Laivas un to motori

Par to bortu augstumu...!Savā laikā man bija,,bebrs"(kanoē),borti zemi,miloje ģelo...vējš skrien pāri!Reiz čoms noīrēja lielo ,,pellu"ar airiem un uznāca ,,ģorga"...es ar ,,bebru" šļop,šļop un krastā,bet ,,pellas" augstajos bortos vējš pūš kā burā...čoms nespēja pretoties tādam spēkam un viņu ,,bišku" aizpūta pretēja virzienā!:)Tagad pie iespējas labprāt iegādātos tādu,lai var ,,forā"(priekšgals)stāvēt kā uz klāja un mētāt spini.Tādām laivām esmu novērojis zemus bortus.Tās laivas laikam ,,izcentrētas" kā ,,šķērsbļitkas"...stāvot laivas forā tās nemaina savu stāvokli,tobiš ,,ahteris"(pakaļgals) neceļas gaisā!Nu un vēl elektromotoru ar pedāli un ,,bāra"beņķi...mečtaķ ņe vredna...!!!:)))
13.marts 2013, 14:59 | links
 
zaraza,
LATREX 430 bortu augstums 55 - 70 cm.
LATREX 355 - 80 cm
13.marts 2013, 14:34 | links
 
martins_Riga Ja nemaldos tad SS.lv viens tirgoja.Izskatījās tīri tā neko.
13.marts 2013, 14:32 | links
 
Laivai galvenais korķi ieskrūvēt pirms ielaišanas ūdenī :D
13.marts 2013, 14:31 | links
 
daddy_j

Copēt jābrauc jebkuros laika apstākļos!!! ;D Negaidīsim dāvanas no dabas - jācopē tad, kad ir laiks to darīt, nevis tad kad laika apstākļi visžēlīgi ļauj to darīt :)

Par kvokošanu gan Tev taisnība, tāpat kā par citiem copes veidiem kur pārvietošanās ir salīdzinoši lēna un nelielos attālumos. Es uz visu skatos no diezgan šaura spiningošanas viedokļa ar aktīvu nēsāšanos pa ūdenstilpni.
13.marts 2013, 14:30 | links
 
zaraza - nepiekritīšu gan par to borta augstumu 65-70cm :) kāpēc jābrauc copēt tik draņķīgā laikā, kad ir tādi viļņi? :))

bortu augstums vēl arī atkarīgs no copes veida - pamēģini kvokot no 70cm augstuma...
13.marts 2013, 14:19 | links
 
coplietdraug...

Copei mūsu lielajos ezeros un upēs, kā arī piekrastē ūdeņos minimāli 65-70cm. Slegtā mazā dīķi, protams pofig..
Lai gan tas jāskatās kopumā sasaistot ar laivas iegrimi, bet nu to jau Tev kā būvētājam vajadzētu labāk zināt...
13.marts 2013, 14:08 | links
 
jjanis...

Diezgan precīza analoģija...Tikai tur jau tā lieta, ka kādreiz vārds "mūrniekMEISTARS" tieši to arī nozīmēja, ka tas varēja mājas savu daļu - pamatus, sienas utt. uztaisīt pēc ļoti vispārīgiem norādījumiem. A tie, kas stiepa ķieģeļus un krāva, jauca javu utt. bija zeļļi", mācekļi, palīgi utt. Tagad pa lielam vairums ir tādi "zeļļi - bez rasējuma 3jās dimensijās ar izrēķinātu materiālu pretestību un hvz vēl ko pat klāt neķeras, a kad pat iedod to shēmu, tad pasaka "nemāku, negribu, čakars"... ja vēl uzprasītu konkrētu cenu , bet vispār nav gatavi darīt ne par kādu naudu...
13.marts 2013, 14:01 | links
 
Nedirs,
pasaki lūdzu, cik augstiem bortiem jābūt (cm) ?
13.marts 2013, 13:57 | links
 
pats neesmu metinātās, bet te man viņus gribās aizstāvēt.
Jā jums gribās uzbūvēt izskatīgu, ērtu lietošanā māju, jūs tak neprasat lai mūrnieks jums māju uzprojektē.
Kāpēc jūs gribat lai metinātājs uz uzdezainē ratus?
Uztaisiet savai idejai skici un tad runājiet ar kādu izpildītāju
13.marts 2013, 12:40 | links
 
Jancuks26...

Dažādi ražotāji var rekomendēt dažādi, bet +/- standarts ir 10 motorstundas... šājā laikā teorētiski nedrīkst braukt vairāk kā pus-ručkā... tad veic pirmo eļļas maiņu un tad jau vālē kā gribi ar standarta apkopi 1x sezonā, ja, protams, nenoetiek kāda šaize ar eļļu (man vienreiz iztecēja) vai kāda cita tehniska figņa...
13.marts 2013, 11:52 | links
 
 
Cik ilgi jaunam motoram ir tā saucamā "obkatka"? Konkrēti 5zs 4taktu.
13.marts 2013, 11:20 | links
 
Pilna Latvija ar meistariem, it īpaši metalapstrādē, visi kliedz ka darba nav :D

coplietdraug, 12.marts 2013, 19:39


nu šitā ir liela problēma... baigā deficītā meistari, kas būtu gatavi kaut ko darīt kaut kādu spec pasūtījumu... pat par normālu naudu... ir daudzi amatnieki mācekļa līmenī (tobiš izpildītāji bez kreativitātes) kas iemācījušies taisīt konkrēti to vai šito un solis pa labi vai kreisi un nepieciešamība paštukot tiem izraisa šausmas un riebumu :) pat tie, kas reāli ir meistari ar "zelta rokām" un funktieri, nebūt neraujas iespringt, ja maizei, desai un kočiņam tāpat pietiek...
13.marts 2013, 11:06 | links
 
vari viņam neko neteikt, viņam viena atbilde - borti ir pietiekami augsti utt. :D
kaut viņš prasa padomus, no tā nekas nemainās, dara pa savam :D
13.marts 2013, 11:00 | links
 
Nepārzinu visus tos modeļus un ar collmēru nepārmērīju. Tā uz aci 4m nebija, tā ka jebkurš cipats zem. Bet ne par to stāsts, vienkārši iesaku - taisi bortus augstākus

Nedirs,
LATREX 355 Latvijā vispār neviena vel nav pārdota,
LATREX 430 4 gb. un visas vel stav pie manis noliktava.

Kur tad tu varēji viņas redzēt?

coplietdraug, 11.marts 2013, 17:18
13.marts 2013, 10:46 | links
 
Pilna Latvija ar meistariem, it īpaši metalapstrādē, visi kliedz ka darba nav :D
12.marts 2013, 19:39 | links
 
laiva stiklashkjiedras pella garums 4 metri, ja tas kautko izsaka.
12.marts 2013, 19:03 | links
 
kaads man nevar ieteikt kadu meistaru, kursh butu gatavs uzmetinat man laivai taa saucamos "ratinjus", ar ko laivu ielaist uudenii?
12.marts 2013, 19:02 | links
 
būs ūdens vaļā varēsi notestēt,
kautgan ja iekšās ir , tad varam ielaist ostā.
12.marts 2013, 13:37 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager