Lielupe

talajaa distancee laikam buus chushh,auksts udens....nez,bariibu jau pa sauso iejaucu,riit japroove uz barotavu...
21.aprīlis 2011, 20:45 | links
 
tikko uz 40 mmin bij nokaapis liidz upei, taalaa distance absoluuts klusums, gar krasta liiniju copes momentaa, mazie pliccuki, tad iemetu metrus 10 no krasta kants mirklis un smuka cope, abstulbu, kad feederi gandriiz no rokaam izraava, velku un saaku domaat par bremzi un zivi, jo tik spariigi pretojaas, jopccik vimba un taada trekna un liela, tiesa metra attaalumaa pateica ccau.
21.aprīlis 2011, 20:29 | links
 
tieshi taa, tu skatiijies uz underground nuudistu pludmali, saakot ar pirmajiem saules stariem liidz rudens ziemelju veejiem. Pats tur neesmu copeejis, tikai daudz klainjojis un maniijis ka kaads tur seezh un uz upi skataas

paldies par skaidrojumiem, tieshaam ceru ka tu un es tagad saprotam pareizi

ne asakas
19.aprīlis 2011, 15:10 | links
 
No vakarbuļļu puses sēžot pretējā krastā noskatīju smuku smilšu pludmalīti, pagājušo gadu, kad sēdēju uz vimbām, tur viens pārītis taisīja pliko peldi (Aprīlī!!!! :DDD) Tāpēc iedomājos, ka kaut kā uz turieni varētu nokļūt ar auto, bet acīmredzot, tiem patīk pastaigas piekopt!! :)))
19.aprīlis 2011, 14:58 | links
 
patreiz gabals ir ko brist, jo ap sētu mežš ir pārplūdis un jāiet līkums. ar daudz pekelēm parasti aizairēju ar laivu, pat ātrāk kā pa mežu brist vai pakoties uz riteņa. Vēlu veiksmi.
19.aprīlis 2011, 14:57 | links
 
grīvā no Jūrmalas puses reāli ir tikai kādi 50 metru josla no žoga līdz 200 metru robežai un tur ir dziļuma kantē daudz ķērāju( zacepu). Vieglaķus svinus straume nes uz jūru, bet smagie malā velkot bieži kantē aiķeras. No Vakarbuļļu puses gultne pateicīgāka tikai jārēķinās ar cittautiešu draudzīgo plecu un mātes vārdiem turpat blakus ..., arī vējš parasti pūtīs sejā.
19.aprīlis 2011, 14:54 | links
 
unkass
es vēl jaunskungs :DD
bet paldies!!!
19.aprīlis 2011, 14:51 | links
 
točna, būšu pārpratis...uz brīvdienām moška būs jāaizlaiž, vienīgi tas kājām špagojamais attālums man nepatīk :(( uz rīta copīti jau nebūtu ne vaines, bet man tur patīk aizlaisties uz vakara/nakts/rīta copīti, līdz ar to baigās pekeles, un vienā nesienā visu aiznest nesanāk..bet labs ir, naīs jau čīkstēt, ņems un stibīs :DDDD
19.aprīlis 2011, 14:50 | links
 
hmm striidiigs gadiijums. es izprotu taa, ka ja saakas punkts ar
24.1.1. jūras piekrastes ūdeņos
tad runa iet par juuru nevis upi.

Nu kursh te bija uz inspektoru kursiem, kaa tur iisti ir?
19.aprīlis 2011, 14:48 | links
 
Boroda;es jau to skaidroju zivnieka kungam
19.aprīlis 2011, 14:46 | links
 
Unkass - viss ir pilnīgi un galīgi skaidriņš!:)))))
19.aprīlis 2011, 14:45 | links
 
izlasi lēnām un pa vienam vārdam;
24.1. jūrā ietekošo upju un kanālu grīvas rajonā:

24.1.1. jūras piekrastes ūdeņos,
bet 24.1.2. 200 m virzienā augšup pret straumi....
24.1 tiek sadalīts divi apakšpunktos. 1. par piekrastes uudeni, un 2. upes un kanāli.
19.aprīlis 2011, 14:41 | links
 
Grīvas rajonā 1000m rādiusā no ietekas...khm....ja attiektos uz upi, tad teiktu "iztekas", ja uz jūru - "ietekas"..

Grīva ir upes posms pie ietekas ūdenskrātuvē, citā ūdenstecē, vai arī vieta upes lejtecē, kur ūdens izsīkst (iztvaiko, iesūcas zemē, tiek izmantots apūdeņošanai), nesasniedzis ieteku.
Tas no Vikipēdijas.

Grīvas rajons ir ļooti stiepjams jēdziens, tāpēc, ja nav uz vietām spec. norādes, tad to var interpretēt diezgan brīvi.:))
19.aprīlis 2011, 14:34 | links
 
unkas
man gan liekas, ka rādiuss no ietekas nozīmē gan 1000 metri jūras akvatorijā, gan 1000 metri pa upi uz augšu...
19.aprīlis 2011, 14:24 | links
 
otinsch;
tie 1000 metru radiuss ir jūras akvatorijā, uz iekšējiem uudeņiem attiecas 200 metri.
19.aprīlis 2011, 14:21 | links
 
ar vakarbuļļiem viltīgi, tur baigi zīmes jāskatās, pats neievēroju reiz un noliku likās nevainīgā mežmalā, nevienam netraucē, bet izrādās tur ir zīmes darbības zona kas 2 km atpakaļ. Pie tam tur vietējiem šakāļiem munipāļiem tas ir galvenais rūpals, meklēt tādus nezinīšus un kasē tik naudiņu. Japiebilst ka tai rajonā un arī Buļļupē pašlaik nekā nav - pa kādai raudiņai jeb asarītim var izmocīt , bet tā nav cope bet dabas baudīšana. Vimbi sagājuši uz augšu katrā ziņā zem Jūrmalas manuprāt nav ko darīt (vai varbūt nemāku). Pie tam pie grīvas un buļupē ir salikti tīkli, pats redzēju
19.aprīlis 2011, 14:01 | links
 
24. Visu gadu aizliegta jebkura veida makšķerēšana:
24.1.1. jūras piekrastes ūdeņos Ventas grīvas rajonā – 2000 metru rādiusā no ietekas, Daugavas, Salacas, Gaujas un Lielupes grīvas rajonā – 1000 metru rādiusā no ietekas, pārējo upju un kanālu ietekas rajonā – 200 metru rādiusā no ietekas, izņemot makšķerēšanu no moliem jūras pusē vietās, kas ir atļautas publiskai pieejai;
19.aprīlis 2011, 12:50 | links
 
24. Visu gadu aizliegta jebkura veida makšķerēšana:
24.1. jūrā ietekošo upju un kanālu grīvas rajonā:

24.1.1. jūras piekrastes ūdeņos Ventas grīvas rajonā - 2000 metru rādiusā no ietekas, Daugavas, Salacas, Gaujas un Lielupes grīvas rajonā - 1000 metru rādiusā no ietekas, pārējo upju un kanālu ietekas rajonā - 200 metru rādiusā no ietekas, izņemot makšķerēšanu no moliem jūras pusē vietās, kas ir atļautas publiskai pieejai;
19.aprīlis 2011, 12:50 | links
 
man liekas ka Lielupes griivaa bija radiuss 1000m
19.aprīlis 2011, 12:45 | links
 
23.1.2. 200 m virzienā augšup pret straumi no līnijas, kura savieno upju un kanālu pretējo krastu vistālāk jūrā izvirzītos punktus, bet tur, kur upju un kanālu grīvas rajonā ir izbūvēti moli, – iekšpusē starp moliem visā to garumā;
Tikai Lielupes grīvā nav izteikti vistālāk izvirzītie punkti, laikam tāpēc daži uzskata ka viss Rīgas jūras līcis ir viena liela Lielupes grīva un atļaujas copēt ar pat pašā upes mutē ...
19.aprīlis 2011, 11:37 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager