Laivas un to motori

Paldies Vairi par info.Maksā viņa 470 ls. It kā jau padārgi, bet pa baigām zālēm nav plānots braukt, pārsvarā Daugava varbūt kādu reizi jūra uz asariem.. Un ja ir stabila un viss atbilst rakstītajam, tad varbūt ka ir vērts. Vai arī ir kādi citi ieteikumi? Labprāt uzklausīšu.
31.marts 2011, 10:47 | links
 
Ar saliekamu "cieto" grīdu ir problēmas, ja grib laivu grib pārvietot izjauktā veidā. Pie upes grīdu salikt pagrūti, jo nepieciešama diezgan liela precizitāte. Mīkstajai grīdai var uzlikt linoleju, lai nesadurtu ar āķi. Protams, tas jau atkal - kā kuram labāk patīk. :-)
31.marts 2011, 09:50 | links
 

Man bija tieši tāda pati laiva, tikai krievu ražojums 80' gados. Ļoti stabila, bet vienīgais mīnuss bja, ka pa aizaigušu ūdenstilpni (piem Babīte) bija grūtti braukt, jo viņai ir drusku pa plakanu dibens..
30.marts 2011, 21:33 | links
 
Cik viņa maksā ?
30.marts 2011, 21:02 | links
 
Labvakar.Par cik tēma atdzīvojusies, tad vēlreiz lūgšu pēc palīdzības vai atsauksmēm par šo laivu. Apraksts dikti jau labs, bet vai tiešām viss atbilst patiesībai? jau iepriekš pateicos.
http://amberlat.lv/index.php?option=com_content&view=article&id=75&Itemid=80
30.marts 2011, 20:39 | links
 
Ghostis76
Cik bilžos var redzēt tai ir pumpējama "mīkstā" grīda - manuprāt tas nekur neder...
29.marts 2011, 21:17 | links
 
Kādas atsauksmes par laivu Z-ray IV 300
29.marts 2011, 18:48 | links
 
Viss jau atkarīgs no laivas lieluma un svara,ja ir ~3m pūslis tad ar 4 zs arī iet uz glisi.Man ir dažas plastikāta laiviņas kas ar 6zs arī iet uz glisi,tās sver ap50kg.
29.marts 2011, 17:56 | links
 
Vairis 30: ko tu ar tiem sprāgoņām darīsi??? Normāls bīdels sākās ar 15hp, var velcēt un glisē sīku čaumalu uzraus, pašam bija honda 5 hp , ZB jau pēc pirmās sezonas -pārdevu apnika zāģēt, tagat ar 15 vienkārši varu normāli copēt kā man patīk!
Lai tev veicās meklējumos!
29.marts 2011, 17:40 | links
 

Tikai izvēlies pareizos zirgus savam bordiņam ........:DDDDDDDDDD
28.marts 2011, 19:14 | links
 
Vairi nedžigitē šis ir lapākaissss
28.marts 2011, 19:11 | links
 
Ko labāk ņemt? BMW vai AUDI? :)))

Tā jau gaumes lieta, abi labi.

Un jebkuru motoru var nobendēt pāris gados, ja to neapkalpo kā pienākas. Vai arī - ja uztrāpa uz brāķi :))))

P.s. Yamaha ar to balto vāku laikam skaitās jaunais modelis.
28.marts 2011, 18:32 | links
 
Tikai un vienīgi Suzuki - perfekti motori. Draugam ir tevis rādītais Yamaha - noplīsa pēc gadiem 2. Manuprāt, tas priekš motora nav ilgs kalpošanas laiks.
28.marts 2011, 18:18 | links
 
Abi labi,bet es ņemtu yamaha.
28.marts 2011, 18:07 | links
 
vēl ir šāds
YAMAHA F4BMHS
28.marts 2011, 18:06 | links
 
Vajag padomu, kuru no motoriem izvēlēties
Suzuki DF4S

vai
Yamaha F4AMHS
28.marts 2011, 17:59 | links
 
Netaisa tāpēc, ka ar rokām līmējot process aizņemtu daudz vairāk laika. Tāpēc arī vairums laivu ražotāji veido laivas uz kaiman-tipa bāzes.

Bush laivas tiek līmētas ar metināšanas tehiku - kastais gaiss+līme+automātika, var izveidot laivu ar labākiem parametriem, strauji nepalielinot izdevumus.

Krabis skaitās uzlabots Kaiman-tipa variants, mazāka slodze balonos, kad ir sitieni pret viļņiem, labākas gaitas īpašības vējainā laikā.

Kāpēc Krabis lētāks par pašu bušu ražoto Kaimanu? Lasīt augstāk :))))

Un vispāŗ - www.lpr.lv forumā bija baigi labā sadaļa, kur pats Igors Bush atbildēja uz jautājumiem par savām laivām. Daudz kas interesants tur atrodams.
27.marts 2011, 22:25 | links
 
Labāk jūtas pēdas uz Bush koka grīdas nekā Outland alumīnija.
27.marts 2011, 22:23 | links
 
produkts ir tirgotājam bet izstrādājums statistiķim un dažreiz ražotājam - tas tā no dzīves pieredzes ))
Vēl to metināšanu var saukt par vulkanizāciju :)) Metināšanu var attiecināt tikai uz metināšanu bet līmēšanu ar karsto presēšanu man šķiet tikai uz mīkstajiem materiāliem. Dulkanamarīir labs risinājums uzrautajam galam - piepūšamais ķīlis kas priekšgalā ir ar uzrautu formu . Pašipagāšgad pa jūru ar tādu figurējām uz ašukiem.
27.marts 2011, 22:22 | links
 
Esmu to izbaudījis Saulkrastos, kad enkurs nolaists.
27.marts 2011, 22:18 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager