Laivas un to motori

Labs piemērs ir man aiz loga, dzīvojamā zona, it kā visi zina kā zīmi sauc bet mizo 50-70km/st un gājējiem taurē un vicina kulakus.
Tā kā izglītība un zināšanas ne vienmēr turpina ceļu kopā. :)

kutis, 7.aprīlis 2018, 12:42


Protams, bet, kā jau minēju, vismaz tur neadekvātam ir vieglāk saistības un atbildību pieprasīt, sodīt galu galā, atņemt tiesības vai vispār izolēt no sabiedrības... Esi nolicis tiesības - izpildi vai riskē. A ja tiesībām uz paaugstinātas bīstamības objektu, nav jābūt, kaut laivai, kaut autiņam, kaut tramvajam, kaut šaujamajam, kosmosa kuģim, tad arī atbildību nekādu prasīt nevar, katrs pēc savas "zemapziņas plūsmas" izpildās un neko nepārkāpj.
7.aprīlis 2018, 13:18 | links
 
tas tak nav svariigi, galvenai lai "valsts" budžetā ienāk maksājums.

kaputaarps, 7.aprīlis 2018, 12:41


Nu ar to maksājumu pat draņķigam polšam nepietiek. Man arī nepatīk ka no manis naudu prasa - bet šajā gadījumā, tāpat, kā piemēram ar to pašu makškērešanas karti, es drizāk prasu "a kāpēc tik lēti?!!" "nu būt tā nevar, tas nav adekvāti?!"...
7.aprīlis 2018, 13:11 | links
 
! BET tiesību (tāpat kā izglītības, piemēram) esamība tomēr norāda uz vienu lietu - lai kāds būtu vai nebūtu, bet tomēr ir kaut kā sašņorējis pakaļu un vismaz kaut ko izlasījis/noklausījies un nolicis, nevis pašmācības ģēnijs, kas visu "pats labi zin". Nu un atbildība - jebkurš papīrs un tiesības uzliek arī lielākas saistības. Par to, ka tiesības laivai nolikt ir dārgi vai grūti - plika d..ana!


.

JIG.LV, 7.aprīlis 2018, 12:02


Ja par pašmācības ģēnijiem tad viņi vismaz atceras par ko interesējušies un lasījuši bet tie kas apstākļu spiesti izlasījuši un nolikuši ātri vien kad tiesības kabatā aizmirst ko lasījuši.
Labs piemērs ir man aiz loga, dzīvojamā zona, it kā visi zina kā zīmi sauc bet mizo 50-70km/st un gājējiem taurē un vicina kulakus.
Tā kā izglītība un zināšanas ne vienmēr turpina ceļu kopā. :)

kutis, 7.aprīlis 2018, 12:42[/quote]

arii +++
7.aprīlis 2018, 12:46 | links
 
JIG.LV, 7.aprīlis 2018, 12:37
tas tak nav svariigi, galvenai lai "valsts" budžetā ienāk maksājums.

kaputaarps, 7.aprīlis 2018, 12:41[/quote]

Aga,taisníba,par to jau arí stásts.
7.aprīlis 2018, 12:44 | links
 
! BET tiesību (tāpat kā izglītības, piemēram) esamība tomēr norāda uz vienu lietu - lai kāds būtu vai nebūtu, bet tomēr ir kaut kā sašņorējis pakaļu un vismaz kaut ko izlasījis/noklausījies un nolicis, nevis pašmācības ģēnijs, kas visu "pats labi zin". Nu un atbildība - jebkurš papīrs un tiesības uzliek arī lielākas saistības. Par to, ka tiesības laivai nolikt ir dārgi vai grūti - plika d..ana!


.

JIG.LV, 7.aprīlis 2018, 12:02[/quote]

Ja par pašmācības ģēnijiem tad viņi vismaz atceras par ko interesējušies un lasījuši bet tie kas apstākļu spiesti izlasījuši un nolikuši ātri vien kad tiesības kabatā aizmirst ko lasījuši.
Labs piemērs ir man aiz loga, dzīvojamā zona, it kā visi zina kā zīmi sauc bet mizo 50-70km/st un gājējiem taurē un vicina kulakus.
Tā kā izglītība un zināšanas ne vienmēr turpina ceļu kopā. :)
7.aprīlis 2018, 12:42 | links
 
Jocígi,ka zini par Skandinaviju,bet sava papírá neesi ieskatijies,D
Ir derígas lídz 3km.
Kaut gan júra visu méra in Nautical miles.
Volgá km vel derétu,D
Saratovas udenskrátuvé,krastus neredz.

DSV, 7.aprīlis 2018, 12:26

Bija derīgas 10km vienu brīdi kamēr vēl saucās "mazizmēra kuģošanas līdzekļa vadītāja apliecība", tie 10km bija pat rakstīti virsū , tad mainījās noteikumi un pārsauca par "atpūtas kuģu vadītāja apliecība", kam virsū vairs neko neraksta, bet vienos spēkā esošos noteikumos rakstīti tie 3km, citos vispār "no jūras krasta līnijas uz sauszemes pusi (piemēram, upes, ezeri) un ostu akvatorijām", kas teorijā sanāk, ka vispār jūrā līst nedrīkst :) Kātējie likumi caurumi un pretrunas :(

JIG.LV, 7.aprīlis 2018, 12:37

tas tak nav svariigi, galvenai lai "valsts" budžetā ienāk maksājums.
7.aprīlis 2018, 12:41 | links
 
Ir jau taisníba Jig.lv par to celjoshanu,nestrídos.Tie uztraucas,kas trollingo pa júru uz lashiem,mencas kjer.
Mums asaríshu makshkerniekiem nemaz nevajag tik tálu.
Vienígá sápe,ka der tikai un tikai LV teritorijá,kaut gan likumi tad ir Starptautiskie.
Bús boja vai gaisma LV,kugju apdzishanas noteikumi,utt.Tie pashi arí bús kaut vai taja pashá Igaunijá.Varétu aizlaist uz kaut vai Pérnavas líci,bet kuij tur tikshu ar savu lielo motoru.
Ka nu ir ,tá ir.
Varbút paveiksies nakamajá dzívé,D
7.aprīlis 2018, 12:41 | links
 
Ir jau taisníba Jig.lv par to celjoshanu,nestrídos.Tie uztraucas,kas trollingo pa júru uz lashiem,mencas kjer.
Mums asaríshu makshkerniekiem nemaz nevajag tik tálu.
Vienígá sápe,ka der tikai un tikai LV teritorijá,kaut gan likumi tad ir Starptautiskie.
Bús boja vai gaisma LV,kugju apdzishanas noteikumi,utt.Tie pashi arí bús kaut vai taja pashá Igaunijá.Varétu aizlaist uz kaut vai Pérnavas líci,bet kuij tur tikshu ar savu lielo motoru.
Ka nu ir ,tá ir.
Varbút paveiksies nakamajá dzívé,D
7.aprīlis 2018, 12:41 | links
 
Jocígi,ka zini par Skandinaviju,bet sava papírá neesi ieskatijies,D
Ir derígas lídz 3km.
Kaut gan júra visu méra in Nautical miles.
Volgá km vel derétu,D
Saratovas udenskrátuvé,krastus neredz.

DSV, 7.aprīlis 2018, 12:26


Bija derīgas 10km vienu brīdi kamēr vēl saucās "mazizmēra kuģošanas līdzekļa vadītāja apliecība", tie 10km bija pat rakstīti virsū , tad mainījās noteikumi un pārsauca par "atpūtas kuģu vadītāja apliecība", kam virsū vairs neko neraksta, bet vienos spēkā esošos noteikumos rakstīti tie 3km, citos vispār "no jūras krasta līnijas uz sauszemes pusi (piemēram, upes, ezeri) un ostu akvatorijām", kas teorijā sanāk, ka vispār jūrā līst nedrīkst :) Kātējie likumi caurumi un pretrunas :(
7.aprīlis 2018, 12:37 | links
 
man nav LV "laivu tiesiibas"

kaputaarps, 7.aprīlis 2018, 12:28

Tad piedodami,laimígais,D
Jabrauc bús ciemos pie Tevis.Kura Scandi valstí atrodies?

DSV, 7.aprīlis 2018, 12:32

NO
7.aprīlis 2018, 12:34 | links
 
man nav LV "laivu tiesiibas"

kaputaarps, 7.aprīlis 2018, 12:28


Tad piedodami,laimígais,D
Jabrauc bús ciemos pie Tevis.Kura Scandi valstí atrodies?
7.aprīlis 2018, 12:32 | links
 
Jocígi,ka zini par Skandinaviju,bet sava papírá neesi ieskatijies,D
Ir derígas lídz 3km.
Kaut gan júra visu méra in Nautical miles.
Volgá km vel derétu,D
Saratovas udenskrátuvé,krastus neredz.

DSV, 7.aprīlis 2018, 12:26

man nav LV "laivu tiesiibas"
7.aprīlis 2018, 12:28 | links
 
Jocígi,ka zini par Skandinaviju,bet sava papírá neesi ieskatijies,D
Ir derígas lídz 3km.
Kaut gan júra visu méra in Nautical miles.
Volgá km vel derétu,D
Saratovas udenskrátuvé,krastus neredz.
7.aprīlis 2018, 12:26 | links
 
<
tas ir bezjēdzīgs papīrs, kas ir derīgs tikai LV iekšējos ūdeņos, un jūrā (ja nemaldos) līdz 10 km

kaputaarps, 7.aprīlis 2018, 12:13

Pat i 10km vairs nav derīgs :) Bet kāpēc BEZJĒDZĪGS? Te ko, vairums taisās ceļojumā apkārt pasaulei ar laivu doties? Copmaņiem tomēr galvenokārt LV tepat ūdeņi interesē un lai tajos būtu pēc iespējas mazāk idiotu un atsaldēto. Nu būs jau tāpat, bet nu ar tiesībām viņus vieglāk "žmiegt" - tiesības=saistības

JIG.LV, 7.aprīlis 2018, 12:20

+++
7.aprīlis 2018, 12:24 | links
 
<
tas ir bezjēdzīgs papīrs, kas ir derīgs tikai LV iekšējos ūdeņos, un jūrā (ja nemaldos) līdz 10 km

kaputaarps, 7.aprīlis 2018, 12:13


Pat i 10km vairs nav derīgs :) Bet kāpēc BEZJĒDZĪGS? Te ko, vairums taisās ceļojumā apkārt pasaulei ar laivu doties? Copmaņiem tomēr galvenokārt LV tepat ūdeņi interesē un lai tajos būtu pēc iespējas mazāk idiotu un atsaldēto. Nu būs jau tāpat, bet nu ar tiesībām viņus vieglāk "žmiegt" - tiesības=saistības
7.aprīlis 2018, 12:20 | links
 
Ja godīgi man pašam no sevis bail - es zinu ar cik niecīgu piepūli un zināšanām es tās tiesības noliku :) A tagad varu stūrēt "kreiseri" līdz 24m! Pesec, es pats sev vairāk pa 10m točno nedotu rokās :)

JIG.LV, 7.aprīlis 2018, 12:06

tas ir bezjēdzīgs papīrs, kas ir derīgs tikai LV iekšējos ūdeņos, un jūrā (ja nemaldos) līdz 10 km
7.aprīlis 2018, 12:13 | links
 
Ja godīgi man pašam no sevis bail - es zinu ar cik niecīgu piepūli un zināšanām es tās tiesības noliku :) A tagad varu stūrēt "kreiseri" līdz 24m! Pesec, es pats sev vairāk pa 10m točno nedotu rokās :)
7.aprīlis 2018, 12:06 | links
 
ja nemaldos skandināvijas valstīs tiesības uz attiecīgiem HP nevajag no kaut kuadiem dzimšanas gadiem ........... varu samelot , bet LV vajadzētu arī airu laivām .
Braukšanas kultūra ir līdzīga kā uz auto ceļiem 50% lielo laivu īpašnieki domā kad viņiem pieder visa ūdens tilpne, tie kas copē ostas rajonā labi to zin .......... sīkāk gribās to visu komentēt krievu lamu vārdos ..........

tataars_, 7.aprīlis 2018, 11:22


Skandināvijā tiesības vadiit mazizmeera kuģošanas līdzekli ir vajadzīgas personām, kas ir dzimušas prims 1980. gada, ja laivas dzinējs pārsniedz 25 zs, un laivas garums 8 m.
P.S. LV iegūtas "laivu tiesības" aarpus LV neeksistee. punkts.
7.aprīlis 2018, 12:04 | links
 
Tur jau tā lieta ka tiesību esamība neizmaina braukšanas kultūru,no tā ka kabatā tiesības indivīds nemainās.

kutis, 7.aprīlis 2018, 11:34


Pilnībā piekrītu, tiesību esamība nemainīs personības kultūru un psiholoģiju! BET tiesību (tāpat kā izglītības, piemēram) esamība tomēr norāda uz vienu lietu - lai kāds būtu vai nebūtu, bet tomēr ir kaut kā sašņorējis pakaļu un vismaz kaut ko izlasījis/noklausījies un nolicis, nevis pašmācības ģēnijs, kas visu "pats labi zin". Nu un atbildība - jebkurš papīrs un tiesības uzliek arī lielākas saistības. Par to, ka tiesības laivai nolikt ir dārgi vai grūti - plika d..ana!

DSV - tu tak nelaistu pie kuģa motoriem kādu bez papīriem, kaut viņs būtu ģeniāls mehāniķis un zinātu to motoru līdz pēdejai skrūvītei? Jo ja kas, ta Tev kā chief mech'am būs par to jāatbild...
7.aprīlis 2018, 12:02 | links
 
[quote=525330]Tur jau tā lieta ka tiesību esamība neizmaina braukšanas kultūru,no tā ka kabatā tiesības indivīds nemainās.

+++++++++++++++++
7.aprīlis 2018, 11:40 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager