Laivas un to motori

Cilvēki noteikti domā : ko jūs tur varat ņemties ar tiem nemotoriem:))))
18.maijs 2021, 18:53 | links
 
Tad kur ir kļūda, kā ir 3.68 vai 3.7 Yamahas īpašniekiem tas ir būtiski
18.maijs 2021, 18:47 | links
 
Nejauciet, divas dažādas lietas,kuģošanas līdzeklis,vai uzkarināmais motors..
18.maijs 2021, 17:33 | links
 
:))) domāju, ka viņi ir pārpublicējuši no likumi.lv
Bet ja tiešām ir tie tīrie 3.7 man par prieks. Un braukt bez tiesībām ar savu varu pilnīgi legāli, nepaļaujoties uz policijas lojalitāti.
18.maijs 2021, 17:24 | links
 
RaimisD [18.05.21]: BrunoL [15:55]: Ja likumā teikts līdz 3,7 tad šis skaitlis ir tā robeža līdz kurai var lietot bez. Viss melns uz balta uzrakstīts. Likumā par 3,68 ne vārda.Šeit
Tas vai nav Dienas Biznesa likums?
18.maijs 2021, 17:08 | links
 
BrunoL [18.05.21]: Ja likumā teikts līdz 3,7 tad šis skaitlis ir tā robeža līdz kurai var lietot bez. Viss melns uz balta uzrakstīts. Likumā par 3,68 ne vārda.

Šeit
18.maijs 2021, 16:15 | links
 
Ja likumā teikts līdz 3,7 tad šis skaitlis ir tā robeža līdz kurai var lietot bez. Viss melns uz balta uzrakstīts. Likumā par 3,68 ne vārda.
18.maijs 2021, 15:55 | links
 
Man vairāk interesē kā darbojas atkāpe par izlaiduma gadu zem
2005?
https://m.likumi.lv/ta/id/173025-celu-satiksmes-drosibas-direkcija-registrejamo-kugosanas-lidzeklu-registracijas-kartiba
Kam nav slinkums- 1ajā lapā 4.1 punkts
18.maijs 2021, 14:44 | links
 
Mierkalns [18.05.21]: Ir airu laivas,kurām līdz 5zs,nav nekādu ierobežojumu.Virs 5zs vajadzīgas vad.tiesības.Kurā likumā vai normatīvā aktā,var izlasīt,ka virs 5 zs piekaramais motors ir jāreģistrē?
Es nestrīdos, pieļauju, ka zini likumus labāk. Šeit esmu rakstījis tikai to, ko man ir teikuši ūdens policijas darbinieki. Pirms minūtes pat nepaslinkoju pazvanīt uz CSDD īsziņu tālruni 67025777 un atkārtoti noskaidroju. Ja atrodaties koplietošanas ūdeņos tad piekaramajam laivu motoram virs 3,7 kw (nevis 3,68) ir jābūt reģistrētam.
18.maijs 2021, 14:15 | links
 
Mierkalns [18.05.21]: Ir airu laivas,kurām līdz 5zs,nav nekādu ierobežojumu.Virs 5zs vajadzīgas vad.tiesības.Kurā likumā vai normatīvā aktā,var izlasīt,ka virs 5 zs piekaramais motors ir jāreģistrē?
Tikai likumā nav teikts 5zs, bet līdz 3,7kw. Ja ir dzinējs 3,7 kw un uz augšu, tad automātiski tas ir reģistrējams, un vadīšanai vajag tiesības!
18.maijs 2021, 14:10 | links
 
RaimisD [18.05.21]: Willi skatos Tavam motoram stāv rumpeļa pagarinātājs, tas ir kkas gatavs nopērkams, vai pats uzmeistaroji ?
Pats jā,bet tas bij saskrūvējams un vienu daļu noslīcināju!:D...tagad cits,bik labāks!abi no slotas kātiem!:D
18.maijs 2021, 13:20 | links
 
Ir airu laivas,kurām līdz 5zs,nav nekādu ierobežojumu.Virs 5zs vajadzīgas vad.tiesības.Kurā likumā vai normatīvā aktā,var izlasīt,ka virs 5 zs piekaramais motors ir jāreģistrē?
18.maijs 2021, 13:18 | links
 
Man , kā estētam tas nav pieņemams :))) joks, tur kkādu kardānu vajadzētu pa vidu, lai tā ručka netorčī debesīs.
18.maijs 2021, 13:08 | links
 
TO RaimisD veči motora ručkas pagarinātājam par pamatu izmanto santehnikas caurules...
18.maijs 2021, 12:57 | links
 
Pateicos, bet man vajadzētu uz kādu metru +
18.maijs 2021, 12:39 | links
 
Willi skatos Tavam motoram stāv rumpeļa pagarinātājs, tas ir kkas gatavs nopērkams, vai pats uzmeistaroji ?

RaimisD, 18.maijs 2021, 11:49


http://www.boatshop.lv/lv/piekaramie-dzineji/aprikojums-dzinejs/5bb5f8f1e9e9bab072a2789acaba78e5
18.maijs 2021, 12:08 | links
 
Willi skatos Tavam motoram stāv rumpeļa pagarinātājs, tas ir kkas gatavs nopērkams, vai pats uzmeistaroji ?
18.maijs 2021, 11:49 | links
 
Man uz ezera inspekcija atbildēja vienkārši :,, virs 3,7kw jāreģistrē" neiedziļinoties niansēs, protams likumos ir caurumi un ir iespēja izpausties, bet jārēķinās ar pamatīgu čakaru ar inspektoriem uz ūdens. Jautāju viņiem par to, kā tur īsti ir. Nereģistrēt var līdz 3.68kw, bet YAMAHA 5HP ir 3,7 kw, teorētiski jāreģistrē un fafelē arī nepavizināsies :) uz ko viņi atbildēja :,, ne mēs, ne kolēģi 5niekus nečakarējam
18.maijs 2021, 11:46 | links
 
zaraza [18.05.21]: Man Hondas teh.pases otrā pusē rakstīts:Ja kuģošanas līdzeklim izmantojamā uzkarināmā motora jauda ir 36,8kW vai lielāka,tā izmantošanas tiesības ūdens satiksmē persona apliecina ar attiecīgu mazizmēra kuģošanas līdzekļa reģistrācijas apliecību vai izziņu par mazizmēra kuģošanas līdzekļa motora piederību.Tātad nekādu problēmu.

Mierkalns, 17.maijs 2021, 21:33

Te nav tik vienkārši... Par šito pat CSDD un poliči sniedz pretrunīgas interpretācijas, a normatīvos ir konkrēts "caurums"... Skaidri uzrakstīts, ka līdz 3.68kW var nereģistrēt a tālāk tikai atrodama augstāk redzamā frāze par motoriem 36,8kW a pa vidu no 6HP līdz 49HP vakuums, ko var traktēt dažādi... Juridiski piederība/īpašumtiesības un tranportlīdzekļa valsts reģistrācija ir dažādas lietas.Īpašuma tiesības var pierādīt arī ar pirkšanas dokumentiem utt.(lai gan tad sanāk, ka jāstaipa tie līdzi), bet tiesības piedalīties satiksmē ir tikai transporta līdzeķliem, kas atbilstoši reģistrēti. Ir noteikts, ka motorlaivai kā tādai jābūt reģistrētai...Motorlaivu var traktēt kā kopumu no korpusa un motora, kas atkal dod vietu interpretācijai... Nevienā man zināmā gadījumā nav izdevies dabūt konkrētu rakstisku atbildi no CSDD vai policijas, ka laivu motoru virs 5HP drīkst nereģistrēt un ar tādu var piedalīties satiksmē...
Par laivu man itkā skaidrs, ka virs 5hp laivai ir jābūt reģistrētai obligāti kā motorlaivai un vajadzīgas tiesības vadīt, šitam pērn izbūros cauri un viss štokos.
Tagad sagribējās lielāku motoru, jo diviem ar 6hp par švaku.
Ir 2000.gada motors bez papīriem, tāpēc tāds jautājums radās, jo vienīgais ko likumā atradu, ka reģistrācija neattiecas uz motoriem vecākiem par 2005.gadu.
Bet nav skaidrība vai tādu bez jebkādiem papīriem varu droši kabināt uz laivas un neradīsies problēmas kaut vai ar pašvaldības policiju pierīgas ūdeņos.
18.maijs 2021, 11:32 | links
 
Man Hondas teh.pases otrā pusē rakstīts:Ja kuģošanas līdzeklim izmantojamā uzkarināmā motora jauda ir 36,8kW vai lielāka,tā izmantošanas tiesības ūdens satiksmē persona apliecina ar attiecīgu mazizmēra kuģošanas līdzekļa reģistrācijas apliecību vai izziņu par mazizmēra kuģošanas līdzekļa motora piederību.Tātad nekādu problēmu.

Mierkalns, 17.maijs 2021, 21:33


Te nav tik vienkārši... Par šito pat CSDD un poliči sniedz pretrunīgas interpretācijas, a normatīvos ir konkrēts "caurums"... Skaidri uzrakstīts, ka līdz 3.68kW var nereģistrēt a tālāk tikai atrodama augstāk redzamā frāze par motoriem 36,8kW a pa vidu no 6HP līdz 49HP vakuums, ko var traktēt dažādi... Juridiski piederība/īpašumtiesības un tranportlīdzekļa valsts reģistrācija ir dažādas lietas.Īpašuma tiesības var pierādīt arī ar pirkšanas dokumentiem utt.(lai gan tad sanāk, ka jāstaipa tie līdzi), bet tiesības piedalīties satiksmē ir tikai transporta līdzeķliem, kas atbilstoši reģistrēti. Ir noteikts, ka motorlaivai kā tādai jābūt reģistrētai...Motorlaivu var traktēt kā kopumu no korpusa un motora, kas atkal dod vietu interpretācijai... Nevienā man zināmā gadījumā nav izdevies dabūt konkrētu rakstisku atbildi no CSDD vai policijas, ka laivu motoru virs 5HP drīkst nereģistrēt un ar tādu var piedalīties satiksmē...
18.maijs 2021, 07:58 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager