Ķīšezers

Cope Ķīšezerā
Vēlos vērst uzmanību, ka tie 10 000 pilsoņu paraksti mūsu 100 gudrajām galvām ir pie pakaļas. Jau pašā saknē to var izbalsot. Piemēru var pazavērt šeit, kur to izcērt jau pašā sākumā un ne pēc būtības.



Kā Jums patīk?
o

P.S. Sorrī, ka ne pa tēmu... un admins var pārnest uz atbilstošo.
5.maijs 2016, 12:02 | links
 
Un par to parakstīšanos tas ir sviests. Ja nemaldos pirms 3 gadiem MRK arī tādu lietu ierosināja, info bija arī copes bodēs. Tad parakstu bija vairāk, bet tāpat viss nomira dabīgā nāvē. Un pat ja būs 10 000, arī tad tas neko nedos, jo valsts NEKAD neaizliegs zveju iekšējos ūdeņos. Zvejniekiem ir pārāk daudz "galu", pat likums netiek izgrozīts tā, lai tas būtu loģiski. PAr ķīsi bija sižets pat BEZ TABU, kur ar kaimiņiem sacēlām brēku, bet arī tas nekur tālāk neaizgāja. Ķīsī ir atļauti zušu murdi, bet pārbaužu biežums viņiem nav noteikts, kad ir zušu laiks (laikam kkāds tur mēnesis bija) tad viņi drīkst ņemt piezvejā visu 10% apmērā no zušu svara, visā pārējā laikā (arī līdaku nārsta laikā) piezvejā var ņemt 100% visu. Arī tas, ka ziemā visi murdi ir iesaluši, tur pat policija vairs neko nevar izdarīt. Arī tas, ka tajos murdos puse zivju ir puvusi, un pēc tam tiek palaista ezerā, cilvēki šumējas, ka ezers piesārņots, kgan iemesls pavisam cits. Baigi gribās iebraukt ar kādu no VVD, Māri Olti, un kameru un pacelt kādu spārnu šobrīd augšā, bet, velns viņu zin kā lai to tagad dab'[u gatavu ar laikiem un visu citu...pacopēt arī kādā brīvā brīdī gribās...bet būs jāprovē kkas tāds maijā vēl izdarīt.
5.maijs 2016, 11:34 | links
 
camus
Ja nekļūdos, tad tas ir tīkls zinātniskiem nolūkiem, un kkādai vaislai. Viņš tur katru gadu maija sākumā tiek ielikts un stāv kādu mēnesi, pēc tam pazūd. Tas vien ja šis ir tas gadījums, nevis ofic zvejnieki nav kkādu savu murdu ielādējuši.
5.maijs 2016, 11:28 | links
 
Camus, es Tevi saprotu un atbalstu, bet cik ir parakstījušies pret zveju iekšējos ūdeņos ?
Bļauj daudzi, bet ielogoties elektroniski un pateikt nē ir spējis vien knapi tūkstotis pašlaik.

kadmijs, 5.maijs 2016, 10:26


Esmu viens no tā tūkstoša. Kadmij, aktualizē šo jautājumu vēlreiz un cel gaismā kur jāparakstās. Gan citi pēc atgādinājuma arī sarosīsies.
5.maijs 2016, 11:26 | links
 
Tas ir rezultāts. Tomēr interesanti kurš ierēdnis (tas nav ierēdnis bet kretīns)ir atļāvis tur likt to tīklu. Hallo juristi vai var viņus izčakarēt legāli?
5.maijs 2016, 10:57 | links
 
Camus, es Tevi saprotu un atbalstu, bet cik ir parakstījušies pret zveju iekšējos ūdeņos ?
Bļauj daudzi, bet ielogoties elektroniski un pateikt nē ir spējis vien knapi tūkstotis pašlaik.
5.maijs 2016, 10:26 | links
 
Kaut kā nelabs sākums. Nezinu kā pateikt... Cik vajag samaksāt lai atļautu ielikt tīklu Mīlgrāvja kanālā. Nu bez cenzūras nevaru izteikties. Puse Mīlgrāvja kanāla pirms tilta pārvilkta ar tīklu. Zvanīju policijai , tie saka , ka oficiālais. Kādam kretīnam jābūt lai tur atļautu likt tīklu. Vai tiešām ar Buļļupi nepietiek. Galvenā Ķīša artērija. Labi zivīm problēma, bet domāju , ka drīz tur arī kaut kas lielāks tiks noķerts. Kustība kā uz Brīvības ielas. Un naktī..... Šet forumā taču ir diezgan daudz arī cilvēku kas arī kaut ko lemj šajā jomā. Vai tiešām neko nevar izdarīt? Krieviski runājot "polnij bezpridel".
5.maijs 2016, 10:09 | links
 
Par to necopi tev taisnība - no 06:00-10:00 nevienas copes. Pārslēdzos uz strīpainājiem, kas gandarījumu arī nenesa - čupiņa nano ašuku un uz mikriņa paturēju mēra zaļsvārci (protams pārkoda 0.16 fļuriku). Ap 12:00 ar skābu ģīmi braucu ārā :)
Kā pārējiem?
5.maijs 2016, 00:18 | links
 
Hei, vīri! Kas notiek Ķīsītī, ko velkat? Es tikai vienu reizi- 2. maijā uz pāris stundām ieskŗēju. Īsā brīdī- 15 min laikā trīs copes, un viss... Viena mērā, viena zemmērā, viena norāvās.
Šodien veči kā traki haotiski skraidīja pa ezeru, noskatījos no malas. Pieļauju, ka tas necopes dēļ.
4.maijs 2016, 21:22 | links
 
Ķīšezerā ir arī jāpērk makšķerēšanas licence, vai pietiek ar makšķernieka karti?
P.S. Varbūt kāds var pastāstīt vietas, kur labāk priekš asariem un līdakām? Priekš mētāšanas (neesmu velcēšanas piekritējs)

MarisG1991, 3.maijs 2016, 13:57

licenzes nekādas speciālas nevajag pietiks ar makšķerēšanas karti,par vietām runājot ezers liels,lidz ar to vietu daudz,konkrētas vietas tāpat ja arī pateiks bez gps koordinātām neatradīsi.. :)
3.maijs 2016, 14:22 | links
 
Ķīšezerā ir arī jāpērk makšķerēšanas licence, vai pietiek ar makšķernieka karti?
P.S. Varbūt kāds var pastāstīt vietas, kur labāk priekš asariem un līdakām? Priekš mētāšanas (neesmu velcēšanas piekritējs)
3.maijs 2016, 13:57 | links
 
Man gan Ķīsis asociējas ar asaru ezeru.. bet te visi tik pa līdakām runā :)
2.maijs 2016, 15:14 | links
 
Šodien Ar kolēģi 8 stundas pavadījām uz ezera es vienu līdaku mēra dabūju. kolēģis nekā. Deepers zivis uzrādīja, tikai ārā nevarēja dabūt. Redzēju vienu kas ārā brauca ar kukanu kādām 4 līdakām.
1.maijs 2016, 19:52 | links
 
Šodien izdevās atklāt sezonu ar 0. Var jau vainot auksto ūdeni, vēju un spiedienu, bet krastmalā redzēju vīriņu ar līdaku pie sāniem. Skaidrs, ka pats lohs.

Sajūta, ka citos ezeros ir vieglāk makšķerēt vai tur man paveicas vairāk. Ķīšezers tomēr ir milzīgs un ej nu atrodi to zivi.
1.maijs 2016, 14:04 | links
 
Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksa 81. pants nosaka, ka par
normatīvajos aktos noteikto īpaši aizsargājamo dabas teritoriju aizsardzības un
izmantošanas prasību pārkāpšanu uzliek naudas sodu fiziskajām personām no 30 līdz 1000
euro, bet juridiskajām personām - no 280 līdz 2100 euro.
21.aprīlis 2016, 20:42 | links
 
Par Ķīšezeru---15. Lai novērstu traucējumus un nodrošinātu ūdensputnu aizsardzību to perēšanas sezonā, dabas lieguma zonā noteikts sezonas liegums Ķīšezera Pils kaktā no 15.marta līdz 1.jūlijam.„Sezonas lieguma teritorijā aizliegta cilvēku uzturēšanās, tajā skaitā pārvietošanās ar
jebkādiem ūdenstransporta līdzekļiem, izņemot valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu
pārvietošanos, pildot dienesta pienākumus, un izņemot sezonas lieguma teritorijas
šķērsošanu pa īsāko ceļu no Ķīšezera Pils kaktā esošajām laivu piestātnēm, nepārsniedzot
ātrumu 5 km/h.”.
21.aprīlis 2016, 20:40 | links
 
Sveiki!
Es te esmu dzirdējis ka daudzi copē pie policijas akadēmijas. Tad nu es arī beidzot esmu nolēmis iemest kādu no savām gumijām. :) Gribēju pajautāt,tur var tā vienkārši staigāt gar krastu un ķert zivteles? Viņiem tā teritorija nav slēgtā veida? Un vai tas ir tieši policijas akadēmijas teritorija vai vienkārši kā apzīmējums atrašanās vietai? Es pats esmu ķēris tikai mežaparka pusē aiz laivu piestātnes.
4.aprīlis 2016, 12:11 | links
 
Kads ir bijis kiisiiti kas tur notiek ir doma aizlais no krasta pacopeet..

zemitis, 2.aprīlis 2016, 13:21


pagaidām klusums,ziņkārīgie mēģina
2.aprīlis 2016, 15:34 | links
 
Kads ir bijis kiisiiti kas tur notiek ir doma aizlais no krasta pacopeet..
2.aprīlis 2016, 13:21 | links
 
Kāds nevar pateikt vai pie Ķeizarmeža ledus vairs nav ? :)

celms, 24.marts 2016, 15:08


akadēmijas līcis ledū, pie sērfotāju kluba vaļā
24.marts 2016, 16:36 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager