Lielupe

RaimisD [26.08.22]: Willy [49m]: Saprot , ja!Tu zb!;DDDWilly nebrauc cilvēkam virsu ne par ko ;)
Tu vakar kapitāli atvilkies ,respect.
Šodien uzraksti, ka līmens zems, bet kkas grabina.
A grabinātāja bildi tā arī neieliki.
Cilvēks normāli pajautāja.
;Dzināms man tas pipars!viņš vakar trīnieces laida vaļā un laivā iecēla to ko reti kurš pa visu sezonu!
...a bildes man visas vienādas!:)
26.augusts 2022, 21:39 | links
 
Willy [26.08.22]: Saprot , ja!Tu zb!;DDD
Willy nebrauc cilvēkam virsu ne par ko ;)
Tu vakar kapitāli atvilkies ,respect.
Šodien uzraksti, ka līmens zems, bet kkas grabina.
A grabinātāja bildi tā arī neieliki.
Cilvēks normāli pajautāja.
26.augusts 2022, 21:27 | links
 
Skabarga71 [26.08.22]: Willy [58m]: Skabarga71 [14:19]: Willy [13:59]: Lielupe...līmenis ļoti zems,bet kkas grabina!:)
...bilde šodien,parasti ir gandrīz līdz zālei!Neredz, kas tev tur grabina. ;)Līdaku neesi redzējis!?patin atpakaļ filmu!:DVecas ir vecas! :DDD
Saprot , ja!

Tu zb!;DDD
26.augusts 2022, 20:45 | links
 
Willy [26.08.22]: Skabarga71 [14:19]: Willy [13:59]: Lielupe...līmenis ļoti zems,bet kkas grabina!:)
...bilde šodien,parasti ir gandrīz līdz zālei!Neredz, kas tev tur grabina. ;)Līdaku neesi redzējis!?patin atpakaļ filmu!:D
Vecas ir vecas! :DDD
Saprot , ja!
26.augusts 2022, 20:35 | links
 
Skabarga71 [26.08.22]: Willy [13:59]: Lielupe...līmenis ļoti zems,bet kkas grabina!:)
...bilde šodien,parasti ir gandrīz līdz zālei!Neredz, kas tev tur grabina. ;)
Līdaku neesi redzējis!?patin atpakaļ filmu!:D
26.augusts 2022, 19:45 | links
 
Willy [26.08.22]: Lielupe...līmenis ļoti zems,bet kkas grabina!:)
...bilde šodien,parasti ir gandrīz līdz zālei!
Neredz, kas tev tur grabina. ;)
26.augusts 2022, 14:19 | links
 

Lielupe...līmenis ļoti zems,bet kkas grabina!:)
...bilde šodien,parasti ir gandrīz līdz zālei!
26.augusts 2022, 13:59 | links
 
Willy [25.08.22]: Lielupe!:)...astes pa gaisu!
Nu vecīt Tu dod. Pa Gāti, kā ar trali :)))
25.augusts 2022, 14:32 | links
 

Lielupe!:)...astes pa gaisu!
25.augusts 2022, 13:37 | links
 

Lielupe...kkas grabina!2-3kg laižam vaļā!...lielo nav!:)
24.augusts 2022, 23:04 | links
 
Apsveicu Tevi no sirds!šodiena paliks atmiņā uz mūžu!mēs vēl ne reizi tiksimies un aprunāsim lietas!;)...Man liels prieks!malacis!:)

Willy, 22.augusts 2022, 19:52


Es meistaram aizvestu XO konjaciņu, nē, ne jau 3L, ar 0.7L pietiks...
24.augusts 2022, 19:47 | links
 
Super! Apsveicu!
23.augusts 2022, 20:11 | links
 
Super! Apsveicu ar pirmo metru!
23.augusts 2022, 19:33 | links
 
Paldies veči! Vēl uz emocijām.. https://vm.tiktok.com/ZMNWspEB8/
tiktok videoklips
23.augusts 2022, 17:59 | links
 
RaimisD [22.08.22]: Willy [47m]: Apm.pirms gada kāds cl lietotājs man pm.uzrakstija kā nokļūt vietā kur es copēju?protams visu izstāstīju un pēc pāris dienām jau tikāmies uz ūdens!džeks jauns,piredze maza...nekad neesmu atteicis ja ko prasa!tā aŕi šim jaunajam censonim šo to apstāstīju un džeks sāka darboties...sekoja miljons jautājumu cl,tad 2miljoni watsup.spoles,auklas,mānekļi!viss pat izgāja caur manām rokām!...un šodien Jùs redzat ko var panākt,normāli komunicējot,nekautrējoties uzdot pat visstulbākos jautajumus utt...bet galvenais ticība sev un daudz laika uz ūdeņiem!prieks par tādiem jauniešiem!
Apsveicu Tevi no sirds!šodiena paliks atmiņā uz mūžu!mēs vēl ne reizi tiksimies un aprunāsim lietas!;)...Man liels prieks!malacis!:)Labs skolnieks.
Pievienojos apsveikumiem !
Pirmais metr bez runas paliek atmiņā.
Tik nesapūdē. Es pieļāvu šādu kļūdu. Tās gaļas tomēr tur padaudz. Es teiktu tur tīrajā kādi 5kg sanāk. Tak apēdām labi ,ja pusi. Nākošo cepšanu atliku. Atliku tik ilgi, kamēr, sapūdēju.
Pēc tāda gājiena copi neredzēju mēnesi. Čomi ķēra un labi.
Vasarā jau nav prāta darbs gaļu atstāt ārpus saldētavas ilgāku laiku :D
22.augusts 2022, 20:39 | links
 
Nu pa gaļu bišķi pārforsēju. Tik daudz nesanāk, bet paļubasu daudz.
22.augusts 2022, 20:31 | links
 
Willy [22.08.22]: Apm.pirms gada kāds cl lietotājs man pm.uzrakstija kā nokļūt vietā kur es copēju?protams visu izstāstīju un pēc pāris dienām jau tikāmies uz ūdens!džeks jauns,piredze maza...nekad neesmu atteicis ja ko prasa!tā aŕi šim jaunajam censonim šo to apstāstīju un džeks sāka darboties...sekoja miljons jautājumu cl,tad 2miljoni watsup.spoles,auklas,mānekļi!viss pat izgāja caur manām rokām!...un šodien Jùs redzat ko var panākt,normāli komunicējot,nekautrējoties uzdot pat visstulbākos jautajumus utt...bet galvenais ticība sev un daudz laika uz ūdeņiem!prieks par tādiem jauniešiem!
Apsveicu Tevi no sirds!šodiena paliks atmiņā uz mūžu!mēs vēl ne reizi tiksimies un aprunāsim lietas!;)...Man liels prieks!malacis!:)
Labs skolnieks.
Pievienojos apsveikumiem !
Pirmais metr bez runas paliek atmiņā.
Tik nesapūdē. Es pieļāvu šādu kļūdu. Tās gaļas tomēr tur padaudz. Es teiktu tur tīrajā kādi 5kg sanāk. Tak apēdām labi ,ja pusi. Nākošo cepšanu atliku. Atliku tik ilgi, kamēr, sapūdēju.
Pēc tāda gājiena copi neredzēju mēnesi. Čomi ķēra un labi.
22.augusts 2022, 20:29 | links
 
Apm.pirms gada kāds cl lietotājs man pm.uzrakstija kā nokļūt vietā kur es copēju?protams visu izstāstīju un pēc pāris dienām jau tikāmies uz ūdens!džeks jauns,piredze maza...nekad neesmu atteicis ja ko prasa!tā aŕi šim jaunajam censonim šo to apstāstīju un džeks sāka darboties...sekoja miljons jautājumu cl,tad 2miljoni watsup.spoles,auklas,mānekļi!viss pat izgāja caur manām rokām!...un šodien Jùs redzat ko var panākt,normāli komunicējot,nekautrējoties uzdot pat visstulbākos jautajumus utt...bet galvenais ticība sev un daudz laika uz ūdeņiem!prieks par tādiem jauniešiem!
Apsveicu Tevi no sirds!šodiena paliks atmiņā uz mūžu!mēs vēl ne reizi tiksimies un aprunāsim lietas!;)...Man liels prieks!malacis!:)
22.augusts 2022, 19:52 | links
 
ralflauren [22.08.22]: 109cm 8.2kg liela dāmīte! Pirmais metrs :))) rižais peto rullē
Skaistule.
22.augusts 2022, 19:38 | links
 

109cm 8.2kg liela dāmīte! Pirmais metrs :))) rižais peto rullē
22.augusts 2022, 19:35 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager