Lielupe

uzsuucas veelaak.
18.maijs 2011, 20:37 | links
 
Gulbi- pļac -kuņģi ir tikai sagremotas zuvteles Vēderā ir nonārstoto ikru atlikumi-iztraucēts nārsts -kuri paši uzsūksies
18.maijs 2011, 20:36 | links
 
vispaar viena otra lidaka neiznarsto liidz galam,ir ikru paliekas diezgan daudz kuņģī...
18.maijs 2011, 20:35 | links
 
lidakas ir,un staigaa pa dziljumiem ar...rit japroovee atkal,ja sanaaks...
18.maijs 2011, 20:28 | links
 
lidakas ir,un staigaa pa dziljumiem ar...rit japroovee atkal,ja sanaaks...
18.maijs 2011, 20:28 | links
 
sigi, liidakas ir visur, neesi piemekleejis pareizos riikus.

Pludinnmaksskkere - dzīvā. uzspraud videeju ruduliiti un pa straumi pludinoties paarmet gar krasta kanti, ja nenokkersi, aizbraukssu un nodemonstreessu.
18.maijs 2011, 20:24 | links
 
Kāds tur plašs jēdziens? Ja mašīnu noparko pie Kalnciema tilta un ar laivu dodies vienā vai otrā virzienā (vienalga cik km ir kalnciema tilta rajons)- nenobrauksi jau ar laivu 40km. Bet mani novērojumi liecina, ka lielākā daļa makšķerē pa labi no tilta (nez kādēļ). To meldru salu zinu, tur ir ļoti sekls, bet diemžēl neko neesmu dabūjis. nedaudz pirms salas ir dziļa bedre, tur gan esmu redzējis, ka viens uz velci dabū.

Bet arī tagad klausoties par to rajonu, šķiet, ka nekas dižs nav, par spīti tam, ka vieta ir ideāla līdakām.. exx..
18.maijs 2011, 18:40 | links
 
Ir padomā nedēļas nogalē palūkot Lielupi pie Varkaļu kanāla. Varbūt kāds var padalītie pieredzē, kas tur šogad notiek, kā ar plēsoņām šajā posmā!
18.maijs 2011, 18:32 | links
 
vakar tai lietainaa laikaa njema lidakas...divas dabuuju,bij veel triis copes,viens aizgaajeejs....viss uz grunteni ar maili.Izmeeri gan ne visai...
18.maijs 2011, 09:15 | links
 
Samus ar kvoku nesit.Vajadzības gadijumā tikai ar humanizatoru.Un ari Tik tad ja baigi ēsti gribās!!!
:DDD
17.maijs 2011, 23:56 | links
 
navar būt,...profesor...
17.maijs 2011, 23:52 | links
 
samus, student, ar kvoku sit, paprasi bārdai
17.maijs 2011, 23:50 | links
 
O Duglass snaipers,..a samam trāpīt -slabo?
17.maijs 2011, 23:47 | links
 
kalnciema tilts ir plaš jedziens, cik km uz vinu otru pusi ? es kadu nedēļu atpakaļ pavizinajos uz jūras pusi kādus 5-6 km, 4 līdakas bija, pie tam visas uz velci. Tur kadu 1 km uz augšu no tilta ir meldru sala kreisā pusē , tur regulāri džerka speci baigi rausta

vakar pie staļģenes metu vizuli, blakus meldru pušķim, a tas līdakai tieši pa pieri (nu labi , kur tieši trapīja nezinu, bet pa zivi trapīja) tā palēcas virs ūdens aiz brīnumiem, pēc skata uz 2-3 kg, vēlāk kādus 100 m talāk noķēru vienu 47 cm, protams atlaidu, vakarīņām nopirku saldētu heku pus kilo. Tā lūk iet lielupē
17.maijs 2011, 23:42 | links
 
Interesē tikai kalnciema tilts
17.maijs 2011, 19:55 | links
 
Es pagājušo rudeni gandrīz katru nedeļas nogali nobraukaju pie Kalnciema tilta (gan pa labi/gan kreisi), bet pat copes nebija ar spinu mētājot... tagad pat bail braukt.. nezinu vai vērts.. kur parasti spiningojat-tiltam labajā vai kreisajā pusē un ka tagad maijā ķeras?
17.maijs 2011, 19:55 | links
 
Vakar pēc darba devos pamētāt spini. Rezultātā divas līdakas 1 un 1,8kg devās cepties uz mājām. Viņām pievienojās arī 700 g līnis. Zandarts un līdacēns atlaisti, 3 gab. pašas aizgāja, lai es nesmērētu rokas :D. Vakars izdevies :D:D:D
17.maijs 2011, 09:23 | links
 
Vakar pēc darba devos pamētāt spini. Rezultātā divas līdakas 1 un 1,8kg devās cepties uz mājām. Viņām pievienojās arī 700 g līnis. Zandarts un līdacēns atlaisti, 3 gab. pašas aizgāja, lai es nesmērētu rokas :D. Vakars izdevies :D:D:D
17.maijs 2011, 09:23 | links
 
Sestdien copē gāja labi! Ja neskaita tos motorizētos pridurikus, kuri izdomājuši, ka vislabāk līdakas ķerās uz manas iemestās gruntenītes. Mauc pa upi, tad 30m no manis apstājas un sāk uz krasta pusi savus gumijas izstrādājumus mētāt. Pēc 10 min. gāzi grīdā un prom, pēc stundas viss atkārtojas. Nākošreiz ņemšu spešl grunteni līdz -variora kātiņš 3.5lb, sviniņš 100gr un kādi 10 trijžuburīši. Paskatīsimies kā man ķersies.:)
16.maijs 2011, 08:30 | links
 
nav veel lielo brekshu ,neskatoties uz visu lielo baroshanu ...tik viens taads daudzmaz kaadi grami 700 buus...plichu un pusbrekshu armija turpina uzbrukt arii pie krasta liinijas uz pludu:)
15.maijs 2011, 21:11 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager