Lielupe

Sveiki. Kāds varētu ieteikt kādu labu vietu Jelgavas pusē, kur varētu aizbraukt uz zušiem, brekšiem vai kādu samu.?
26.jūlijs 2023, 00:58 | links
 

Mazie grabina!:))
24.jūlijs 2023, 20:06 | links
 
Pats vakar arī biju aizbraucis. 10 asarus noķēru, no tiem puse vietējie. Cik redzēju, pārējie copmaņi neko īpaši nevilka.
23.jūlijs 2023, 06:49 | links
 
Ap Jelgavu ,vieni sprīdīši un bišķi lielāki par gumiju...
22.jūlijs 2023, 19:13 | links
 
Asaris ir jau ņem starp tiltiem
22.jūlijs 2023, 18:31 | links
 
bonis99 [21.jūl]: Sveiki kungi. Zinu, ka pirmo nedēļu, pat divas, tas ir milzu boslēpums. Bet vai kāds var atklāt, kā ir ar jūras asari pie baltās kāpas? Vai ir jau ienācis iekšā lielupē?
ir
22.jūlijs 2023, 18:03 | links
 
Šorīt apsedloju kara zirgu un devos uz Lielupes Balto kāpu. Šoreiz bik pavēlu izkasījos- ap 4 izminu- jau bij gaišs, pat "ciklopu" nevajadzēja. Līdz ar to uz veloceliņa nebija arī ierasto nakts un krēslas iemītnieku- nesatiku nevienu- pat ne kaķi. Pirms pāris gadiem uz veloceliņa satiku ezi bez aizmugurējiem lukturiem- gandrīz uzminu virsū. Baigi aukstās naktis- stilbi sala minot. Galā ieņēmu savu seno vietiņu, sajaucu barību, uzstādīju statīvu. Pirmais metiens- kaut kas jau rausta, necenšos noķert uz pirmo metienu- veca māņticība. Tā ar pirmais garām :)))))) Pēc brīža vimba galā. Pa vidu sasmeļu ēsmas zivtiņas un ielingoju otro copeni- pēc minūtes asarēns paķer. Uz fīderi plakanzellis piesakās- jau iedomājos, ka nu tik būs- skuju milti. Reāli sāka grābstīt pirksta lieluma plicēni. Uz maili vēl divi asarēni. Bija arī atgadījums- velku ārā plicēnu, piepeši redzu, ka nav pludiņa un vēl trakāk- otras copenes kāts tiek novilkts no atbalsta un ieveļas upē- parasti tas liecina, ka kas brangāks ierijis. Nometu fīderi, paķeru otru- galā nav nekā- izspļāva, jo sajuta par lielu pretestību no kāta- nu žēl, bet ne pirmā, ne pēdējā reize. Paēdu brokastis, jo vairs nekas nekustina, vēl stunda un jau ap 10 esmu mājās- laba cope, bet pa īsu:):) nekas- sezona tik sākas:)))))))))))))))))))) patrinu ar vietējiem hotentotu matadoriem-esot, bet pamaz, uz perlovku labāk ņemot, bet lielais vilciens vēl priekšā:)
22.jūlijs 2023, 17:19 | links
 
Sveiki kungi. Zinu, ka pirmo nedēļu, pat divas, tas ir milzu boslēpums. Bet vai kāds var atklāt, kā ir ar jūras asari pie baltās kāpas? Vai ir jau ienācis iekšā lielupē?
21.jūlijs 2023, 13:00 | links
 
janis1997 [21.jūl]: Labākās vietas parasti ir aizņemtas. Piekrītu, ka brauc un skaties nodraucamos ceļus uz upes pusi. Ja var piekļūt ūdenim, tur ir vērts pasēdēt, tikai jāsaprot kāda zivs un kādā attālumā meklējama. Pats tāpat daru, ja mana mīļākā vieta ir aizņemta.

Puiss, 20.jūlijs 2023, 18:06


Mēs piemēram izpļaujam vietu ūdensrozēs un niedres no krasta puses atstājam neskartas, lai nesarodas gribētāji iztīrītā vietā un tad no krasta neviens to vietu neredz vienmēr vari tikt savā vietā
Ja copē bieži, tad labs risinājums. Var laicīgi piebarot un dabūt labu copi. Es Lielupē tieku pāris reizes pa vasaru, tad jau vienkāršak atrast kādu brīvu vietu, un nodoties copei.
21.jūlijs 2023, 12:29 | links
 
Labākās vietas parasti ir aizņemtas. Piekrītu, ka brauc un skaties nodraucamos ceļus uz upes pusi. Ja var piekļūt ūdenim, tur ir vērts pasēdēt, tikai jāsaprot kāda zivs un kādā attālumā meklējama. Pats tāpat daru, ja mana mīļākā vieta ir aizņemta.

Puiss, 20.jūlijs 2023, 18:06



Mēs piemēram izpļaujam vietu ūdensrozēs un niedres no krasta puses atstājam neskartas, lai nesarodas gribētāji iztīrītā vietā un tad no krasta neviens to vietu neredz vienmēr vari tikt savā vietā
21.jūlijs 2023, 10:57 | links
 
Labākās vietas parasti ir aizņemtas. Piekrītu, ka brauc un skaties nodraucamos ceļus uz upes pusi. Ja var piekļūt ūdenim, tur ir vērts pasēdēt, tikai jāsaprot kāda zivs un kādā attālumā meklējama. Pats tāpat daru, ja mana mīļākā vieta ir aizņemta.
20.jūlijs 2023, 18:06 | links
 
M.Snikeris [20.jūl]: Headhunter [12:49]: Rīt gribu pirmo reizi aizbraukt uz Lielupi pasēdēt uz feederi. Tik nezinu nevienu spotu vai var kāds iedot kādu spotu, kur var divi cilvēki pasēdēt?
Var privāti atsūtit vestuli

M.Snikeris, 20.jūlijs 2023, 12:47
Gan jau, ka ~ 120 km upes garumā var 2 cilvēki savietoties, es domāju....Negribas pavadīt 2h ceļā un vel meklēt, kur var nomesties..
Neviens tak Tev neteiks savas kroņa vietas, tas būtu jāsaprot! Tāpēc...upe tiešām ir gara. Apskati Google maps kur var piebraukt un uz priekšu! Piem., posmā Akvaparka tilts līdz Varkaļu ostai vietu daudz, gan kādu atradīsi. Arī no copes aspekta šis posms nav slikts.
20.jūlijs 2023, 17:57 | links
 
Headhunter [20.jūl]: Negribas pavadīt 2h ceļā un vel meklēt, kur var nomesties..

M.Snikeris, 20.jūlijs 2023, 15:52

2h stundas no kurienes? Derētu tāds sīkumiņš, kā aptuvena vieta, kur gribi sēdēt. Kā jau rakstīju, Lielupe ir 120km gara....[/quote]Netālu no Jelgavas vietiņa būtu ok.
20.jūlijs 2023, 17:53 | links
 
Negribas pavadīt 2h ceļā un vel meklēt, kur var nomesties..

M.Snikeris, 20.jūlijs 2023, 15:52[/quote]
2h stundas no kurienes? Derētu tāds sīkumiņš, kā aptuvena vieta, kur gribi sēdēt. Kā jau rakstīju, Lielupe ir 120km gara....
20.jūlijs 2023, 16:05 | links
 
M.Snikeris [20.jūl]: nelietotaajs [21m]: M.Snikeris [12:47]: Rīt gribu pirmo reizi aizbraukt uz Lielupi pasēdēt uz feederi. Tik nezinu nevienu spotu vai var kāds iedot kādu spotu, kur var divi cilvēki pasēdēt?
Var privāti atsūtit vestuliPasēdēt vai makšķerēt? Ja pasēdēt, tad kaut vai šeit!Kā Tu vel gribēji, lai es uzrakstu?
“Rīt gribu pirmo reizi aizbraukt uz Lielupi pasēdēt uz feederi”
Vajadzēja laikam rakstīt “makšķerēt uz feederi”?
Jums, cienītais, stipri klibo latviešu valodas pareizrakstība.Pasēdēt var uz poda,ne fīdera.
20.jūlijs 2023, 15:55 | links
 
Headhunter [20.jūl]: Rīt gribu pirmo reizi aizbraukt uz Lielupi pasēdēt uz feederi. Tik nezinu nevienu spotu vai var kāds iedot kādu spotu, kur var divi cilvēki pasēdēt?
Var privāti atsūtit vestuli

M.Snikeris, 20.jūlijs 2023, 12:47
Gan jau, ka ~ 120 km upes garumā var 2 cilvēki savietoties, es domāju....
Negribas pavadīt 2h ceļā un vel meklēt, kur var nomesties..
20.jūlijs 2023, 15:52 | links
 
nelietotaajs [20.jūl]: M.Snikeris [12:47]: Rīt gribu pirmo reizi aizbraukt uz Lielupi pasēdēt uz feederi. Tik nezinu nevienu spotu vai var kāds iedot kādu spotu, kur var divi cilvēki pasēdēt?
Var privāti atsūtit vestuliPasēdēt vai makšķerēt? Ja pasēdēt, tad kaut vai šeit!
Kā Tu vel gribēji, lai es uzrakstu?
“Rīt gribu pirmo reizi aizbraukt uz Lielupi pasēdēt uz feederi”
Vajadzēja laikam rakstīt “makšķerēt uz feederi”?
20.jūlijs 2023, 15:49 | links
 
M.Snikeris [20.jūl]: Rīt gribu pirmo reizi aizbraukt uz Lielupi pasēdēt uz feederi. Tik nezinu nevienu spotu vai var kāds iedot kādu spotu, kur var divi cilvēki pasēdēt?
Var privāti atsūtit vestuli

Pasēdēt vai makšķerēt? Ja pasēdēt, tad kaut vai šeit!
20.jūlijs 2023, 15:30 | links
 
Rīt gribu pirmo reizi aizbraukt uz Lielupi pasēdēt uz feederi. Tik nezinu nevienu spotu vai var kāds iedot kādu spotu, kur var divi cilvēki pasēdēt?
Var privāti atsūtit vestuli

M.Snikeris, 20.jūlijs 2023, 12:47

Gan jau, ka ~ 120 km upes garumā var 2 cilvēki savietoties, es domāju....
20.jūlijs 2023, 12:49 | links
 
Rīt gribu pirmo reizi aizbraukt uz Lielupi pasēdēt uz feederi. Tik nezinu nevienu spotu vai var kāds iedot kādu spotu, kur var divi cilvēki pasēdēt?
Var privāti atsūtit vestuli
20.jūlijs 2023, 12:47 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager