Lielupe

a Tu paprovē bez...būs kudiš feināk :DDD
31.maijs 2011, 10:39 | links
 
Es tomēr labāk pieturos pie gumijas izstrādājumiem
31.maijs 2011, 10:34 | links
 
paprovē roterīšus, asarus un dūcīšus uz tiem toč atradīsi :)))
31.maijs 2011, 10:04 | links
 
Lielupē vispār no krasta spiningojot ir iespējams kādu zaļsvārci noķert? Jau 4 reizes kaigos ( netālu no kalnciema) esmu bijis un vismaz 3 h spiningojis - bez rezultātiem. Pārsvarā spiningoju uz xrapiem, tvisteriem un dubulto šūpiņu. KAs tagad ir rezultatīvāks?
31.maijs 2011, 09:59 | links
 
Vakar tomēr vienu uz 1.5kg sanāca pierunāt, manis necienīgās turpina dzīvi upē. :D
31.maijs 2011, 08:48 | links
 
Runa bija par zandart puišiem nevis brekiem. Cerība jau bija dabūt kādu zaļsvārci!
30.maijs 2011, 11:34 | links
 
2 skaisti riiti Kalnciema rajonaa. Sakjeeru nedaudz mailiites un noliku uz grunti ceriibaa uz asari piekrastes kants rajonaa. Paraleeli uz fiideriiti meegjinaaju barot breksiiti (pirms nedeeljas vel njamaaja, un dazhi bija bez ikriem/pienjiem, taapec ar ceriibu), bet abi atsaciijaas kosties. Nedaudz plichu, nedaudz brekseenu un tas arii viss.
2 diena (noslinkoju un nepanjeemu motili, pirms nedeeljas, domaaju tas bija noteicoshais faktors) tas pats scenaarijs: asari klusee, breksiitim baroju otro kanti, pieteicaas taadi liidz 800gr. Balto ignoree pilniibaa, uz slieku vel kaada kustiiba. Laikam kur pljavaas naarsto, to arii vinjiem noveelu.
Upe dziivojaas: liidakas zaalees, mezhenes kautriigi sita mailiiti. Skaisti!!

PS Uz balto taarpu pushkjiiti pieteicaas meera zandartinjsh, tam grimstot ~ kaadu metru virs grunts. Atlaidu, lai pastaasta citiem, kaadi tie muusdienaas makshkjernieki!!
30.maijs 2011, 10:01 | links
 
bet puišiem paveicās, jo nav vel 1 jūnijs!!!!Ko tad speciāli traucē puišus?Tikai nesaki ,ka mērķēji uz citām zivīm-puišu rajonā!
28.maijs 2011, 15:02 | links
 
Lielupe ap Jelgavu vakar un aizvakar: katru vakaru pa 3 breksēni 0.7-1.2kg daži pumpaini, bet bez ikriem un pieņiem
28.maijs 2011, 14:43 | links
 
Šorīt Lielupē pie Varkaļu kanāla no 4.30 līdz 9.00, laba cope, četri upes iemītnieki uzrāvās visi vienādi pie 2 kg, bet puišiem paveicās, jo nav vel 1 jūnijs
28.maijs 2011, 14:11 | links
 
Tad jau vēl nedēļa jānogaida lai tie čaļi izpriecājas.Tikmēr jāpamedī zaļsvārces.
28.maijs 2011, 13:06 | links
 
man jau liekas,vai maz ir taa riktiigi saacies..
27.maijs 2011, 23:01 | links
 
lauriic, ja laiks nemaanas, tad visi kam veel jaataisa dipadu dapadu, to dariis otrdien trezzdien, jo buus + 28-29, passlaik nemaz nemeegginu breki kkert, jo veel ikraini
27.maijs 2011, 22:59 | links
 
Vēl nav beidzies nārsts????Es biju iedomājies,ka tas jau iet uz beigām!Gribas pasēdēt uz fīderi,taču joprojām gaidu kad iznārstos.
27.maijs 2011, 22:51 | links
 
no 20.00-22.40 viens daudzmaz breks un,kas priecee,nedaudz mazbrekshu...vismaz tie sakushi netrauceet...breksis vareetu buut kaadi 800 gr,un ar asaam pumpaam uz galvas..laikam jau naarsts tuvojas.
27.maijs 2011, 22:47 | links
 
Kad biju spiningot nedēļu atpakaļ,tad veču bija kā nosēts gar krastu.Pārsvarā visi uz fīderiem un parastajām gruntenēm sēdēja un vilka plicēnus un mini brekšus. :)
27.maijs 2011, 21:27 | links
 
Tauta, rīt kolēģi brauc copēt uz Lielupes grīvu, no krasta... es arī taisos pievienoties, bet... kas tur ķeras?

ko ņemt spinu, feederi uz baltajām vai feederi uz dzīvo...?
Kāda pieredze?
27.maijs 2011, 19:43 | links
 
varkaļa rajona redzeju kā puikas breksukus velk šodien ap 19:00, pasam nebija laika, drusku iemetu spn, bet līdakas mani nemīlēja, vakariņas atkl saldēts heks. Līdz zandartam vel paris dienas
26.maijs 2011, 23:51 | links
 
breki veel neraadaas,bet raudas gan njem uz fideri...
26.maijs 2011, 22:01 | links
 
šodien elektrolīnijas rajonā aiz jūrmalas tilta ķērās mazizmēra līdaciņas, pie tam interesanti, parasti mazizmēri ķeras gar krastiem, a šoreiz 4-5 m dziļumā upes vidū. Pamēģināju intereses pēc pretīgi zaļu dziļi nirstošu , to sāka ēst, rotus un citus pricindāļus šodien ignorēja. Dzirdēju ka dikti labi iet uz baltas gumijzivs tai rajonā, bet tā man nebija līdzi, kā parasti pēc darba atļāvos tik pāris stundiņas , kas mašīnā mētājās to liku zivēm galdā. Vakariņās jāiztiek ar alu
24.maijs 2011, 21:37 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager