta cienītājus.