Lielupe

Arvids8 [18.mai]: Juglas upē starp Ķīsi un Juglu ir ātruma ierobežojums 18km/h un Juglas-Baltezera kanālā 14km/h,bet cik copmaņu ar ātrlaivām to ievēro ? Nemaz nerunājot par ūdensmočiem,siltā sezonā tāir sērga...
Tur jau sen nevar normāli makšķerēt. Tā ir atsevišķa tēma.

Lielupē ir plaši ūdeņi, bet tāpat kādam jāmēģina gāzēt gar krasta zonu. Pluss vēl var pa gabalu redzēt kur makšķerē no krasta.
Tādi gāzētāji Lielupē ir izteikti daudz Jūrmalas pilsētas posmā un ar tiem būs jārēķinās vienmēr. Šiem atpūtniekiem arī izpatīk Jūrmalas dome. Slokas pusē jau var sākt normāli makšķerēt no krasta. Sanāk tikai kādu gabalu pabraukt tālāk no Jūrmalas centra.
Neķeram kreņķi un rēķināmies ar Jūrmalas politiku!
18.maijs 2023, 20:43 | links
 
Juglas upē starp Ķīsi un Juglu ir ātruma ierobežojums 18km/h un Juglas-Baltezera kanālā 14km/h,bet cik copmaņu ar ātrlaivām to ievēro ? Nemaz nerunājot par ūdensmočiem,siltā sezonā tāir sērga...
18.maijs 2023, 20:10 | links
 
ZODIAC [12:25]: Noķer draugu!izsit zobus,antenu dirsā un čau!līdz nākamai reizei,kur dzīvo mēs zinam!:)
...šod.divas!abas c&r!:)

Willy, 18.maijs 2023, 11:19
Kā motors salīdzinot ar veco?Motors labs!ja tagad bùtu jāizvēlās(Yamaha ir ļoti labs),viennozīmīgi ņemtu Eprop...kā būs rudenī,Babē,mīnusos vēl nezinu!Pārdevējs Laivu Depo teica,mauksi līdz Babe aizsals!starp citu pie viņiem var paņemt un notestēt,liekas ar L kāju!..es izčekoju netā,biju izstādē apčamdīju,tad aizbraucu uz salonu aprunājos un pēc 3dienām motors bij uz vietas!..tik siltu,labu attieksmi pret klientu,pat nezinot pirks vai nē,sen nebiju redzējis!Paldies Kungi!:)un sveiciens galvenajam tirgotājam suņupuikam Rapsim!:)))

Willy, 18.maijs 2023, 14:58

Tas elektro? Cik spēcīgs un rijīgs
18.maijs 2023, 19:47 | links
 
svens76 [18.mai]: RaimisD [31m]: daddy_j [14:14]: ...reiz sēdējām Daugavā pie Staburaga... te 30 laivas ĒĒEEEEEŅNN garām...troksnis, viļņi... cope uz pusstundu pārtrūka... es saku re - Latvijas čempis... - ātrumlaivām??? mazdēls naivi pajautāja? :))):DDDD Labs
Šonedēļ būs ,, te 30 laivas ĒĒEEEEEŅNN "42
sorī, 43
18.maijs 2023, 16:25 | links
 
meka [5m]: Tie kas tā dara met milzu ēnu uz jums visiem.nu tu gan pateici. spried pēc viena gadījuma:) es teiksim tā nekad neesmu darījis:)

svens76, 18.maijs 2023, 13:54
Jūrmalā pie Lielupes tā ir ikdiena, diemžēl. :(

meka, 18.maijs 2023, 13:57


Jūrmalā - Lielupē 99% tie nav makšķernieki, bet gan izklaides braucēji, tā ir pavisam cita smerdeļu kategorija. Karstajās dienās tur arī mazās laivas mēdz nenostāvēt, kad lielie pilnā klopē iet pa upes malu. Ir pat rakstījuši sūdzības par to un prasa no Lielupes dzelzceļa tilta līdz grīvas robežai ieviest ātruma ierobežojumu. Brīvdienās lai nečakarētu sev nervus tur nav ko darīt.
18.maijs 2023, 16:24 | links
 
Davis-Di [18.mai]: daddy_j [14:14]: ...reiz sēdējām Daugavā pie Staburaga... te 30 laivas ĒĒEEEEEŅNN garām...troksnis, viļņi... cope uz pusstundu pārtrūka... es saku re - Latvijas čempis... - ātrumlaivām??? mazdēls naivi pajautāja? :))):DDDD Labs
Šonedēļ būs ,, te 30 laivas ĒĒEEEEEŅNN "

RaimisD, 18.maijs 2023, 15:54

41 ja nemaldos, gan jau būs kas līdz Lielupei lidos.
lielupē nav maču teritorija šoreiz
18.maijs 2023, 16:24 | links
 
RaimisD [18.mai]: daddy_j [14:14]: ...reiz sēdējām Daugavā pie Staburaga... te 30 laivas ĒĒEEEEEŅNN garām...troksnis, viļņi... cope uz pusstundu pārtrūka... es saku re - Latvijas čempis... - ātrumlaivām??? mazdēls naivi pajautāja? :))):DDDD Labs
Šonedēļ būs ,, te 30 laivas ĒĒEEEEEŅNN "
42
18.maijs 2023, 16:11 | links
 
daddy_j [14:14]: ...reiz sēdējām Daugavā pie Staburaga... te 30 laivas ĒĒEEEEEŅNN garām...troksnis, viļņi... cope uz pusstundu pārtrūka... es saku re - Latvijas čempis... - ātrumlaivām??? mazdēls naivi pajautāja? :))):DDDD Labs
Šonedēļ būs ,, te 30 laivas ĒĒEEEEEŅNN "

RaimisD, 18.maijs 2023, 15:54


41 ja nemaldos, gan jau būs kas līdz Lielupei lidos.
18.maijs 2023, 16:03 | links
 
daddy_j [18.mai]: ...reiz sēdējām Daugavā pie Staburaga... te 30 laivas ĒĒEEEEEŅNN garām...troksnis, viļņi... cope uz pusstundu pārtrūka... es saku re - Latvijas čempis... - ātrumlaivām??? mazdēls naivi pajautāja? :)))
:DDDD Labs
Šonedēļ būs ,, te 30 laivas ĒĒEEEEEŅNN "
18.maijs 2023, 15:54 | links
 
ZODIAC [18.mai]: Noķer draugu!izsit zobus,antenu dirsā un čau!līdz nākamai reizei,kur dzīvo mēs zinam!:)
...šod.divas!abas c&r!:)

Willy, 18.maijs 2023, 11:19
Kā motors salīdzinot ar veco?

Motors labs!ja tagad bùtu jāizvēlās(Yamaha ir ļoti labs),viennozīmīgi ņemtu Eprop...kā būs rudenī,Babē,mīnusos vēl nezinu!Pārdevējs Laivu Depo teica,mauksi līdz Babe aizsals!starp citu pie viņiem var paņemt un notestēt,liekas ar L kāju!..es izčekoju netā,biju izstādē apčamdīju,tad aizbraucu uz salonu aprunājos un pēc 3dienām motors bij uz vietas!..tik siltu,labu attieksmi pret klientu,pat nezinot pirks vai nē,sen nebiju redzējis!Paldies Kungi!:)un sveiciens galvenajam tirgotājam suņupuikam Rapsim!:)))
18.maijs 2023, 14:58 | links
 
daddy_j [18.mai]: Jūrmalā pie Lielupes tā ir ikdiena, diemžēl. :(

meka, 18.maijs 2023, 13:57

piekrītu!
...reiz sēdējām Daugavā pie Staburaga... te 30 laivas ĒĒEEEEEŅNN garām...troksnis, viļņi... cope uz pusstundu pārtrūka... es saku re - Latvijas čempis... - ātrumlaivām??? mazdēls naivi pajautāja? :)))
diemžēl tādi kas tā dara ir un būs, vairākas reizes pašu gandrīz ar motorjahtām ir nonesuši kad copēju. nesaprotu, nah tik tuvu jābrauc, ja upe plata. bet skaidrs ka tie no braukšanas kultūras maz ko saprot. līdzīgi tak kā uz autoceļiem, ir idioti un ir normāli braucēji
18.maijs 2023, 14:21 | links
 
Jūrmalā pie Lielupes tā ir ikdiena, diemžēl. :(

meka, 18.maijs 2023, 13:57


piekrītu!
...reiz sēdējām Daugavā pie Staburaga... te 30 laivas ĒĒEEEEEŅNN garām...troksnis, viļņi... cope uz pusstundu pārtrūka... es saku re - Latvijas čempis... - ātrumlaivām??? mazdēls naivi pajautāja? :)))
18.maijs 2023, 14:14 | links
 
meka [18.mai]: Man tā tīri subjektīvi jūs biezie copmaņi nepatīkat, jo es tad jums problēmas neradu no krasta mierīgi copējot, bet jūs man gan - nomaukt pilnā gaitā tuvu krastam, tā ka sīko ar visu pludiņmakšķeri gan drīz ieskalo upē, ir norma. Pielīst pat pusmetiena attālumā vietā kur es jau copēju no krasta arī jums ir ok. Aizrādot nereti pat piedraud ar fizisku izrēķināšanos. utt.
nākamreiz mans ieteikums tos kas draud sabildēt, salikt info par viņiem utt.
18.maijs 2023, 13:59 | links
 
meka [5m]: Tie kas tā dara met milzu ēnu uz jums visiem.nu tu gan pateici. spried pēc viena gadījuma:) es teiksim tā nekad neesmu darījis:)

svens76, 18.maijs 2023, 13:54

Jūrmalā pie Lielupes tā ir ikdiena, diemžēl. :(
18.maijs 2023, 13:57 | links
 
meka [18.mai]: Tie kas tā dara met milzu ēnu uz jums visiem.
nu tu gan pateici. spried pēc viena gadījuma:) es teiksim tā nekad neesmu darījis:)
18.maijs 2023, 13:54 | links
 
Tie kas tā dara met milzu ēnu uz jums visiem.
18.maijs 2023, 13:51 | links
 
Eset1 [18.mai]: Eset1 [4m]: teiksim tajā pašā zviedrijā pie viņu super resursa ir pat noteikumi

svens76, 18.maijs 2023, 13:16
Ja patīk Zviedrijas noteikumi, uz priekšu, mūsējos liekat mierā.būs kā nolems, neko nevarēs padarīt. ne jau es tehnoloģijas saražoju, vnk redzam kas notiek

svens76, 18.maijs 2023, 13:24

Kāds man prastam makšķerniekam sakars ar tavām tehnoloģijām, labāk būtu tādus viedos sporcmenus nočipot un reizi mēnesī laist pie ūdens. Kamēr tev nebūs pienākuma apēst visu ko noķēri nekas nemainīsies resursos.
tā nekad nenotiks, katrs copēs cik gribēs
18.maijs 2023, 13:51 | links
 
meka [18.mai]: Man tā tīri subjektīvi jūs biezie copmaņi nepatīkat, jo es tad jums problēmas neradu no krasta mierīgi copējot, bet jūs man gan - nomaukt pilnā gaitā tuvu krastam, tā ka sīko ar visu pludiņmakšķeri gan drīz ieskalo upē, ir norma. Pielīst pat pusmetiena attālumā vietā kur es jau copēju no krasta arī jums ir ok. Aizrādot nereti pat piedraud ar fizisku izrēķināšanos. utt.
ne visi ir vienādi
18.maijs 2023, 13:50 | links
 
Man tā tīri subjektīvi jūs biezie copmaņi nepatīkat, jo es tad jums problēmas neradu no krasta mierīgi copējot, bet jūs man gan - nomaukt pilnā gaitā tuvu krastam, tā ka sīko ar visu pludiņmakšķeri gan drīz ieskalo upē, ir norma. Pielīst pat pusmetiena attālumā vietā kur es jau copēju no krasta arī jums ir ok. Aizrādot nereti pat piedraud ar fizisku izrēķināšanos. utt.
18.maijs 2023, 13:47 | links
 
Dziļā iklupienā atvainojos, jo ne par tēmu.Man copē galvenais ir pārsteiguma efekts, intriga. Vai to sniedz tehnoloģijas? Nezinu. Neizmantoju.
Tas bija galvenais iemesls, kādēļ pieliku treknu punktu 30 gadīgai Peipusa epopejai. Jo pazuda sīgas un cope kļuva nepieklājīgi garlaicīga.
Zoniņi, zivis jāēd, lai gan pašam nu tā. Labs zandarts, lasēns, asaru filejas var ari kādu līdakas kotleti brūķēt! Tik neko kūpinātu, vienīgi lasēnu un rjapušku(repsi Peipusa)
Par lielu Latviju!
P.S.
Sven, nevāri ziepes ar mēriem, jo ēdams zandarts sākas no 3kg uz augšu.

BrunoL, 18.maijs 2023, 12:44

Sniedz, sniedz, pagajšvasar pārbaudīju. Manā nepieklājīgi vecajā (2006.g.) Eagle no sama redz, kā Svens saka - tievas vai resnas strīpas... Livē redza gan izmēru, gan ūsas (tb virzienu, kā šis grozās un pēta)... nu un ja tāds 2m "kukainis" parādās, sajūtas pavisam citas, nekā 1cm plata strīpa melnbaltajā...

bet redz parādās jautājums par prioritātēm - 5000eur vērtu eholoti kabināt pie 500eur vērtas laivas - ņeaļlo kaut kā... laiva jāugradē...

jaunu laivu vilkt ar 10 gadus vecu mašīnu - ņeaļlo kaut kā... mašīna jāugradē...

40 gadus vecu sievu vadāt ar jaunu mašīnu - ņeaļlo kaut kā... sieva jāupradē...

:)) tā kautkā... a man manējā baigi mīļa :) ...palīdzēja samu izvilkt



daddy_j, 18.maijs 2023, 13:36

Par laimīgu ģimeni tak jāpriecajās, cerams Lielupē ar noķersi
18.maijs 2023, 13:46 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager