Lielupe

Ko parasti dara ar 45 kg "standarta" asariem un 60-200gr raudām?

drl-, 12.februāris 2013, 23:56

drl. Zivis ir loti labs meeslojums pukeem un auglu kokiem. Vasaraa protams...
13.februāris 2013, 06:27 | links
 
To snipiens.
Ja ljurba ir pieklususi kadu nedelu jau.
ieprieksejas nedelas vareja pa kadai izcelt no gultnes,bet tagad tuksais iestajies.
13.februāris 2013, 04:35 | links
 
par paaudzes maiņu un "būs ok" - atļaušos apšaubīt un paust milzīgu pesimismu, starp citu, tieši Lielupes pietekas sakarā, pie kuras esmu uzaudzis un joprojām dzīvoju - pagajušā gadsimta 70tajos un 80tajos gados, ar visu to, ka par copes noteikumiem vispār nebija īsti dzirdēts, un zivis tika ķertas bez limitiem, un kolhozi gāza draņķi upēs - zivis bija, un bija daudz. un tā nu sakrīt, ka 90tajos, kad sāka ieviest un popularizēt noteikumus - zivju strauji kļuva daudz mazāk. tiem, kas teiks "noteikumus ieviesa, jo izķēra visas zivis" es pajautāšu - kas izķēra vīķes? manos bērna gados ar lazdas makšķeri stundas laikā 40 vīķes bija norma, tagad te viena vīķe 10 minūtēs jau ir sasniegums, laikam maliķi izķēruši visas
12.februāris 2013, 23:56 | links
 
Ko parasti dara ar 45 kg "standarta" asariem un 60-200gr raudām?
12.februāris 2013, 23:56 | links
 
toties kultura aug ,ari man,un tas priece.pamainisies kada paaudze un bus ok.

bezbailis, 12.februāris 2013, 23:27


paaudzes maiņa - tie ir 20 gadi...

bet tik un tā ir patīkami lasīt, ka te tomēr ir vēl kāds, kas makšķerē prieka pēc, nevis lai dabūtu "cukurmaisu"
12.februāris 2013, 23:36 | links
 
На природе надо отдыхать, а не быть завистливым! И помнить древнюю мудрость - Время, проведенное ра рыбалке, Боженька не засчитывает! Т.е. такой активный отдых реально продлевает жизнь!
Var arī tā...!!!P.s.slinkums tulkot!:)
12.februāris 2013, 23:35 | links
 
toties kultura aug ,ari man,un tas priece.pamainisies kada paaudze un bus ok.
12.februāris 2013, 23:27 | links
 
Administrators ir sātans!
12.februāris 2013, 23:26 | links
 
Uzvara no 11-14,nekas iepriecinoss 7 astes.:)
12.februāris 2013, 23:20 | links
 
Administrator, nepārataisi manus tekstus, vai nu dzēs pavisam vai neaiztiec, bet nepārtaisi ...., ja es saku, ka kāds ir sūdus, tad tā arī domāju, nevis izkārnījums, bet sūds ....

Mans pēdējais komentārs ir pārtaisīts, es rakstīju asāk un savādāk.....
12.februāris 2013, 22:47 | links
 
Nesen kā no upes...jā,jā no Lielupes!:)Uznāca iekāriens kādu ļurbu izcopēt,bet nekā...šīs bija izvēlējušās citus medību laukus,nevis tur, kur es biju nogremdējis ēsmas!:(Te salasoties jau domāju,ka jāzvana Bumam,lai pieved kādu žāvētu sīgu,ja jau man cops izpalika!!!:)))Nu tas tā,bet pa nopietno lai arī neko nenoķēru...za to ramanķika ta kāda...neviena visapkārt,zvaigznes,apgāzts mēness,vēja naf,griliņš ar desiņām,dūmiņš iet stāvus debesīs...un tas viss uz ledus...Ļapota!!!:)))Rītvakar jāprovē cituviet!!!:)P.s.Copēju uz ,,virsledus"ūdām,jeb tā saucamajām ,,karogmakšķerēm"!Tā kā neko cerams netiku pārkāpis,ja nu vienīgi nezinu,ka uz Lielupes diennakts tumšajā laikā nedrīkst atrasties!!!:)))Visiem ne asakas!!!
12.februāris 2013, 22:39 | links
 
Mirtin, Tu tak uz vecumu prātīgāks esi palicis, man pat nav Tev ko iebilst :):):)

Tiem nemierīgajiem, vispirms iemācieties noķert tik cik gribat, pēc tam loģisks solis ir sākt zivis šķirot, jo visas zivis mājās vest vairs nevajag, to vienkārši ir pa daudz. Ja cilvēks vienmēr ir badā, tad viņš neredz un pat nenojauš, ka ēdiens var būt arī skaists un var gūt baudu arī no paša gatavošanas procesa ....

Uzdirst tiem, kuri ir jau pārkāpuši citā copes līmenī varat, bet... Tas parāda tikai un vienīgi jūsu pašu attīstības līmeni, pietam aci pret aci satiekoties drosme kaut kur pazūd
Zivis ir jāēd, tās ir jāved mājās, bet.... Visu ar mēru, jo mēs taču esam makšķernieki, nevis zvejnieki ..., ir starpība, ja ieslēdz smadzenes un padomā, personīgi es to, ka esmu makšķernieks saku ar lepnumu, jo baudu gūstu no procesa, ja jums galvenais ir nevis process, bet gan tikai zivis, tad .... forums nav īstais, meklējiet forums nogalināt vairāk.lv vai esmu badā.lv......
12.februāris 2013, 21:45 | links
 
šodien lielupē tetelē uz diviem večiem. Švakri asarīši svarā no 50-150 gr.UN paziņots par pārkāpumu tieši maluzvejniecība ar neatļautiem rīkiem.Tā saucamie Ūdu licēji,bet inspektoriem liels paldies ļoti ātri reaģēja un maļiki tika pie kārdinošā soda:)
12.februāris 2013, 21:31 | links
 
var kads pateikt kas ar stinti pie kaapas
12.februāris 2013, 21:27 | links
 
variet palasīt Peipusa sadaļu
12.februāris 2013, 21:09 | links
 
Lomi 4 civēku kompanijā pa 2 dienām 25 kg, 37 kg, man 45 kg un Jānim ar vēdzeli kopā 46 kg.
Vairāk nekādu bonusu nebija, asaris standarts, rauda 60 - 200 grami. tas Peipusā---komentāri lieki
12.februāris 2013, 20:52 | links
 
Jā toč pēdējā laikā lasīt nav ko!
12.februāris 2013, 20:51 | links
 
Tiesam sakat APNIKT ! Neka Personiga, tacu gribam lasit par lomiem!
12.februāris 2013, 20:25 | links
 
a var buut vajag aktualizeet jaunu sadalju??? Tjipa "gudrie dirseeji" vai "makšķerē pareizi"...! Tur juus vareetu izcelties ar saviem padomiem un gudrajaam atzinjaam! Moš šī sadļa ir jāsaglabā sarunām par to kā gāja copē Lielupē???
12.februāris 2013, 19:29 | links
 
Pilnībā piekrītu sacītajam attiecībā uz katru pašu. Katrs pats sev soģis un noteicējs. Man ir pašam savi MN kas ir daudz stingrāki, nekā oficiālie. Kad ziemā daudz asaru saķeru, vasarā varu noteikt asariem embargo un visus laist vaļā. Rudenī brekšukus fīderējot, laikam tā arī nevienu mājās neaizvedu. Nav jau svarīgi, kurš cik daudz noķer, svarīga ir attieksme. Labi, vienreiz kāja paslīd, citreiz atkal esi saudzīgāks. Protams, ja katru reizi dodoties uz copi esi gatavs slopēt maisiem, tad nav lāgā:) un vispār, MN varētu iztikt ar vienu punktu- izturēties saudzīgi pret dabu. Taču mūsu galvās ir tik daudz sūdu, ka tādi noteikumi būtu gals visam:) un to mēs redzam no notiekošā šajā portālā- tie kas pārmet maliķiem tiek norieti, tie kas aicina nelielīties ar zivju "šķaidīšanu" un izturēties ar cieņu pret tiem, ko nogalinām, tiek pasludināti ārpus "likuma". Viltus pravieši mums pieķēzījuši smadzenes tā, ka paši sevi neredzam no malas un nespējam saskatīt, kas balts, kas melns.
12.februāris 2013, 19:04 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager