Lielupe

es jau tiessi to saku ka rikteejos uz sestdienu naakamo, 1.05, laidiissu uz velci.
24.aprīlis 2010, 22:38 | links
 
sienaazis
nākamajā wikendā tak atklāšana!jebšu Tev jau citi plāni?
24.aprīlis 2010, 22:34 | links
 
urmaas, kaa bums saka, baigi dregns, ja kas riit mainiisies, varbuut ka uz kaadu feedera spici jaapaluukojaas, bet cik noveerots arii vasaraa taadaa nepastaaviigaa mainiigaa laikaa diez kas nav, es jau paarcilaaju savas vobleru kastes un stuteejos uz naakamo sestdienu. jaalaizz uz velci, un tad jau siltuminsh klaat un arii brekssi un asari.
24.aprīlis 2010, 22:31 | links
 
sienaazis
neķer kreņķi.rīt sola siltāku,jālaiž kādu fish nostīvināt!:)))
24.aprīlis 2010, 22:24 | links
 
zivgaarni tu i laikam sapiipeejies

kaads koments......??????

Ja reiz sse esi tik 3 dienas, varbuut ka nevajag uzreiz laktaa lekt ???
24.aprīlis 2010, 22:23 | links
 
Lielupē pa tukšo :)
24.aprīlis 2010, 21:39 | links
 
ir nu gan apetīte-:(((
24.aprīlis 2010, 21:00 | links
 
Da vnk viņš/viņa ir ... (nu te kāc rupš vārc prasās). Un ja arī ķēra visa klase + fiskuļturas skolotājs + botaņička, ņefig ........., ibio
24.aprīlis 2010, 20:59 | links
 
Griezeejs,nevar jau zinaat,cik to kjeraaju bij,bet tur izskataas peec zemmeeriem viena otra....
24.aprīlis 2010, 20:47 | links
 
"Neīstais" ZG, man arī negribās (tāpat kā Sienāzim) neko sakarīgu (vietas u.t.t.) par copi stāstīt, ja makšķernieku (un pēc manām domām - makšķerniex nau gaļeniex un MN ievēro) forumā, piemēram šādas bildes redzu

P.s. Tas ir no Tava_Meicha bilžu galerijas. Phēēē
24.aprīlis 2010, 20:44 | links
 
zivjugaarni,jaatziimee,ka pie sienaazha jau pali sen beigushies,un nekadas apluudushas plavas ar nav,vieniigi tur ir graavji,kas savienojas ar upi itkaa,tas nav iisti zinaams...nus,un ar pagaidaam auksto puutienu,domaaju,tas lidakas jau narsta vietaas ir,bet nenaarsto...gaida siltaaku...
24.aprīlis 2010, 20:13 | links
 
Nē Gulbi es par Sienaza komentu.
Un nu, ja neviens nesaka tad laikam ka nav redzējuši narstojam pa vecajam, applūdušajam niedrēm, zāli utt.
Tad nu jādara ir secinājums pašam.
Raugi, ja jau ūdens temp jau ir +7grādi un līdakas sāk nārstot, kad ūdens uzsilst līdz +3...+5 grādi, tad jāsecina ka vis jau ir cauri.
Bet var jau būt visādi, jo ne vienmēr teorija darbojas praksē uz 100%.
Cerēsim , ka šogad teorija darbojas uz 100% un ka 1.maijā būs uz ko aci papriecēt.
24.aprīlis 2010, 20:06 | links
 
LĪDAKA
Dzimumgatavība iestājas 1-7 gadu vecumā, sasniedzot 20-60 cm, Latvijā 27-30 cm garumu (l). Auglība no 1 tūkst. līdz 1 milj. ikru. Nārsto februārī-jūnijā, Latvijā aprīlī-maijā (ūdens t° 0-23°C) no 5 cm līdz l0 m dziļumā. Raksturīgs vienlaicīgs nārsts 2-3 piegā-jienos, kas ilgst 5-50 dienas. Parasti ar vienu mātīti nārsto 2-8 tēviņi. Ikri sākumā pielīp pie augiem un cita substrāta, bet pēc dažām stundām līdz 2-3 dienām nobirst uz grunts, to atīstība ilgst 7-30 dienas (83-175 grāddienas). Pēc izšķilšanās kāpuri 1-15 dienas pavada piestiprinājušies pie augiem vai cita substrāta. Līdakas atšķirībā no citām zivīm galvenokārt nārsto samērā seklās applū-dušās vietās. Gados, kad piekrastes pļavas nārsta laikā nav applūdušas vai ūdens līmenis pēc nārsta strauji krītas, nārsta apstākļi ir nelabvēlīgi, tas nosaka līdaku skaita ievērojamas svārstības.
24.aprīlis 2010, 20:06 | links
 
zivjugaarni,cik saprotu,tu runaa par manu citaatu..pirmkaart,nu uztver tak to kaa joku:)))))))))))otrkaart-par liidaku un tas naarstiem,man liekas,netaa var atrast chupuchupaam info,laikam neviena zivs nav taa aprunaata,taa kaa nepaslinko biskji:)un shogad vareetu drusku aizkaveeties sakara ar shito auksto laiku,bet domaaju,ka nakamaa nedeeljaa viss buus cauri,ja sola liidz +20 vietaam...
24.aprīlis 2010, 19:54 | links
 
SIENAZI tu nu gan īsts latvietis esi.
Tā jau ir, šitajā lapā, ja jādam kko uzprasi neviens jēgā neko nekad nezin un apdi*š, a ja kāds kaut ko gurdu vai noderīgu pasaka tad arī apdī*š. Smuki latviskā garā.

Kas tu jocīgs siena-āzi, līdakas var iznārstot i zem ledus, i jūnija sākumā, ja netici meklē grāmatās vai kartu gadu pieraksti nārsta laikus. Prasu vai kāds nav redzējis, ka nārsto?!

Aij, da te vairāk dezinformācijas savāksi nekā info.
Ka palasa krievu lapas, tad tie vismaz viens otram tur palīdz a ne kulsta "jokus" - "līdz 30.aprīlim" - tad jau sanāk ka pats uz copi mauksi ne ātrāk par 10 datumu ne, gudriniek.
Vot nervā kož tādi, ka tevi līdaka apēstu.
24.aprīlis 2010, 19:38 | links
 
Es gar Tevi Sienāzi nobraucu -palūrēju uz upi, vēju un lietu apgriezos un braucu uz māju.Labāk tad jau ziemā pie āliņģa ne tādā drēgnumā pie fidera :DDDDDDDDDDD
24.aprīlis 2010, 18:44 | links
 
mdeeee...straume uz augshu:(...vieniigais liniitim tas laikam pie kaajas....ta jau atkal aukstu udeni dzen no juras iekshaa.
24.aprīlis 2010, 15:26 | links
 
liidz plkst 14 00 visi 4 gadalaiki, straume liidz 11 00 uz leju, peec uz augssu, tagad iegriezaas ZR maakonni pazuda.

otraa krastaa vecci seedeeja, bet neredzeeja ka ko vilktu un ap 14 00 pazuda. pats tikai zaaliiti saseeju, nu nav iistais laiks copei, turklaat zivej ar nepatiik ka visi gadalaiki kopaa.
24.aprīlis 2010, 15:21 | links
 
janchuks,es domaaju,ka ar deltaplaanu buus atraak taadaa veejaa:))))))))))))))))))))))))))
24.aprīlis 2010, 14:53 | links
 
Braukšu tūlīt uz Lielupi ar feederi, redzēs kā būs, ēsmā likšu balto.
24.aprīlis 2010, 14:48 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager