Lielupe

Domāsim kā varam paši uzlabot dzīvi un makšķerēsim tālāk no aktīvās zonas. Nav jēga bezjēdzīgi bojāt nervu sistēmu.


Cope321, 19.maijs 2023, 14:28[/quote]
Un tad tu aizmauc forelēs (~200 km no Jūrmalas) , pirmo reizi šogad, bet priekšā jau glamūrīgi forelisti modernos veideršos, un atkal nejūtos labi, jo kājās gumijas apavi un likās ka šo vietu noteikti neviens nezin. :)
19.maijs 2023, 14:47 | links
 
Cope321 [19.mai]: mar4ello25 [13:17]: Runājot par Jūrmalu. Manuprāt kur noteikti jāierobežo ātrums, ir likums pretīm Varkaļu ostai. Saprotu ka šaura vieta, bet nu tur čadā iet tā kā nemetās. Un ļoti tuvu krastam. Brīnums, ka vēl kāds nav noslīcināts. Par kontroli uz ūdens, pilsētā, bez komentāriem. Tādas nav. Vai arī iespējams, kaut dzīvoju 70m no upes, tādu neesmu redzējis.
Pag, s..u. Gadus 4 atpakaļ 1x redzēju:)
Bet tas , ja nemaldos, bija saistīts ar Murjāņu mačiem:)Krasta makšķernieks reti kurais būs Jūrmalas lielais nodokļu maksā. Tie, kuriem ir lielās laivas ar lielajiem motoriem un citi dārgā gala ūdens transportlīdzekļi, gan būs lielie nodokļu maksātāji Jūrmalas budžetam. Līdz ar to čatos var cepties kaut vai līdz pastardienai. Skaidrs, kura pusē būs Jūrmalas dome!
Domāsim kā varam paši uzlabot dzīvi un makšķerēsim tālāk no aktīvās zonas. Nav jēga bezjēdzīgi bojāt nervu sistēmu.

P.S. To pašu Juglas kanālu starp ezeriem esmu norakstījis peldēšanas un copes ziņā jau sen. Tas pats attiecas uz Jūrmalas pilsētas posmu Lielupei.
Pirmajā teikumā pēdējais vārds - maksātājs.
19.maijs 2023, 14:29 | links
 
mar4ello25 [19.mai]: Runājot par Jūrmalu. Manuprāt kur noteikti jāierobežo ātrums, ir likums pretīm Varkaļu ostai. Saprotu ka šaura vieta, bet nu tur čadā iet tā kā nemetās. Un ļoti tuvu krastam. Brīnums, ka vēl kāds nav noslīcināts. Par kontroli uz ūdens, pilsētā, bez komentāriem. Tādas nav. Vai arī iespējams, kaut dzīvoju 70m no upes, tādu neesmu redzējis.
Pag, s..u. Gadus 4 atpakaļ 1x redzēju:)
Bet tas , ja nemaldos, bija saistīts ar Murjāņu mačiem:)
Krasta makšķernieks reti kurais būs Jūrmalas lielais nodokļu maksā. Tie, kuriem ir lielās laivas ar lielajiem motoriem un citi dārgā gala ūdens transportlīdzekļi, gan būs lielie nodokļu maksātāji Jūrmalas budžetam. Līdz ar to čatos var cepties kaut vai līdz pastardienai. Skaidrs, kura pusē būs Jūrmalas dome!
Domāsim kā varam paši uzlabot dzīvi un makšķerēsim tālāk no aktīvās zonas. Nav jēga bezjēdzīgi bojāt nervu sistēmu.

P.S. To pašu Juglas kanālu starp ezeriem esmu norakstījis peldēšanas un copes ziņā jau sen. Tas pats attiecas uz Jūrmalas pilsētas posmu Lielupei.
19.maijs 2023, 14:28 | links
 
nelietotaajs [19.mai]: daddy_j [12:16]: Lielupē kkas grabina...81cm!
iemainīju kaimiņam pret ābeles malku!nāk Jāņi un man jākūpina vistas! Lūgums!saprast un piedot!:))

Willy, 19.maijs 2023, 12:13

ābele no ābeles atšķiras... ar Dzidro nekas nebūs - bālas un bezgaršīgas... vo Mālābele, vai Rudens Svītrainais - cita lieta :)

dauzos, nenormāli skaužu! :)Blēņas! Vis labākais kūpiņš sanāk no Antonovkas!:)
Piekrītu!un galvenais, lai būtu augusi skābā augsnē, ēnainā vietā tuvāk pie jūras!...jo tad uz sāli var ieekonomēt!;)))
19.maijs 2023, 13:24 | links
 
Runājot par Jūrmalu. Manuprāt kur noteikti jāierobežo ātrums, ir likums pretīm Varkaļu ostai. Saprotu ka šaura vieta, bet nu tur čadā iet tā kā nemetās. Un ļoti tuvu krastam. Brīnums, ka vēl kāds nav noslīcināts. Par kontroli uz ūdens, pilsētā, bez komentāriem. Tādas nav. Vai arī iespējams, kaut dzīvoju 70m no upes, tādu neesmu redzējis.
Pag, s..u. Gadus 4 atpakaļ 1x redzēju:)
Bet tas , ja nemaldos, bija saistīts ar Murjāņu mačiem:)
19.maijs 2023, 13:17 | links
 
daddy_j [19.mai]: Lielupē kkas grabina...81cm!
iemainīju kaimiņam pret ābeles malku!nāk Jāņi un man jākūpina vistas! Lūgums!saprast un piedot!:))

Willy, 19.maijs 2023, 12:13

ābele no ābeles atšķiras... ar Dzidro nekas nebūs - bālas un bezgaršīgas... vo Mālābele, vai Rudens Svītrainais - cita lieta :)

dauzos, nenormāli skaužu! :)
Blēņas! Vis labākais kūpiņš sanāk no Antonovkas!:)
19.maijs 2023, 13:15 | links
 
daddy_j [19.mai]: PS. braukšu vējenēs, tad varēsim mainīties - 5 metri vējeņu pret 1 metru līdaku :
Metram nevaru trāpīt!...trīs pa 0,5 derēs!;)))
19.maijs 2023, 12:45 | links
 
PS. braukšu vējenēs, tad varēsim mainīties - 5 metri vējeņu pret 1 metru līdaku :)
19.maijs 2023, 12:18 | links
 
Lielupē kkas grabina...81cm!
iemainīju kaimiņam pret ābeles malku!nāk Jāņi un man jākūpina vistas! Lūgums!saprast un piedot!:))

Willy, 19.maijs 2023, 12:13


ābele no ābeles atšķiras... ar Dzidro nekas nebūs - bālas un bezgaršīgas... vo Mālābele, vai Rudens Svītrainais - cita lieta :)

dauzos, nenormāli skaužu! :)
19.maijs 2023, 12:16 | links
 

Lielupē kkas grabina...81cm!
iemainīju kaimiņam pret ābeles malku!nāk Jāņi un man jākūpina vistas! Lūgums!saprast un piedot!:))
19.maijs 2023, 12:13 | links
 
Tie zviedru noteikumi par izmēriem zandartam max 70cm, līdakai max 80cm, ir labi. Forelei max50cm Latvijā ķer laikam tikai Zivjugārnis krievijas pierobežā :) Noteikumos jau varam ierakstīt visu ko, bet ja nebūs normālas kontroles - nekas nemainīsies. Neticu, ka Ķīša vai Ventspils "kormorāns" atlaidīs "lielo gaļas gabalu", ja zinās, ka krastā pie slipa neviens viņa kulē neskatīsies. Tagad tur gan pārsvarā varētu ieraudzīt zemmērus.
Makšķernieku kopējais ētikas līmenis uzlabojas, taču diemžēl izmaiņas uz labo pusi ir daudz lēnākas, kā tehnololoģiju attīstība.
19.maijs 2023, 11:22 | links
 
Klau, veči, tgd ir vērts mēģināt ķert asari Lielupē Priedaines rajonā?

Magicvision, 19.maijs 2023, 08:24

Ja pa krastu tad ar atvadu var lasīt maziņos, nu tādus ap 150 grami un mazāki.

snitraM, 19.maijs 2023, 10:33

Jā, normāla asara pagaidām nav.
19.maijs 2023, 10:42 | links
 
Klau, veči, tgd ir vērts mēģināt ķert asari Lielupē Priedaines rajonā?

Magicvision, 19.maijs 2023, 08:24


Ja pa krastu tad ar atvadu var lasīt maziņos, nu tādus ap 150 grami un mazāki.
19.maijs 2023, 10:33 | links
 
Jo vairāk tautas, jo vairāk arī sastopami indivīdi, kam vietas par maz un nav pazīstamas pieklājības normas, un lielākoties daļa no šiem nekulturālajiem personāžiem maizi par hlebu sauc!
19.maijs 2023, 09:14 | links
 
meka [19.mai]: Man tā tīri subjektīvi jūs biezie copmaņi nepatīkat, jo es tad jums problēmas neradu no krasta mierīgi copējot, bet jūs man gan - nomaukt pilnā gaitā tuvu krastam, tā ka sīko ar visu pludiņmakšķeri gan drīz ieskalo upē, ir norma. Pielīst pat pusmetiena attālumā vietā kur es jau copēju no krasta arī jums ir ok. Aizrādot nereti pat piedraud ar fizisku izrēķināšanos. utt.

meka, 18.maijs 2023, 13:47

Tādi draudētāji tikai laivā 50m attaļumā no siteina ir vareni:)

FishMV, 19.maijs 2023, 08:40
Jā, neviens vēl nav kāpis krastā kauties. Bet tā ka brutāli met pāri un aizķer manu auklu/mānekli gan ir bijis padaudz reizes. Stulbi, ka savos piemājas spotos nevari normāli pacopēt, īpaši jau rudens zandartu laikā.
man teiksim divas reizes ķīsī uz karpenkova pumpas pārmetuši pāri auklai, redzot kur metu dropšotu. abas reizes savācu viņu auklu, un mānekli nogriezu un iemetu pie sevis laivā. pakaļ neviens nebrauca, tik pārsējās bubinot
19.maijs 2023, 09:13 | links
 
Man tā tīri subjektīvi jūs biezie copmaņi nepatīkat, jo es tad jums problēmas neradu no krasta mierīgi copējot, bet jūs man gan - nomaukt pilnā gaitā tuvu krastam, tā ka sīko ar visu pludiņmakšķeri gan drīz ieskalo upē, ir norma. Pielīst pat pusmetiena attālumā vietā kur es jau copēju no krasta arī jums ir ok. Aizrādot nereti pat piedraud ar fizisku izrēķināšanos. utt.

meka, 18.maijs 2023, 13:47

Tādi draudētāji tikai laivā 50m attaļumā no siteina ir vareni:)

FishMV, 19.maijs 2023, 08:40

Jā, neviens vēl nav kāpis krastā kauties. Bet tā ka brutāli met pāri un aizķer manu auklu/mānekli gan ir bijis padaudz reizes. Stulbi, ka savos piemājas spotos nevari normāli pacopēt, īpaši jau rudens zandartu laikā.
19.maijs 2023, 08:59 | links
 
FishMV [19.mai]: Man tā tīri subjektīvi jūs biezie copmaņi nepatīkat, jo es tad jums problēmas neradu no krasta mierīgi copējot, bet jūs man gan - nomaukt pilnā gaitā tuvu krastam, tā ka sīko ar visu pludiņmakšķeri gan drīz ieskalo upē, ir norma. Pielīst pat pusmetiena attālumā vietā kur es jau copēju no krasta arī jums ir ok. Aizrādot nereti pat piedraud ar fizisku izrēķināšanos. utt.

meka, 18.maijs 2023, 13:47

Tādi draudētāji tikai laivā 50m attaļumā no siteina ir vareni:)
tak kur problēma 30g džiggalvu aizpiļīt līdz tai laivai no krasta
19.maijs 2023, 08:51 | links
 
Man tā tīri subjektīvi jūs biezie copmaņi nepatīkat, jo es tad jums problēmas neradu no krasta mierīgi copējot, bet jūs man gan - nomaukt pilnā gaitā tuvu krastam, tā ka sīko ar visu pludiņmakšķeri gan drīz ieskalo upē, ir norma. Pielīst pat pusmetiena attālumā vietā kur es jau copēju no krasta arī jums ir ok. Aizrādot nereti pat piedraud ar fizisku izrēķināšanos. utt.

meka, 18.maijs 2023, 13:47


Tādi draudētāji tikai laivā 50m attaļumā no siteina ir vareni:)
19.maijs 2023, 08:40 | links
 
Eset1 [Vakar]:
Ja patīk Zviedrijas noteikumi, uz priekšu, mūsējos liekat mierā.visi būsim ieguvēji

svens76, 18.maijs 2023, 13:26


Viena politiķa vārdiem, “Kā var nesolīt”.
19.maijs 2023, 08:25 | links
 
Klau, veči, tgd ir vērts mēģināt ķert asari Lielupē Priedaines rajonā?
19.maijs 2023, 08:24 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager