Lielupe

Davis-Di [15.jūl]: Lielupe..šoreiz nolēmu patestēt Fifšing diskount Latvijā ražotas cūciņas(tieši mans izm.un svars.ap80gr) pie kam dažas paveicās dabūt no paša meistara!..lido labi,smuka spēle,vēl bik uztvīčoju uz kantes un pirmā cope!pēc neilga laika tāpati,vai cita riktīgi ieblieza zaļganam sivēnam pa asti un pēc neilga laika smuks līdacēns pie 4kg. jau bij laivā!:)))nu ko!cope izdevusies!..turpat netālu kolēģis Ralflauren uz mazo kātu izceļ smuku divnieci!:))...nospriežam,ka pietiek un steidzam krastā uz šašlikiem!garšīga gaļiņa,vēss aliņš pie ugunskura..nu kas var būt labāks!?...ap pusnakti atkal upē un pāris st.patrenkājām žani!par abiem viens kontakts!...rīta copi protams nogulējām!:))

Willy, 15.jūlijs 2023, 16:11

Vairāk jau izskatās starp Wolfcreek ar flatnoise, nevis cūkas.


Davis-Di, 15.jūlijs 2023, 21:37

Un Gator piejaukumu.

Jā,kkā tā!laba cena,forša bode!...man tās visas vienk. cùciņas!:))
Gaidìšu Vienìbas gatves veikalā šādu!:)
15.jūlijs 2023, 22:46 | links
 
Lielupe..šoreiz nolēmu patestēt Fifšing diskount Latvijā ražotas cūciņas(tieši mans izm.un svars.ap80gr) pie kam dažas paveicās dabūt no paša meistara!..lido labi,smuka spēle,vēl bik uztvīčoju uz kantes un pirmā cope!pēc neilga laika tāpati,vai cita riktīgi ieblieza zaļganam sivēnam pa asti un pēc neilga laika smuks līdacēns pie 4kg. jau bij laivā!:)))nu ko!cope izdevusies!..turpat netālu kolēģis Ralflauren uz mazo kātu izceļ smuku divnieci!:))...nospriežam,ka pietiek un steidzam krastā uz šašlikiem!garšīga gaļiņa,vēss aliņš pie ugunskura..nu kas var būt labāks!?...ap pusnakti atkal upē un pāris st.patrenkājām žani!par abiem viens kontakts!...rīta copi protams nogulējām!:))

Willy, 15.jūlijs 2023, 16:11

Vairāk jau izskatās starp Wolfcreek ar flatnoise, nevis cūkas.


Davis-Di, 15.jūlijs 2023, 21:37


Un Gator piejaukumu.
15.jūlijs 2023, 21:38 | links
 
Lielupe..šoreiz nolēmu patestēt Fifšing diskount Latvijā ražotas cūciņas(tieši mans izm.un svars.ap80gr) pie kam dažas paveicās dabūt no paša meistara!..lido labi,smuka spēle,vēl bik uztvīčoju uz kantes un pirmā cope!pēc neilga laika tāpati,vai cita riktīgi ieblieza zaļganam sivēnam pa asti un pēc neilga laika smuks līdacēns pie 4kg. jau bij laivā!:)))nu ko!cope izdevusies!..turpat netālu kolēģis Ralflauren uz mazo kātu izceļ smuku divnieci!:))...nospriežam,ka pietiek un steidzam krastā uz šašlikiem!garšīga gaļiņa,vēss aliņš pie ugunskura..nu kas var būt labāks!?...ap pusnakti atkal upē un pāris st.patrenkājām žani!par abiem viens kontakts!...rīta copi protams nogulējām!:))

Willy, 15.jūlijs 2023, 16:11


Vairāk jau izskatās starp Wolfcreek ar flatnoise, nevis cūkas.
15.jūlijs 2023, 21:37 | links
 

Lielupe..šoreiz nolēmu patestēt Fifšing diskount Latvijā ražotas cūciņas(tieši mans izm.un svars.ap80gr) pie kam dažas paveicās dabūt no paša meistara!..lido labi,smuka spēle,vēl bik uztvīčoju uz kantes un pirmā cope!pēc neilga laika tāpati,vai cita riktīgi ieblieza zaļganam sivēnam pa asti un pēc neilga laika smuks līdacēns pie 4kg. jau bij laivā!:)))nu ko!cope izdevusies!..turpat netālu kolēģis Ralflauren uz mazo kātu izceļ smuku divnieci!:))...nospriežam,ka pietiek un steidzam krastā uz šašlikiem!garšīga gaļiņa,vēss aliņš pie ugunskura..nu kas var būt labāks!?...ap pusnakti atkal upē un pāris st.patrenkājām žani!par abiem viens kontakts!...rīta copi protams nogulējām!:))
15.jūlijs 2023, 16:11 | links
 

Copes garša!:)
30.jūnijs 2023, 20:30 | links
 
Onka!,
kas šorīt Lielupē aiz Vītoliņiem (vieta pie vītola, ceļš uz svētgrīvām) ar telti, kas dresēja puiku kā locīt matraci - pēc copes atlikušo grūbu spaini nav labi gāzt upē šajā karstumā. Labāk aizved mājās baložem.

...un brekši nekeras uz grūbām, bet gan uz motili :)
28.jūnijs 2023, 18:04 | links
 
BrunoL [28.jūn]: Jautāju par tiesnesi(humanizatoru), ne par “palkām” !:) Jo tas lemj likteni- ķēzīt “oskaru” gardīnos, jeb ļauties kulinārām izvirtībām!
Zemāk lasi!saku pats uzbūvēju!;)
...cira kāc no ābeles!??nebiju dzirdējis!
28.jūnijs 2023, 17:18 | links
 
Neasakietis3 [28.jūn]: Willy [9:54]: Kurš brìvdienās pie Gātes atlaida metru!!??liela,ap 110-115cm...
..grūti iedomāties,kā tā nabadzìte mocījās kamēr nosprāga!?!:((Tas bija mans pārinieks: Baitcustergu
Nav tiesa nelieti! Tas nebija metrs. Nieka 87cm. Nebāz žaunas kolēģu darīšanās!
28.jūnijs 2023, 16:39 | links
 
Willy [28.jūn]: Kurš brìvdienās pie Gātes atlaida metru!!??liela,ap 110-115cm...
..grūti iedomāties,kā tā nabadzìte mocījās kamēr nosprāga!?!:((
Tas bija mans pārinieks: Baitcustergu
28.jūnijs 2023, 16:35 | links
 
Jautāju par tiesnesi(humanizatoru), ne par “palkām” !:) Jo tas lemj likteni- ķēzīt “oskaru” gardīnos, jeb ļauties kulinārām izvirtībām!

BrunoL, 28.jūnijs 2023, 14:27


Kas tad runga par tiesnesi?? Vajag acis vaļā turēt kad sit, citādi uzšauj pa pirkstiem, zivs ūdenī un pirksti mutē!! :)))
28.jūnijs 2023, 15:54 | links
 
Jautāju par tiesnesi(humanizatoru), ne par “palkām” !:) Jo tas lemj likteni- ķēzīt “oskaru” gardīnos, jeb ļauties kulinārām izvirtībām!
28.jūnijs 2023, 14:27 | links
 
Willy [28.jūn]: BrunoL [10:56]: Willy.
Kāds Tev “tiesnesis”? Man ābeles “cira kāc”!
Burtniekā ar “raupiem” nekā savādāk.
Tie tak pieķēzīs “oskariem” gardīnus!:D ir man arī labs!kā Bums saka!...uzbūvēju pats!;))

Un jā...uzmetu arī kādu mazo vobleri!notestēju Salmo remontēto kātu!viss ok!un cenas viņu servisā arī labas!:)
28.jūnijs 2023, 13:46 | links
 
BrunoL [28.jūn]: Willy.
Kāds Tev “tiesnesis”? Man ābeles “cira kāc”!
Burtniekā ar “raupiem” nekā savādāk.
Tie tak pieķēzīs “oskariem” gardīnus!

:D ir man arī labs!kā Bums saka!...uzbūvēju pats!;))
28.jūnijs 2023, 11:16 | links
 
Willy.
Kāds Tev “tiesnesis”? Man ābeles “cira kāc”!
Burtniekā ar “raupiem” nekā savādāk.
Tie tak pieķēzīs “oskariem” gardīnus!
28.jūnijs 2023, 10:56 | links
 
Davis-Di [28.jūn]: Žokli atvēri? Varbūt tur māneklis vai vēzis kaklā iesprūdis!
Man nav tādu štrumu!tik sitamais!:))
28.jūnijs 2023, 10:31 | links
 
Karlis_K [28.jūn]: Liekulības kalngals :) ai ai nomirīja viena līdaka, netika man uz pannas. Starp citu zivis nav nemirstīgas, tās mirst arī bez cilvēka iejaukšanās, slimības, vecums. Bet pārgudrīsiem vienmēr gatavs slēdziens bez līķa sekcijas.
Atkal tu bāz te savu knābi!cik foreles pats esi sa..isis!?un cik biksēs iebāzis!:D
28.jūnijs 2023, 10:29 | links
 
Willy [28.jūn]: svens76 [13m]: Willy [8m]: Kurš brìvdienās pie Gātes atlaida metru!!??liela,ap 110-115cm...
..grūti iedomāties,kā tā nabadzìte mocījās kamēr nosprāga!?!:((atlaist arī jāprot:)...jā,jā!daudz jātrenējas!
tas tiesa, nianses daudz tur
28.jūnijs 2023, 10:13 | links
 
Žokli atvēri? Varbūt tur māneklis vai vēzis kaklā iesprūdis!
28.jūnijs 2023, 10:08 | links
 
Liekulības kalngals :) ai ai nomirīja viena līdaka, netika man uz pannas. Starp citu zivis nav nemirstīgas, tās mirst arī bez cilvēka iejaukšanās, slimības, vecums. Bet pārgudrīsiem vienmēr gatavs slēdziens bez līķa sekcijas.
28.jūnijs 2023, 10:06 | links
 
svens76 [28.jūn]: Willy [8m]: Kurš brìvdienās pie Gātes atlaida metru!!??liela,ap 110-115cm...
..grūti iedomāties,kā tā nabadzìte mocījās kamēr nosprāga!?!:((atlaist arī jāprot:)
...jā,jā!daudz jātrenējas!
28.jūnijs 2023, 10:03 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager