Lielupe

Tad fīderisti un pludņsportisti tiek apdalīti, jo tiem pateikts ni, ni, dīperi lietot. Ja visi, tad visi lieto, vai arī izslēgt tos aparātus no sacensībām.
17.maijs 2023, 15:44 | links
 
Sportā arī atļauj to visu elektroniku lietot??? Ja jā, tad sory, tas nav copes sports. Tad tā ir sacenšanās kurš vairāk zivju ekrānā saskaite :)
17.maijs 2023, 15:41 | links
 
Katrā ziņā agri vai vēlu dēļ lielās apetītes būs jāmaina MN noteikumi, bet kā pie mums tas notiek, tas būs ar nokavēšanos un arī tad daļai būs pajāt!

Davis-Di, 17.maijs 2023, 13:10


Var jau mainīt noteikumus, kas aizliegtu paturēt lielās, bet tak mūsu cilvēkiem būs kā vienmēr - viss po. Kaut gan kaut ko jau tas dotu. Bet tā tie televizori paliek aizvien pieejamāki, zinu mūsējos, kas Zviedrijā nopirka no sportistiem gandrīz nokomplektētu sistēmu ar vairāk kā 50% atlaidi. Pavasarī lielījās ka Lielupē bedrēs varot zivij pie deguna karināt gumiju zem laivas, pēc bildēm tur var kotletes uz gadu sataisīt lielai ģimenei. Tā kā forši tas nav.
17.maijs 2023, 15:37 | links
 
svens76 [Vakar]: snitraM [Vakar]: Ja paskatās ka ar jaunajām tehnoloģijām apaug pārsteidzoši ātri un ka bigbaiti ir topā tad domāju ka lielās zivis strauji ies mazumā, cilvēkiem tak jopt. garšo kotletes.
Man te pazīstams kvokotājs pat sūdzas ka ar kvoku pret televizoru viņš pakāš vienos vārtos.nu bet arī ir forši paķert mazās zivis. tagad maču režīmā maucam, daudz sportisko līdaku pa dienu tādas līdz 70cm. bet par tām gudrajām eholotēm, parasti tie kuri viņas nopērk, nav tendēti atsist naudu gaļā:)))ir daži izņēmumi, bet salīdzinoši mazBaigi optimistiski. Cenas arī viņām strauji krīt un nu jau arī sekondhendu nav problēmu dabūt. Ar mūsu kolhoza mentalitāti, manuprāt, ir diezgan skaidrs, ka nepaies ne 5 gadi, kad attapsimies galīgā pakaļā un lielas zivis varēs dabūt tikai tur, kur viņas no tā TV var paslēpties dēļ sekluma vai izteiktiem slēpņiem. Pāris gadi tikai tas ir pieejas, traki dārgi, bet tas pats Holms un citi TV sportisti jau tagad redz, ka reāli maz paliek lielo zandartu. Īpaši pierīgā.

traktorisccc, 17.maijs 2023, 12:25


Kas tā vairs par copi, ja caur ekrānu jābāž voblers zivij mutē.
17.maijs 2023, 13:27 | links
 
bet par tām gudrajām eholotēm, parasti tie kuri viņas nopērk, nav tendēti atsist naudu gaļā:)))ir daži izņēmumi, bet salīdzinoši maz

svens76, 16.maijs 2023, 13:22


Tas "maz" ir stiepts jēdziens uz 3x viena atsit vai uz 4x viena atsit?
Par nožēlu man nesen parādīja svaigas bildes no Ventas un tas galīgi neizskatās ok, kad ar ekrānu desmitiem kilogramu tiek nokauts, kad blakus klasikā tik viena cope.
Katrā ziņā agri vai vēlu dēļ lielās apetītes būs jāmaina MN noteikumi, bet kā pie mums tas notiek, tas būs ar nokavēšanos un arī tad daļai būs pajāt!
17.maijs 2023, 13:10 | links
 
Nepareizo citātu paņēma atbilde Svenam bija domāta.
17.maijs 2023, 12:27 | links
 
svens76 [16.mai]: snitraM [Vakar]: Ja paskatās ka ar jaunajām tehnoloģijām apaug pārsteidzoši ātri un ka bigbaiti ir topā tad domāju ka lielās zivis strauji ies mazumā, cilvēkiem tak jopt. garšo kotletes.
Man te pazīstams kvokotājs pat sūdzas ka ar kvoku pret televizoru viņš pakāš vienos vārtos.nu bet arī ir forši paķert mazās zivis. tagad maču režīmā maucam, daudz sportisko līdaku pa dienu tādas līdz 70cm. bet par tām gudrajām eholotēm, parasti tie kuri viņas nopērk, nav tendēti atsist naudu gaļā:)))ir daži izņēmumi, bet salīdzinoši maz
Baigi optimistiski. Cenas arī viņām strauji krīt un nu jau arī sekondhendu nav problēmu dabūt. Ar mūsu kolhoza mentalitāti, manuprāt, ir diezgan skaidrs, ka nepaies ne 5 gadi, kad attapsimies galīgā pakaļā un lielas zivis varēs dabūt tikai tur, kur viņas no tā TV var paslēpties dēļ sekluma vai izteiktiem slēpņiem. Pāris gadi tikai tas ir pieejas, traki dārgi, bet tas pats Holms un citi TV sportisti jau tagad redz, ka reāli maz paliek lielo zandartu. Īpaši pierīgā.
17.maijs 2023, 12:25 | links
 
MT9 [16.mai]: es babē varētu marķēt lielos asarus:))

svens76, 16.maijs 2023, 10:48
Marķē, marķē, tikai neaizmirsti man spotus nomest! :P :))) Šogad tak jāpārsit kilograma robeža! :)

Uz Babes sadaļu abi!!:))
...tikmēr Lielupē kkas grabina!
16.maijs 2023, 14:59 | links
 
snitraM [16.mai]: Ja paskatās ka ar jaunajām tehnoloģijām apaug pārsteidzoši ātri un ka bigbaiti ir topā tad domāju ka lielās zivis strauji ies mazumā, cilvēkiem tak jopt. garšo kotletes.
Man te pazīstams kvokotājs pat sūdzas ka ar kvoku pret televizoru viņš pakāš vienos vārtos.
nu bet arī ir forši paķert mazās zivis. tagad maču režīmā maucam, daudz sportisko līdaku pa dienu tādas līdz 70cm. bet par tām gudrajām eholotēm, parasti tie kuri viņas nopērk, nav tendēti atsist naudu gaļā:)))ir daži izņēmumi, bet salīdzinoši maz
16.maijs 2023, 13:22 | links
 
Ja paskatās ka ar jaunajām tehnoloģijām apaug pārsteidzoši ātri un ka bigbaiti ir topā tad domāju ka lielās zivis strauji ies mazumā, cilvēkiem tak jopt. garšo kotletes.
Man te pazīstams kvokotājs pat sūdzas ka ar kvoku pret televizoru viņš pakāš vienos vārtos.
16.maijs 2023, 13:00 | links
 
MT9 [16.mai]: es babē varētu marķēt lielos asarus:))

svens76, 16.maijs 2023, 10:48
Marķē, marķē, tikai neaizmirsti man spotus nomest! :P :))) Šogad tak jāpārsit kilograma robeža! :)
nu spoti jau visiem zināmi, tik jābūt īstajā laikā īstajā vietā:) un bieži uz ledus, tas parasti ne visiem sanāk:)
16.maijs 2023, 12:38 | links
 
es babē varētu marķēt lielos asarus:))

svens76, 16.maijs 2023, 10:48

Marķē, marķē, tikai neaizmirsti man spotus nomest! :P :))) Šogad tak jāpārsit kilograma robeža! :)
16.maijs 2023, 11:01 | links
 
Davis-Di [15.mai]: Ķengus, man šķiet ka mēs jau sen vienojāmies, ka nav pretenziju ka paņem normu robežās, bet zini ka es to dalīti atbalstu / neatbalstu un tevi arī netaisos pārmācīt!
Tā kā necepies, jo tieši tevi neuzrunāju par līdaku laišanu vaļā, un pa lielam tevi citi arī neaiztiek.

ps. marķētas līdakas noķer atkal un atkal, un tas pierāda C&R, būtu labi sākt šādu statistiku Lielupē un Babītē, domāju ka statistika būtu diezgan par atkārtoti noķertām!
es babē varētu marķēt lielos asarus:))
16.maijs 2023, 10:48 | links
 
Davis-Di [16.mai]: Rekur no 1. maijā noķēra divas marķētas līdakas, kas ir bijušas noķertas un atlaistas.

https://www.facebook.com/eboatfishingteam/posts/pfbid09hvQLjLaBXQcfn4RMhTQJyyq89X8EJe2TY9FFFLoC4PNAgDigj9jtWZFZQf6oE6Jl?__cft__[0]=AZVyry21kkZsOfd1EKejHmu-9hkFBsXFT6_FW3OsclUjkBRgtyh8xr5WiKNyu7tquUxJJQXWF8pkjC_kCi0p_RwU82ksvjyfv5js8LcMneGpKCiED120LT3xADtIpIIf0VVFz3l9Sh_OcOCN8pzRB0a7&__tn__=%2CO%2CP-R
jap, pa laikam pieķeras, arvien biežāk arī citi copmaņi infu iesūta. tas priecē
16.maijs 2023, 10:46 | links
 
Rekur no 1. maijā noķēra divas marķētas līdakas, kas ir bijušas noķertas un atlaistas.

https://www.facebook.com/eboatfishingteam/posts/pfbid09hvQLjLaBXQcfn4RMhTQJyyq89X8EJe2TY9FFFLoC4PNAgDigj9jtWZFZQf6oE6Jl?__cft__[0]=AZVyry21kkZsOfd1EKejHmu-9hkFBsXFT6_FW3OsclUjkBRgtyh8xr5WiKNyu7tquUxJJQXWF8pkjC_kCi0p_RwU82ksvjyfv5js8LcMneGpKCiED120LT3xADtIpIIf0VVFz3l9Sh_OcOCN8pzRB0a7&__tn__=%2CO%2CP-R
16.maijs 2023, 10:23 | links
 
Ķengus, man šķiet ka mēs jau sen vienojāmies, ka nav pretenziju ka paņem normu robežās, bet zini ka es to dalīti atbalstu / neatbalstu un tevi arī netaisos pārmācīt!
Tā kā necepies, jo tieši tevi neuzrunāju par līdaku laišanu vaļā, un pa lielam tevi citi arī neaiztiek.

ps. marķētas līdakas noķer atkal un atkal, un tas pierāda C&R, būtu labi sākt šādu statistiku Lielupē un Babītē, domāju ka statistika būtu diezgan par atkārtoti noķertām!
15.maijs 2023, 23:17 | links
 
MV-F.1 [15.mai]: Modzha [14:56]: Šodien sagribējās pasauļoties, iebraucu 10-14. 3 zemmēri, daźas tukšas copes (viena bija laba zivs), 53 un 85. Uz peldošajiem džerkiem visas.

Os555, 15.maijs 2023, 14:44

Nez kādā dziļumā, upes vidū, šādi uz peldošajiem džerkiem var dabūt līdaku ? Cik provēju, kontakti ir tikai pie krasta kantīm. Upes vidū, dažādos dziļumos, pa tukšo.Arī nespēju tam stāstam noticēt!:)...bet saprotu,ka Oss555 nav .irsējs!;)...man uz bb pēdējā laikā nekā prātīga nav,čomam daudz strādājot bij 2x nopietni kontakti...

Willy, 15.maijs 2023, 16:04

Re cik forš kaķēns izauga. Kā salīmētais kāts strādā?
Nav vēl mēģināts!ja ķeršu mazas zivis,visi rēks!:))Dāvis bļaus,ka mazās nevar,jo visas izķēru un viņam nav ko rìt,ķeršu lielās!nedrīkst,jo viņš neko nevarēs noķert!
Ko tad lai es ķeru!?:DD
15.maijs 2023, 21:30 | links
 
Davis-Di [15.mai]: Oss555 nav .irsējs!;).
Willy, 15.maijs 2023, 16:04

Tas džeks nav irsējs, esmu drusku šo to paradījis viņam Babītē un viņš lieliski izmanto skoloto, reizes pat labāk kā skolotājs, lielās zivis atlaiž un kad sarežģīti ir gadījies kad pat zvana lai brauc palīgā, un mācās atlaist lielas zivis saudzīgi, tas gan bija sen, tagad operē kā profesionālis!

Lai būtu vairāk tādu copmaņu kā OS555!
Lielākā daļa copmaņu tev nepiekritìs!atkārtošu-lielākā daļa!:))un nevajag bļaustìties!...ja es teikšu,ka tu neesi labojams!?kā tu domā cik no simta uz Babes man piekritīs!?:)dari kā uzskati par pareizu,bet neliec citiem copmaņiem,kas nepārkāpj nevienu noteikumu justies kā noziedzniekiem!!
15.maijs 2023, 21:16 | links
 
Oss555 nav .irsējs!;).
Willy, 15.maijs 2023, 16:04


Tas džeks nav irsējs, esmu drusku šo to paradījis viņam Babītē un viņš lieliski izmanto skoloto, reizes pat labāk kā skolotājs, lielās zivis atlaiž un kad sarežģīti ir gadījies kad pat zvana lai brauc palīgā, un mācās atlaist lielas zivis saudzīgi, tas gan bija sen, tagad operē kā profesionālis!

Lai būtu vairāk tādu copmaņu kā OS555!
15.maijs 2023, 20:52 | links
 
Modzha [14:56]: Šodien sagribējās pasauļoties, iebraucu 10-14. 3 zemmēri, daźas tukšas copes (viena bija laba zivs), 53 un 85. Uz peldošajiem džerkiem visas.

Os555, 15.maijs 2023, 14:44

Nez kādā dziļumā, upes vidū, šādi uz peldošajiem džerkiem var dabūt līdaku ? Cik provēju, kontakti ir tikai pie krasta kantīm. Upes vidū, dažādos dziļumos, pa tukšo.Arī nespēju tam stāstam noticēt!:)...bet saprotu,ka Oss555 nav .irsējs!;)...man uz bb pēdējā laikā nekā prātīga nav,čomam daudz strādājot bij 2x nopietni kontakti...

Willy, 15.maijs 2023, 16:04


Re cik forš kaķēns izauga. Kā salīmētais kāts strādā?
15.maijs 2023, 20:43 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager