Lielupe

Vakar sanāca uz Lielupi aizbraukt paspiningot.Starp Priedaini un Buļļupi.Neko nenoķēru.Bija pārītis,kas līdz laivai līdz atnāca.Pāris knapās copes.Bet nu no tāda laika neko daudz cerēt nevarēja.Vējš no visām pusēm.
23.maijs 2011, 11:57 | links
 
mazkaln viss notiek un tiessi uz sb 12 cm
22.maijs 2011, 14:12 | links
 
aizvakar pie staļģenes tilta, no darba braucot kādas 40 min pamētāju spn, smuka līdaka stipri pari 50 . Man pie tilta ķeras tikai uz dzeltenmelnu maili, jau kurā reize, ne citas krāsas tai pašai mailei, ne gumija, ne džerks, bet tikai šis. Savukārt pie jūrmalas labā krasta līdaka ēd tikai gaišzilas mailes. Bet pie kalnciema tilta 6kg uz rotiņu. Vispār atēdos līdakas, gaidu kad drīkstēs zandartam ķertie klat
22.maijs 2011, 09:19 | links
 
->SIGI
Ja tu runā par apvedceļa tiltu, tad nē.
Paziņas 2gb. sēdēja no piektdienas pēcpusdienas līdz šodienas 3. dienā. Rezultātā 3 līņi, daži mazbreksīši un 0,5 asaris. Pirmais paņēma uzreiz, 2kg dzīvsvarā, likās ka būs bet nekā. Abi pārējie knapi mērā. PS. tas ņemot vērā ka viņi ir piešāvušies, daži aizbraukuši pat tukšā.
21.maijs 2011, 20:33 | links
 
sienaazis,vai tava rapala strādāja,es arī iegādājos un jau notestēju spuņņos,vispirms ierāvu āķi pirkstā tā ka dabūju nokniebt spici,pēcāk noķēru ap 8 gab,bet sb kŗāsojumā strādāja 3 āķu 12 cm.bet uz 10 cm ar 2 nefigā,kā tev?Tas pagājušo otradien.
21.maijs 2011, 18:29 | links
 
Riit nebraukssu, jo copee gaaja izcili....pirms 11 jau krastaa...ja zin vietas, viss notiek....
21.maijs 2011, 15:25 | links
 
Lielupē pie Kaigiem pasēdēju šorīt.. 3 pličus dabūju. Izskaidrojams ar to, ka nekur nevarēja dabūt tārpu un tos trīs pličus uz vienu tārpu izvilku. Iebaroju ar Salmo barību. Sapals, ālants, breksis, kaut kā tā. Teicama barība. Sirdi satrauca tas, ka maucot tārpu uz āķa kādus 20 metrus no krasta līdaka izleca no ūdens ārā.. Laikam medija kādu zivi, kas virspusē bija.. Tad sirds iedrebējaš un stundu spiningoju. Vienu reizi asaris piesita, bet nekā vairāk. Tad vietējais onkulis pastāstija, ka šitas laiks nēesot līdakai labs ( ūdens bija kā spogulis, straume 0 ) ka līdakai vajagot vējiņu. Līņi teicam ņemot, tādi ap kilogramu. Un uz slieku asari ņemot kā traki. Katrā metienā ir cope un neesot mazo asaru, tikai lielie ( 300 grami ). Vakar viņš pusdienas laikā pasēdējis un 4 kg asarus saķēris. :)
21.maijs 2011, 10:19 | links
 
Lielupē pie Varkaļu kanāla Aktivitāte normāla, viens mērs ( 2,5) uz gumiju, viena zem mēra uz rotiņa, viena paspēja aizlaistie. Sīkā palaista brīvsolī, lielākā sacepta. :)
21.maijs 2011, 07:44 | links
 
Ir kāds pa kreisi tiltam kaut ko noķēris? Zinu, ka aptuveni kilometru pa kreisi no tilta sākas seklums un ir ļoti aizaudzis? Vai visi tikai šauj pa labi līdz pat babītes ezeram?
19.maijs 2011, 11:36 | links
 
zanderi veel jaagaida..tas Sienaazha zinaashanai:)))))))))))))))))))
18.maijs 2011, 21:11 | links
 
es sprauzzu aiz astes un pidzzinu no visa speeka, zanderi un asari nnem ka grab...
18.maijs 2011, 21:07 | links
 
kola,liidakai jau pofig,dziiva,nedziiva zivs..tas asars jau taads cimperliigs...
18.maijs 2011, 21:06 | links
 
kola,shito esmu lasiijis,bet pielietojies neesmu...bet maili nenosit,es uz vienas gruntenes kabinu aiz muguras spuras,bet otrai gruntenei veru caur abaam luupaam...par to pavadas nogadaashanu,deretu kaadu bildi redzeet..
18.maijs 2011, 21:05 | links
 
Paldies. Maili iemetienā nenosit?
Ir interesants pavadiņas nogādes veids ūdenī. Iemet grunteni, tad to pieslej vertikāli, lai ir lielāks auklas leņkis. Ar sakabi pievieno pavadu ar dzīvo pie pamatauklas un tā noslīd līdz aizturei lejā pa auklu. Vajag kādu smagumiņu, kas veicina procesu. Pats neesmu tā darījis, bet pie pirmās izdevības pamēģināšu.
18.maijs 2011, 21:03 | links
 
lai cik divaini nebuutu,Sienaazha mailjshota sisteema labi darbojas uz fidera tipa copenes...isaa auklaa svins,un divreiz garaakaa pavada ar maili...izmanto kaa grunteni,liidaka njem no grunts,kaa zanders...
18.maijs 2011, 20:53 | links
 
kola-par to signalizaciju-mieriigaa laikaa uzlieku zvanu,bet veejaa iztieku ar baitranneru...man ir reizeem parautss taa,ka nozviikst vien,taapec baitranners labi izpaliidz...
18.maijs 2011, 20:49 | links
 
kola-baitranners,a taalak ir parasti-pavadinja no 0,25 auklas kadi 20cm,tad liek lidaku pavadinju,ne paarak garu....pamatauklas galaa svins,kaadi 40 gr....
18.maijs 2011, 20:47 | links
 
oi,sorry-veederaa":))))))))))))))
18.maijs 2011, 20:41 | links
 
Gulbi, lūdzu, īsi apraksti kādu gruntenes sistēmu lieto līdakām? Kāda signalizācijas sitēma? Baitranners?
18.maijs 2011, 20:41 | links
 
uzsuucas veelaak.
18.maijs 2011, 20:37 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager