Lielupe

Bet tā vieta ir katru gadu pilna ar večiem, ieskaitot pat ziemā uz ledus. Es tur pats ar laivu dabūju zaļvārci.
22.novembris 2010, 12:28 | links
 
Nu nepietiek vietas-maza tā upele!
22.novembris 2010, 12:24 | links
 
Nu tew tak ir bījis tā .Domaju ari vairums copmaniem..tagad atrodi smuku vietu iekartojies ,un pec kada britina blakus burtiski gandriz virsu tew iekartojas viens jefīņs,launak vesels bars.. Pienemsim es ciesos..bet cits tadam nekaunigam aiziet iedod piere.. esmu redzejis 3 copmanu kautinu intresanti paverot :D
22.novembris 2010, 12:23 | links
 
Es par to "pa galvas dabūšanu" tā īsti nesapratu?
22.novembris 2010, 11:52 | links
 
Vairis nekaunigakies ari bez rindas tiek sava vieta,protams cits ar dabun galva.. Bet nuu./.
22.novembris 2010, 11:28 | links
 
Nepaklausīju copes kolēģus un spītības pārņemts devos laimes meklējumos Lielupes plašumos. Aplauziens pilnīgs, upē straume oi, oi un ūdens kā kafija. Izskatās kā pavasara palu laikos. Arī večiem tā pat kā man. :)
22.novembris 2010, 11:17 | links
 
Brauciet labāk uz Lielupi vimbās, veči šodien tīri lustīgi vilka, bet tikai no rīta līdz pusdienām. Šodien atkal biju aizstaigājis ar suni , veči ka biezs, gandrīz vai rindā jāstāv uz labu vietu.
20.novembris 2010, 21:43 | links
 
armi, nekas spiidoss tev tur nebuus, ssodien dzeki gaates galaa pa tuksso, uudens kaa pavasarii dullkkains.
20.novembris 2010, 20:24 | links
 
kas notiek kalnciema pie tilta,kaa ar limeni un duļķi?doma rit aizbraukt pavelcēt,bet nez varbut uz daugavu labak!Varbut kads var kko pateikt?
20.novembris 2010, 19:17 | links
 
Nekas nekrītas...
No Svētes,kas jau appludinājusi Jelgavas apkaimi nāk pamatīga zampa.Pa Mēmeli un Mūsu šķiet Latvijas teritorijā ienākušās visas salmu,siena čupas.
Tā drastējot starp salmiem un peldošām meldru čupām vienu 1.300 izdevās izmānīt un tas arī viss.
Laivas padsmit ,bet visas tukšā.Vēl vienam bija 1.5 kg
Toties vīri no krasta vimbas uz nebēdu saķēruši un pie tam stingri pāri normai.
Tas viss Jelgavas apkaimē.Cope ja būs,tad vēl tikai nākošnedēļ.Pie durvīm ziema ar mīnusiem...
20.novembris 2010, 18:00 | links
 
Lielupee uudens kriitaas, bet straume ir un dullkkis pamatiigs :)
nakamnedeel uz beigaam vareetu buut labs copp
19.novembris 2010, 23:14 | links
 
Kāds Lielupē līmenis, varētu varbūt aizlaist, ko saki Jāni?
19.novembris 2010, 23:12 | links
 
Kāda informācija no upes? Doma svētdien aizšaut un pamērcēt dzīvo,tikai šaubas māc par to duļķi.
19.novembris 2010, 18:31 | links
 
mdee...shodien stundinjas divas pastaaveeju ar grunteni uz dziivo....dulkjii laikam nav ko dariit....
18.novembris 2010, 23:18 | links
 
lai veel dulkjis paskrien,pagaidaam peec prognozeem nekaadu udens celshanos taa kaa nevajadzeetu gaidiit...
18.novembris 2010, 12:46 | links
 
Sienāzis saprata-Ir jābrauc !!
18.novembris 2010, 12:28 | links
 
par veelu jau,sienaazis nesen aiziraas ar savu laiveli:)...bet udens ir dulkjii,un straume ar paliela,bet uudens ir nokrities....
18.novembris 2010, 12:27 | links
 
Sienāzis
Gaujā viss kā pavasarī.gan līmenis,gan duļķis uttt.domāju ka Lielā upe nearko neatšķiras.tad jau labāk kkur uz ezeriem jānobrauc pacopēt!
:)
18.novembris 2010, 10:19 | links
 
sienaazis
Domāju, ka vēl nav vērts braukt.
18.novembris 2010, 10:16 | links
 
kāda sitūācija upē ar līmeni un duļķi, ja kāds ir bijis ?

Nevar saprast, braukt, nebrukt.
18.novembris 2010, 08:57 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager