Lielupe

daddy_j [31.mai]: No uzturviedokļa līdaka ir top3

raimondsL, 31.maijs 2023, 07:32

kādi ir top1 un top2?

Willy, cepuri nost par mākslu un pacietību! Balta skaudība :) Ir super, ka mūsu ūdeņos šādi kukaiņi dzīvo un, ka ir vīri, kuri tādus māk noķert!!

Savulaik Lielupe bija pusbeigta upe, jo to katru gadu "iztīrīja" gan Slokas papīrfabrika, gan Jelgavas cukurfabrika...

par šādām, ekoloģiskām lietām, kuras "iztīra" upi desmitiem kilometru garumā, būtu jācepās, nevis vienu veiksmīgu makšķernieku, kurš patur lomu likuma ietvaros...
Paldies!es braucu uz copi!jā, mazās man vispār neiteresē...kā zināms man nekad nav piederējis nekāds eho!tādēļ lielāko daļu copes reižu palieku tukšā!..bet kad paveicas ņemu to ko man daba dod un emocijas ir neaprakstāmas!...viena zivs un braucu mājās!salīdzinot ar pro džekiem kuri izmanto mūsdienu tehnoloģijas palielam tas ko es aizvedu mājās ir taspats ko viņi-tikai viņi no 10 zivīm paņem vienu!ok metru neņem,bet arī ne šņāpjus!pārējās lepni atlaiž!:))kādos ātrumos zivs tiek burtiski izrauta no ūdens,nopietni āķi saliekti,karabīnes atsistas utt..cik zivis sačakarē,cik pēc tam nosprāgst ne man spriest!sačos tas viss notiek uz laiku!plaķenes rīklē,foto,video,mērīšana utt..kas ar to zivi tālāk,tas poh..galvenais,ka atlaista!cik zivju šādi mačos tiek atlaistas var viegli noskaidrot!...es nevienu nenosodu,katram savs!..un tad nāk daiļ.irsēji no kuriem lielākā daļa no copes vispār neko nesajēdz un pat nestādās priekšā kā un ko darīt ar to metru!protams ja noķer!:)))...jā un tad tie kas kosī zem c&r zīmola!atskaitās par hz ko,cik aizved kotletēs tāpat visu nestāsta,tukšās copes nepiemin utt..un protams lielākais vairākums normālo copmaņu tieši dēļ soc.tīkliem vienk.klusē!
p.s...no forumiešiem nekādā ziņā nevienu negribu aizskart!;))
31.maijs 2023, 08:33 | links
 
Davis-Di [30.mai]: Ko Jūs uzēdāties Ķenguram, likumu nepārkāpj, jā nepārkāpj! Nepatīk, jā man ar nepatīk, ka mammas kauj nost, ko nu - neko! Bet trofeja laba!
Audziniet jauno paaudzi, ja Jums tāda ir, māciet saudzēt dabu un baudīt kas ir dots, tas arī veidos nākotni. Ja nav jaunā paaudze, tad padomājiet kāpēc demogrāfija ir sūdīga un veidojiet jauno paaudzi!
Un par veciem bukiem, kas pus dzīvi komunismā nodzīvojuši, priecājaties, ka viņi ir lojāli valstij un neizplata kremļa rašismu!

Ķengurs/Willy varbūt jaunu izaicinājumu tev - cik lielas līdakas vari atkal un atkal noķert?tieši
Tieši lielās ir jāaizvāc jo viņas vairs ne nārsto bet tieši izrij mazākās nārstotspējīgās...!
Willy malacis kā parasti top 1....
31.maijs 2023, 08:25 | links
 
No uzturviedokļa līdaka ir top3

raimondsL, 31.maijs 2023, 07:32


kādi ir top1 un top2?

Willy, cepuri nost par mākslu un pacietību! Balta skaudība :) Ir super, ka mūsu ūdeņos šādi kukaiņi dzīvo un, ka ir vīri, kuri tādus māk noķert!!

Savulaik Lielupe bija pusbeigta upe, jo to katru gadu "iztīrīja" gan Slokas papīrfabrika, gan Jelgavas cukurfabrika...

par šādām, ekoloģiskām lietām, kuras "iztīra" upi desmitiem kilometru garumā, būtu jācepās, nevis vienu veiksmīgu makšķernieku, kurš patur lomu likuma ietvaros...
31.maijs 2023, 07:40 | links
 
No uzturviedokļa līdaka ir top3
31.maijs 2023, 07:32 | links
 

Jauki, ka kungiem pat naktī ir par ko runāt!:DDD
31.maijs 2023, 07:06 | links
 
Protam super kad izdodas tādas noķert un parādīt tās, bet nu neticu kad mājās ir tāds bads!
31.maijs 2023, 01:47 | links
 
Davis-Di [30.mai]: Ko Jūs uzēdāties Ķenguram, likumu nepārkāpj, jā nepārkāpj! Nepatīk, jā man ar nepatīk, ka mammas kauj nost, ko nu - neko! Bet trofeja laba!
Audziniet jauno paaudzi, ja Jums tāda ir, māciet saudzēt dabu un baudīt kas ir dots, tas arī veidos nākotni. Ja nav jaunā paaudze, tad padomājiet kāpēc demogrāfija ir sūdīga un veidojiet jauno paaudzi!
Un par veciem bukiem, kas pus dzīvi komunismā nodzīvojuši, priecājaties, ka viņi ir lojāli valstij un neizplata kremļa rašismu!

Ķengurs/Willy varbūt jaunu izaicinājumu tev - cik lielas līdakas vari atkal un atkal noķert?
Bet es nesaprotu kā var ņemt trofejas uz māju!!!
Mums ir tik cik viņas ir, gribās ēst ņem tak 80cm ,un reali kungs katru dienu to dara!
Nav patīkamāk kad var noķert lielākas un lielākas?
31.maijs 2023, 01:46 | links
 
Ko Jūs uzēdāties Ķenguram, likumu nepārkāpj, jā nepārkāpj! Nepatīk, jā man ar nepatīk, ka mammas kauj nost, ko nu - neko! Bet trofeja laba!
Audziniet jauno paaudzi, ja Jums tāda ir, māciet saudzēt dabu un baudīt kas ir dots, tas arī veidos nākotni. Ja nav jaunā paaudze, tad padomājiet kāpēc demogrāfija ir sūdīga un veidojiet jauno paaudzi!
Un par veciem bukiem, kas pus dzīvi komunismā nodzīvojuši, priecājaties, ka viņi ir lojāli valstij un neizplata kremļa rašismu!

Ķengurs/Willy varbūt jaunu izaicinājumu tev - cik lielas līdakas vari atkal un atkal noķert?
30.maijs 2023, 23:27 | links
 
Tādus kropļus izmācīs tikai kaps, ko nu tur baigi cepties, jēgas nekādas

jurciks66, 30.maijs 2023, 10:27

padomā vai pats neesi invalīds galvā pirms citus sauc par kropļiem !
30.maijs 2023, 22:08 | links
 
Tādus kropļus izmācīs tikai kaps, ko nu tur baigi cepties, jēgas nekādas
30.maijs 2023, 10:27 | links
 
Willy tu esi mēmakais gaļenieks, visādi Jurčiki naktīs tagad rote ap savu assi. :)
29.maijs 2023, 22:01 | links
 
Apsveicu, labs loms
29.maijs 2023, 20:25 | links
 
RaimisD [29.mai]: Skaista zivs, ja nemaldos tas ir Tavs personīgais rekords ;) apsveicu !
Paldies!Mans PB 120cm un 13,100kg...2021.25.okt.!;)
29.maijs 2023, 12:45 | links
 
Skaista zivs, ja nemaldos tas ir Tavs personīgais rekords ;) apsveicu !
29.maijs 2023, 11:52 | links
 
Hellas [29.mai]: Willy [Vakar]: Lielupe un hokejs laivā!vispirms jau milzīgs prieks par mūsu Vīriem!!!
...vakara cope!tieši ap to laiku,kad mùsējie cīnījās par uzvaru man bij cope!!pie pašas laivas metrs pagrāba cūku un sākās mana cīņa!kā min 10min. garumā!2xzem laivas utt..Lizzards sien zivi perfekti! Bik par rīkiem..spole Shimano Calcutta DC aukla Daiwa 0,35 pavada fluo 0,7 un Fishing Discount iegādāta LV ražota cūciņa!!Latvija var!!:)...kaudze emociju,adrenalīna un 117cm lìdaka laivā!11,25kg!!:)Super!

Paldies!TikTok-Kengurs!:))
29.maijs 2023, 10:54 | links
 
Willy [28.mai]: Lielupe un hokejs laivā!vispirms jau milzīgs prieks par mūsu Vīriem!!!
...vakara cope!tieši ap to laiku,kad mùsējie cīnījās par uzvaru man bij cope!!pie pašas laivas metrs pagrāba cūku un sākās mana cīņa!kā min 10min. garumā!2xzem laivas utt..Lizzards sien zivi perfekti! Bik par rīkiem..spole Shimano Calcutta DC aukla Daiwa 0,35 pavada fluo 0,7 un Fishing Discount iegādāta LV ražota cūciņa!!Latvija var!!:)...kaudze emociju,adrenalīna un 117cm lìdaka laivā!11,25kg!!:)
Super!
29.maijs 2023, 10:31 | links
 
cope3000 [29.mai]: Labs, Willy! Izskatās, ka čika laiki vismaz uz brīdi jau garām!
Doma bij līdz tumsai,bet šī vienìgā cope lika mest mieru!;))
29.maijs 2023, 08:38 | links
 
Labs, Willy! Izskatās, ka čika laiki vismaz uz brīdi jau garām!
29.maijs 2023, 08:26 | links
 
FB gan tevi apēda bez sāls :D
29.maijs 2023, 07:16 | links
 
Brekshazobi [28.mai]: 117cm lìdaka laivā!11,25kg!!:)
Willy
Cik gadus aug tāda līdaka?

Noķer un zobus saskaiti!:)
28.maijs 2023, 21:37 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager