Veidosim saturu kopā!
  • Jūsu novadā gaidāmas vai jau aizvadītas copmaņus saistošas aktivitātes?
  • Jums ir viedoklis par copmanim aktuālu tematu?
  • Esat izbaudījis aizraujošu copes piedzīvojumu?

Rakstiet mums! Pievienojiet attēlus (vai uzticiet tos piemeklēt CL redaktoram) un mēs nodosim Jūsu vēstījumu visai Latvijas copmaņu saimei!

Jaunākie komentāri

Seko līdzi

Seko līdzi jaunākām ziņām sev ērtākā veidā izmantojot CopesLietas.lv ziņu sadaļas RSS barotni.
CopesLietas.lv | 22.decembris 2010, 22:13 | 52 komentāri | 14932 skatījumi

2011.gada makšķerēšanas kartes

Makšķerēšanas karte gadam

2011.gadā Makšķerēšanas kartēm ir mainījies dizains taču cena ir saglabājusies iepriekšējā gada līmenī. Nopērkamas ir divu veidu kartes - gadam un trim mēnešiem.

Saskaņā ar Ministru kabineta 2009.gada 11.augusta noteikumu Nr.918 „Noteikumi par ūdenstilpju un rūpnieciskās zvejas tiesību nomu un zvejas tiesību izmantošanas kārtību” pielikumu Makšķerēšanas gada kartes maksa ir 10,00 Ls (ar PVN), bet Makšķerēšanas īstermiņa karte (trim mēnešiem) ir 5 Ls (ar PVN).

 
Makšķerēšanas karte 3 mēnešiem
 
[52] Komentāri | dilst | aug
 
JanKa_K

Tagad apskatijos uz sha gada karti. Ehhhh vareja vismaz plastika to uztaisiit :(

22.12.10 Atbildēt | Ziņot 0
martins_

Karpu kulta pārstāvji noteikti pirks 3mēnešu :)))))

22.12.10 Atbildēt | Ziņot 0
andris56

Mainījies dizains")"))))))))))) Kur tērēta nauda??? Mani dara traku šādas tēmas!!!!!

22.12.10 Atbildēt | Ziņot 0
dzelzsvirs

Un pusgada nevarēja uztaisīt ? Laikam jau no alkatības prātiņš šķērsām ....

23.12.10 Atbildēt | Ziņot 0
latviks

A ko darīt ja gribas ziemassvētkos pasēdēt uz ledus. Nopirkt 3 mēnešiem un izmest?

23.12.10 Atbildēt | Ziņot 0
parcopi.lv

Piekrītu, ka varēja jau nu no plastika karti uztaisīt. Tā taču ir makšķerēšanas karte, kura visu laiku atrodas ūdeņu tuvumā.... Un uz pusgadu arī vajadzēja, jo ir jau tādi, kas ķer tikai siltajos mēnešos un ir otrādi tādi, kas ķer tikai ziemā. A trīs mēnešu karti tā kā par maz, bet gada ar nav vajadzīga. A pērkot divreiz pa trim, sanāk tikpat, cik gada karte....

23.12.10 Atbildēt | Ziņot 0
switchs

jāņem būs ar līdaciņu, ar tām cūciņām nevar makam dizainu bojāt.

23.12.10 Atbildēt | Ziņot 0
murgs

es praktiski copēju no 1maija līdz pirmajam ledum!!!tā ir šādu copmaņu DISKRIMINĀCIJA!!!kapēc man jāperk karte uz 1gadu!!!KAPĒC MAN JĀMAKSĀ PAR TO LAIKU KAD NEMAKŠĶERĒJU???tapēc ka kautkādi"gudrīši"izdomātā un ka viņiem vajag naudu!!!

23.12.10 Atbildēt | Ziņot 0
urmaas

ko jūs var cepties.pašlaik nelielu partiju ar gada MK ir palaiduši pa veikaliem.bet galvenokārt tikai kvartāla(3mēnešu MK).negribēsiet bez MK copēt,pirksiet kvartāla!ja paveiksies nopirksiet gada.tas ir bizness.savādāk jau tās kvartālenes neiztirgos.šāds bardaks būs tikmēr,kamēr MK izplatīšana būs pisnesmeņu ķepās,nevis valsts.jūs darat kā gribat-mans tādu pisnesu neatbalstīs!

:)

23.12.10 Atbildēt | Ziņot 0
Malzvejnieks

Es ar`neatbalstu taukmūļu biznesu!

23.12.10 Atbildēt | Ziņot 0
NG-NG

nu un ja ja MK izplatiis LMSF, makskereesanas sporta federacija, no juusu puses kaut kas mainiisies???????????????? man domaat, ka nee, jo vai nu pienem likumus taadus kaadi tie ir un dari kaut ko lai tos izmainiitu vai vienkaarsi ignoree un viss ir slikti, mn arii nepatiik liidzsineejaa sistema, bet es peerku, jo negribu, lai kaads pidar.... man aciis mestu, ka man siis kartes nav, peerku to tiikai taapeec, ka negribu buut malikku sarkstaa, citas motivaacijas man pagaidaam nav, ceru, ka buus.....

23.12.10 Atbildēt | Ziņot 0
AndisN

Taisnība gan urmaasam,gan NG.Es pagaidām rīkojos kā NG.Jocīgi jau sanāk,jo piemēram mans copes kolēģa dēls grib 2reiz gadā aizbraukt uz copi,un viņam ir jāpērk MK pa 5Ls.Citādi būs likumpārkāpējs kurš jāsoda.

23.12.10 Atbildēt | Ziņot 0
NG-NG

pietam ne jau summaa ir probleema, bet gan terminaa, ja vareetu caur telefonu vai i banku samaksaat par 1 dienas copi latu, tad daudzi to arii dariitu, jo vai nu vinus cope interesee tikai taa, vai arii viniem pagaidaam nav laika copeet, arii aarvalstu cieminus buutu taa eertaak pienemt, lats par dienu un ir ok, bet pat fakts, ka ir tikai 2 termini , vismaz mani, kaitina....

23.12.10 Atbildēt | Ziņot 0
Griezeejs

Cik var cepties?!

Vai dažiem tiešām šķiet, ka EE maxājot caur banku, vai it sevišķi caur SMS, par katra maxājuma administrēšanu netiek iekasēc?

Naivi :)))

Ir labi tur, kur mūsu nav, vai ne ;)

Satraukties par force major (VALDĪBAS uzliktie likumi un noteikumi, visos daudz maz ... līgumos par tādiem tiek usskatīti) ir neracionāli un neatmaxājas.

BTW, diez cik no šeit neapmierinātajiem uz janvārī paredzēto Makšķernieku Forumu pieraxtīsies un savu MK sistēmu līdz galam (procesi, naudas plūsma, tās administrēšana, formāts kontrolei ar visiem tehniskajiem līdzekļiem, ...) piedāvās? Laikam intereses pēc, lai saskaitītu (:DDDD), būs jāaiziet ;)

23.12.10 Atbildēt | Ziņot 0
Carpz

> Par kartēm- gada kartei noteikti bija jābūt gatavotai no plastmasas nevis papīra. Bez šaubām, tā nemaksātu "gandrīz neko" kā apdrukātā papīra lapiņa, bet labi saglabātos un ūdenī neizmirktu. Ja gada maksa paliek Ls 10, tad ūdensizturīgas kartes noteikti varētu gan vēlēties, gan izgatavot.

> Griezeej,

* Ja esošā sistēma nav kārtībā un neapmierina daudzus makšķerniekus, tad noteikti vajag "cepties". Skaidrs, ka LR ierēdniecība ir gana norūdījusies un neņem vērā ne priekšlikumus, ne "cepšanos", bet katram ir tiesības izteikt savu viedokli, kaut vai lai to izlasītu citi copmaņi.

* Atgādināšu, ka arī šis IR makšķernieku forums, kas lieliski pilda savas funkcijas un nevajag iedomāties, ka cilvēks, kas apmeklēs tevis pieminēto forumu un izteiks savu viedoki tur, būs izdarījis ko pārcilvēcīgu. :)

Ir taču 21.gs- saziņa internetā ir pat ļoti pieņemams komunikācijas veids.

* Komisijas maksa tiek iekasēta arī par papīra MK un, šķiet, ne mazā. :) Varbut ir vērts šo naudu novirzīt citiem, efektīvākiem, pakalpojumu sniedzējiem. Domāju, ka atradīsies dzirdīgas ausis gan bankās, gan SMS pakalpojumu sniedzēju vidū. Naivi ir iebāt galvu smiltīs un domāt, ka varēs n-tos gadus veģetēt izmantojot novecojušu un lietotājam (makšķerniekam) nedrauzdīgu sistēmu. Vai tiešām neviens "atbildīgais" un "zinošais" nevar aizbraukt un Igauņiem pajautāt kā strādā un cik tad izmaksā viņu valstī esošā sistēma?

* Cik man zināms, MK sistēmu neizstrādāja brīvprātīgie, nesaņamot atlīdzību, tādēļ vien ir pamatots iemesls prasīt lai šī sistēma strādā nevainojami un regulāri tiek iesniegti & izskatīti sistēmas uzlabojumi. Un pilnīgi noteikti makšķerniekiem NAV jāizstrādā MK sistēmu līdz galam (procesi, naudas plūsma, tās administrēšana, formāts kontrolei ar visiem tehniskajiem līdzekļiem, ...)! Velns parāvis, ja jau kāds par to visu saņem naudu, tad lai arī (iz)strādā!!!

* Pilnīgi piekrītu tev, ka ir labi tur, kur mūsu nav, jo ir cerība, ka vēl eksistē kāda galīgi nesačakarēta vieta. :D

Ne asakas!

24.12.10 Atbildēt | Ziņot 0
qwerty

a kas Jums liedz ielaminēt to karti?

24.12.10 Atbildēt | Ziņot 0
murgs

tieši tā NG-NG!!!daudzi copmaņi negrib nonākt konfliktā ar likumu,tapēc arī spiesti pirkt tādas MK.diemžēl tā gudrība iedzīvoties uz godīgu cilvēku attieksmi pret likumiem ir veca kā pasaule!!!tapēc jau rakstīju kaut kur,ka ir ideja kā rīkot protesta akcijas vietās kur bieži sastapt inspektorus,tad varbūt tie klerki kas izdomā šādus likumus aizdomātos par savu darbu!!!

24.12.10 Atbildēt | Ziņot 0
murgs

mednieki ir apvienoti pērkot gada licenzi!!!kapēc to pašu nevar izdarīt ar copmaņiem!!!kapēc kartes derīguma termiņš ir no 1.janvāra līdz 31.decembrim???kapēc es nevaru nopirkt kati tik cik copēju???kapēc pērkot karti nav vienots reģistrs kā medniekiem???kapēc copmaņi kas ar karti pārkāpjot notiekumus nākošo karti pēk par tādu pat summu???kapēc man vajadziga MK licenzētajos ezeros un licenzētos upju posmos???

24.12.10 Atbildēt | Ziņot 0
Griezeejs

Carpz, visu cieņu! Smuki uzraxtīc ;)

24.12.10 Atbildēt | Ziņot 0
cilpa

Nu ja es pat gada nenokeru citreiz zivis uz 10 ls jo tur kur es keru vinas ieksa netiek laistas 5 ls 3 men karte bet ja es esmu tads svedienas makskernieks kam man to ?menesi 2 reizes aizeju 3raudas nokeru citreiz menesi neeju nu un kartei derigums beidzas a man uz copi sagribas aiziet man ko vel pa 5ls pirkt ?? un kas man par to buss drohiba upes krasta ka soduu neulaiiks vai ka cita udesnstilpne zivis ielaidis reali man labuma nekada no ta nav !! +ziema e visspar majas sezu un rudeni ar majas ok 5 ls 6 men un 10 ls 12 men es domaju tas butu godigak !

24.12.10 Atbildēt | Ziņot 0
 
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager