Laivas un to motori

KurmisZ [01.06.20]: kraftinsh [19:02]: Kādas ir būtiskākās atšķirības starp elektromotoriem Minn Kota Endura Max un Traxxis? Lūdzu uzrakstiet, ja kāds jau ir rūpīgāk iepazinies, salīdzinājis. PaldiesUn kas tev traucē pašam izlasīt un iepazīties? Lūdzu
Un kas tev, luterēn, traucē pasēdēt un paklusēt, ja nav pēc būtības ko uzrakstīt? Ja neesi kādam uzdirsis, diena pa kāju? Cilvēks normāli painteresējās, a tev aknu spiež!
Jauku vakaru!
1.jūnijs 2020, 20:10 | links
 
Labdien! Kāds var kautko pastāstīt par laivu neptun 2? Ir vērts iegādāties?
1.jūnijs 2020, 19:56 | links
 
kraftinsh [01.06.20]: Kādas ir būtiskākās atšķirības starp elektromotoriem Minn Kota Endura Max un Traxxis? Lūdzu uzrakstiet, ja kāds jau ir rūpīgāk iepazinies, salīdzinājis. Paldies
Un kas tev traucē pašam izlasīt un iepazīties? Lūdzu
1.jūnijs 2020, 19:23 | links
 
kkas. Es arī izmantoju dārza lampu jahtas topugunij. Nekādas lampas ar virziendarbību nevar izmantot. Noteikumos rakstīts - riņķa gaisma. Usmā uz piepūšamās, nakti guļot, arī tādu izmantoju. Ir nokalpojusi pat pāris sezonas.
1.jūnijs 2020, 19:21 | links
 
Kādas ir būtiskākās atšķirības starp elektromotoriem Minn Kota Endura Max un Traxxis? Lūdzu uzrakstiet, ja kāds jau ir rūpīgāk iepazinies, salīdzinājis. Paldies
1.jūnijs 2020, 19:02 | links
 
Man ar bij uzlikta tāda kā kempinga lampa pie aķa slēdzama kā topuguns. Nonācu pie slēdziena, ka tā tomēr nav štelle, jo spīd acīs un tad jāliek kas virsū. Ne pa velti tam ir paredzētas speciālas un tām tomēr ir izveidots stars, tā lai netraucē un tālu redz. Tā ko nopirku ir 5w, domāju ar bateriju ar var pastrādāt. Pats pirku boatshop, laikam ap 16 eur bij ar flanci apakšā.
1.jūnijs 2020, 15:43 | links
 
Paldies! Man tik tā, epizodiski.
1.jūnijs 2020, 15:07 | links
 
Depo var paskatīties kaut kādu dārza lampu un iekšā ielikt kaut kādu led diodi uz baterijām. Es gan izvēlējos wishā pasūtīt topuguni un pieslēgt pie mini aķīša. Izmaksas nekādas, bet toties kalpo teicami.
1.jūnijs 2020, 13:58 | links
 
Iesakiet life hack no kā uzmeistarot top uguni uz baterijām. Tā lai var operatīvi uzlikt pūslim, kad sēdi/pārvietojies pa nakti.
1.jūnijs 2020, 13:19 | links
 
Vibrācija tāpēc, ka glisi nevar pacelt un motors mokās stumjot laivu. Teorētiski šādai laivai būtu jāceļ glisi ar 5zs. Pamēģini uz motora ručkas uzlikt pvc cauruli un pārsēdies laivai pa vidu.
1.jūnijs 2020, 11:21 | links
 
Sveiki gribēju pajautāt pieredzi. Lieta tāda laiva 365 stiklašķiedras ar 5hp dzinēju braucot diezgan liela vibrācija pa visu laivas korpusu pat airi duļos kratās. Varbūt kādam ir bijusi līdzīga situācija un kā to vibrāciju varētu mazināt. Bija doma uz tranča varbūt kādu gumiju uzklāt.
1.jūnijs 2020, 11:14 | links
 
Sveiki ir doma iegādāties Neptun2 ar honda 30 hp kāds lieto sādu laivu??
1.jūnijs 2020, 01:23 | links
 
Sveiki,vīri!Varbūt kādam entuziastam-kolekcionāram interese PSRS laika Neptūna korpusi ar kājām vai Vihrs30?Jo tiek mesti ārā.
29.maijs 2020, 12:23 | links
 
1 parasti sāk ar termostata pārbaudi, ja termostats būs ieklemmējis atvērtā pozīcijā, tad motors neuzkarsīs un veidosies kondensāts
2. galvas blīve
3. izkorodējusi sienija blokā - gilzā
4. defektīvs starpgabals ( addaptor plate ) starp motoru un deidvudu - plaisa izpūtējā, izpuvušas sieniņas starp kanāliem

Kas varetu but ja motora eļļa palika baltā krāsā?

zandarts1981, 28.maijs 2020, 06:04
28.maijs 2020, 10:23 | links
 
Izlasiet taču līdz galam! Motorā nevis reduktorā.
28.maijs 2020, 09:54 | links
 
Tik pat labi, pie vainas var būt arī kāds blīvslēgs, un reduktorā tiek iekšā ūdens, nedaudz. Bet tas ir pie sliktākā varianta. Man vienam motoram tā bija. Nomainīju gumiju reduktorā un viss bija ok.
Kondensāts, man šķiet, parasti pa ziemu var saveidoties, ja tur aukstā garāžā. Tā pēc es, piem., katru gadu, pirms sezonas, mainu eļļu reduktorā.

nelietotaajs, 28.maijs 2020, 07:09

Noņem dzenskrūvi,varbūt uztita aukla uz ass!
28.maijs 2020, 09:17 | links
 
Tik pat labi, pie vainas var būt arī kāds blīvslēgs, un reduktorā tiek iekšā ūdens, nedaudz. Bet tas ir pie sliktākā varianta. Man vienam motoram tā bija. Nomainīju gumiju reduktorā un viss bija ok.
Kondensāts, man šķiet, parasti pa ziemu var saveidoties, ja tur aukstā garāžā. Tā pēc es, piem., katru gadu, pirms sezonas, mainu eļļu reduktorā.

nelietotaajs, 28.maijs 2020, 07:09

Eļļa būtu jamaina rudeni,jo ja reduktora rodas udens,ziemā var aizsalt un saplest reduktoru!
28.maijs 2020, 09:14 | links
 
Tik pat labi, pie vainas var būt arī kāds blīvslēgs, un reduktorā tiek iekšā ūdens, nedaudz. Bet tas ir pie sliktākā varianta. Man vienam motoram tā bija. Nomainīju gumiju reduktorā un viss bija ok.
Kondensāts, man šķiet, parasti pa ziemu var saveidoties, ja tur aukstā garāžā. Tā pēc es, piem., katru gadu, pirms sezonas, mainu eļļu reduktorā.
28.maijs 2020, 07:09 | links
 
jenots13 [28.05.20]: Kas varetu but ja motora eļļa palika baltā krāsā?

zandarts1981, 28.maijs 2020, 06:04
Kad bija man suzuki 2,5hp, ar reiz notika tāda šaize. Suzuki servisā teica ka pie vainas kondensāts. Motors karsts, ieliek vēsā garāžā un rodas kondensāts.
Teica ka nekas traks, tik samainija ellu un brauc tālāk.
Man arī suziki 2.5,a kad pamanīja eļļu, vairs nebija tā pat
28.maijs 2020, 06:58 | links
 
Kas varetu but ja motora eļļa palika baltā krāsā?

zandarts1981, 28.maijs 2020, 06:04

Kad bija man suzuki 2,5hp, ar reiz notika tāda šaize. Suzuki servisā teica ka pie vainas kondensāts. Motors karsts, ieliek vēsā garāžā un rodas kondensāts.
Teica ka nekas traks, tik samainija ellu un brauc tālāk.
28.maijs 2020, 06:39 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager