Veidosim saturu kopā!
  • Jūsu novadā gaidāmas vai jau aizvadītas copmaņus saistošas aktivitātes?
  • Jums ir viedoklis par copmanim aktuālu tematu?
  • Esat izbaudījis aizraujošu copes piedzīvojumu?

Rakstiet mums! Pievienojiet attēlus (vai uzticiet tos piemeklēt CL redaktoram) un mēs nodosim Jūsu vēstījumu visai Latvijas copmaņu saimei!

Jaunākie komentāri

Seko līdzi

Seko līdzi jaunākām ziņām sev ērtākā veidā izmantojot CopesLietas.lv ziņu sadaļas RSS barotni.
Evita Grīnberga, Normark Latvia SIA | 1.novembris 2010, 19:17 | 22 komentāri | 5491 skatījums

Norisināsies 6.pasaules čempionāts melno asaru spiningošanā

Šogad, Portugālē, Alquevas ūdenskrātuvē, jau sesto reizi notiks CIPS organizētais Pasaules čempionāts BlackBassu, jeb melno asaru spiningošanā.

Jāpiemin, ka šajā vietā notika gan pirmais, gan otrais čempionāts, un tagad pēc Spānijas, Itālijas un Meksikas, tas atkal ir atgriezies mājās - Portugālē.

Čempionāta organizēšana ir uzticēta Federacao Portuguesa De Pesca Sportiva, jeb Portugāles Makšķerēšanas Sporta Federācijai un šogad tajā piedalīsies 12 valstis: Vācija, Horvātija, Spānija, Itālija, Meksika, Polija, Rumānija, Krievija, Svazilenda, Venecuēla, Portugāle un arī Latvija.

Lai arī šī zivs, malnais asaris, pie mums nedzīvo, tomēr mūsu mazajā un lepnajā valstī, ir makšķerēšanas entuziasti, kas arī šogad, ar Zivju Fonda, SIA Normark Latvia, E-boat.lv un SIA Gold Fish atbalstu, jau ceturto reizi dosies uz šo pasākumu pārstāvēt mūsu valsti.

Šogad Latvijas izlases sastāvs pa ekipāžām ir sekojošs: Andis Miezis un Harijs Raciborskis, Normunds Nordens un Egīls Dembergs, Jurijs Fjodorovs un Igors Fiļipovs. Komandas kapteinis – Māris Olte.

Jāatzīmē, ka šajā makšķerēšanas sporta disciplīnā Latvijas izlase jau ir sevi pierādījusi izcīnot bronzas medaļas komandai un sudraba medaļas Normunda Nordena un Edgara Grimzes ekipāžai, tādēļ pārējās komandas jau ar nopietnību uztver Latviju, kā spēcīgu konkurentu.

Šī ir pirmā reize, kad Latvijas Black Bassu makšķerēšanas izlase dodas uz sacensībām vietā, kurā jau bijuši. Protams, komanda pilnībā apzinās, ka šoreiz, novembrī, melno asaru uzvedība būs savādāka, nekā pirmo reizi tos sastopot septembrī, kad augstākā sacensību laikā novērotu gaisa temperatūra bija +37°C. Bassi vairs nebūs tik ēdelīgi un agresīvi, bet arī tādiem apstākļiem komandai jau ir izstrādāta taktika un piemeklēti mānekļi, lai iekārdinātu arī pašus „slinkākos” plēsējus.

Turēsim par puišiem īkšķus, un novēlēsim spēku, lai izturētu šo piecu dienu astoņstundu garo makšķerēšanas maratonu, prātu, lai atšifrētu šo zivju uzvedību, un protams veiksmi!

Papildus informācija un fotogrāfijas

 
Latvijas izlases sastāvs
 
[22] Komentāri | dilst | aug
 
Lizzy

Papildus informācija un foto www.rapala.lv

01.11.10 Atbildēt | Ziņot 0
aiviss

Lieliski, nu tad ne asakas mūsējiem;)

01.11.10 Atbildēt | Ziņot 0
Griezeejs

Tight Lines, Bent Rods!

Īkšķi turēšu pa stingro, Indeed! ;)

01.11.10 Atbildēt | Ziņot 0
maris Nereģistrēts :

Interesanti kaapeec WCh sastaavaa nav Griezeejs?

02.11.10 Atbildēt | Ziņot 0
Griezeejs

Griezeejs neizturēja atlasi :))))

02.11.10 Atbildēt | Ziņot 0
guntarskl

"Jāatzīmē, ka šajā makšķerēšanas sporta disciplīnā Latvijas izlase jau ir sevi pierādījusi izcīnot bronzas medaļas komandai un sudraba medaļas Normunda Nordena un Edgara Grimzes ekipāžai, tādēļ pārējās komandas jau ar nopietnību uztver Latviju, kā spēcīgu konkurentu."

Griezēj, apsveicu vēlreiz, caur šo portālu, un iesaku neņemt "aubē" skaudīgos, tādus kā "Stagars". Lai izdara kaut pusi no tā:)))

03.11.10 Atbildēt | Ziņot 0
kaats Nereģistrēts :

tīrākā naudas plekerēšana!

šitie vīri nevar startēt pa savu naudu? Paša izpriecas..., paša finanses...Tā būtu zo

03.11.10 Atbildēt | Ziņot 0
maris Nereģistrēts :

Skumji, bet LV copes sports stipri atgaadina politiku: brauc atkal 'saveejie', bez kautkaadaam atlaseem, tieshi taapat, kaa forelju WCh. Ja bija atlases machi shim WCh, dziljaa izklupienaa visiem atvainojos. Starp citu, par maksaatnespeeju nevajag. Taadu, kas speetu samaksaat savu daliibu gan atlases machos, kautvai Portugaalee, gan arii WCh buutu pietiekami.

03.11.10 Atbildēt | Ziņot 0
Griezeejs

Es vispār par to atlasi pajokoju. :))) taču bija klāt ;)

To tik Krievijas komanda var atļauties, uzrīkot black basu ķeršanas atlases sacensības (ķerot bassus), kā arī pirms iepriekšējā čempa pat uz Mexiku aizbraukt patrennēties.

Nepiedalos šogad jo ... Personīgi iemesli. Un nebiju arī plānojis.

Vispār jau kautkur pavasarī bija zināms, ka Haris veidos komandu. JST savā lapā bija ielicis. Ja jau gribēji būt komandas sastāvā, vai pie Hara pieteicies? Kā noprotu, tad pieredze ķert tieši BlackBassus Tev ir. Vai nau?

Labāk turam īkšķus par čaļiem! Man liekas, rīt / parīt laikam viņi jau izbrauc. Vismaz daļa no komandas.

03.11.10 Atbildēt | Ziņot 0
maris Nereģistrēts :

Griezeej: protams, turam iikskjus! Nebiju informeets, tapeec dziljais izklupiens.

Par bassiem: pats nejuutos bassu specs, bet pieredze jau shaada taada pa eiropu vandoties ir gan. Atklaati sakot, LV copeet sanaak retaak nekaa WE. Man pasham vairaak interesee forelju WCh, kur letinji jau kuro gadu neko jeedziigu nevar paraadiit. Kad paaris gadus atpakalj piedaavaaju komandai savu paliidziibu, nevienam iipashi neintereseeja arii mana tieshaa pieredze konkreetaas valsts upees. Nu kautkaa taa.

03.11.10 Atbildēt | Ziņot 0
Griezeejs

Nākošgad foreļu (vispār tas ir plēsīgo zivju, arī citu spingošanas čempis no krasta) noteikti notix Itālijā. Tur visi septembrī notix, jo t.s. Makšķerēšanas Olimpiāde būs.

Te var infu atrast www.fips-ed.com/index_eng.php

Ja jūties spēcīgs, tad nekas cits neatliek, kā jau pavasarī komunicēt ar to, kam uzticēs komandas veidošanu. Arī ar Hari vari. Viņš tomēr federācijā par spiningošanu. Un ja Tavi argumenti pārliecinās, tad vismaz par rezervistu paņems. Nu, iesākumam. Un ja vēl, piemēram, no eMKas un ZG rekomendācijas dabūsi ;)

BTW, basu sacensības diezgan stipri atšķiras no tā, kas notiek šeit. Arī 5 x 8 stundas kārtīgā sporta režīmā ne katrs var fiziski izturēt.

Lai izdodas!

03.11.10 Atbildēt | Ziņot 0
333 Nereģistrēts :

Griezeejam.Aizmirsi pieminēt :ja Harim patiksi,tad VARBŪT paņems par rezervistu!Naudas lidzekļi šeit ir otrā plānā,bet māka ķert zivis trešajā!

03.11.10 Atbildēt | Ziņot 0
Griezeejs

Ja Harim būs pārliecība, ka Tu rezultāta dēļ izdarīsi visu, ka neaizbrauksi uz čempi ar 3 vobleriem un 2viem nepiemērotiem bassiem kātiem, ka Tavas personiskās īpašības netraucēs startam ne Tev ne citiem komandas biedriem, ka esi gatavs jaunas makšķerēšanas metodes iemācīties, un ja vēl mācēsi copēt, tad gan jau viņam patixi.

Nu, vismaz mantā šķiet :))))

03.11.10 Atbildēt | Ziņot 0
eMKa
eMKa :

Vispār smieklīgi :)))

04.11.10 Atbildēt | Ziņot 0
eMKa
eMKa :

Tas par izlases komplektēšanu un pārējiem pasākumiem :)

Čaļiem novēlu veiksmi un āķus siekstā !!!

04.11.10 Atbildēt | Ziņot 0
333 Nereģistrēts :

Griezeejam.Galvenais lai Harim pašam būtu pārliecība par sevi!Protams cepuri nost pret Hari par to,ka viņš federācijā cenšās spiningotāju labā!Tikai pirms bāžas visu veidu izlasēs(es te nedomāju ziemas copi),lai paaugstina savus sasniegumus tepat sētas mačos!Veiksmi čaļiem Portugālē!

05.11.10 Atbildēt | Ziņot 0
maris Nereģistrēts :

MO blogaa mineets, ka 3 izlases daliibnieki bassu vispaar nekad nav kjeerushi....Diezgan smiekliigi, ja taa.

06.11.10 Atbildēt | Ziņot 0
Griezeejs

Kur tāc MO blogs ir?

07.11.10 Atbildēt | Ziņot 0
Griezejam Nereģistrēts :

Nomad.lv

07.11.10 Atbildēt | Ziņot 0
Lizzy

nomad.lv un rapala.lv nedaudz info par pirmo - ierašanās dienu.

09.11.10 Atbildēt | Ziņot 0
 
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager