Laivas un to motori

Laikam es biju tas 'pašnāvnieks'kuru zaraza glābt taisījās...Ja brauc viens un sēž pa vidu,uz glisi iet smuki,bet borti varēja būt augstāki ,pietiktu ar 8-10cm,savādāk ja ir sānu vilnis, tad var būt problēmas...
3.jūnijs 2012, 23:50 | links
 
coplietdraug...


neuztver kā uzbraucienu plz... bet par čomu reāli baidījamies un izsūtījām glābšanas brigādi novērošanai...
3.jūnijs 2012, 23:18 | links
 
zaraza,
ar 6 ZS motoru nevar sedet aizmugure un izcelt uz glisi, tādu prieku var iegūt ar 10 ZS motoru.
ar 6 ZS jāsēž pa vidu.
3.jūnijs 2012, 23:10 | links
 
P.S. tipa šitā:http://motolodka.ru/motors/domestic/neptun/nep_mag.htm

P.P.S.
Esmu gatavs normāli samaksāt par to joku :)
3.jūnijs 2012, 22:28 | links
 
Vai starp foruma lietotājiem nav kāds faķīrs, kas varētu uz krievu "kalssikas" Neptun-23 uzlikt elektrostarteri? Komplektā pie laivas Krim, ko nopirku ponta pēc, dabūju tādu koptu un lolotu motoru - lec kā puķīte, iet kā zvērs, bet elektrostarteris prasās... Saprotu, ka tūlīt varbūt sāksies teksti tipa "beidz sipties un nopērc normālu motoru"... Jej bogu varu nopirkt, bet vot pakaļā romantika iespēlēja un gribas saglabāt nostaļģisko vintage stilu - baigi seksīgi ar divām ručkām vadība, robs un gāze :)
3.jūnijs 2012, 22:25 | links
 
Tur jau tā lieta, ka cilvēki grib par lētu naudu nopirkt labu laivu. Nu, ko var sagaidīt no 200Ls vērtas laivas??? Viņa jau ir domāta izmantošanai nelielos dīķos un minimālā vējā... Nopērk un tad raud, ka pie mazākā viļņa smeļas pilna laiva ar ūdeni....
3.jūnijs 2012, 21:47 | links
 
kaut kas nogļučīja...
3.jūnijs 2012, 21:16 | links
 
coplietdraug....

Mazo neesmu uz ūdens redzējis, bet 335 ir reāli bīstama... Krustus mezdami skatījamies kā kolēģis ar 6nieku motoru brauca viens laivā sēžot pakaļgalā - purns gaisā, pakaļējais borts dažus cm virs ūdens.
Es saprotu, ka mūsu utainajā kapeikieguvēju tirgū nepieciešams izspiest max zemu sākuma ciparu, bet nu nedrīkst zārkus taisīt, ja pozicionē to kā glisējošu motoreni :( Bortiem jābūt vismaz par 15-20cm augstākiem.... Par plakano grīdu te jau teica, lai gan saprotu , ka atkal izmaksas...
3.jūnijs 2012, 21:16 | links
 
coplietdraug....

Mazo neesmu uz ūdens redzējis, bet 335 ir reāli bīstama... Krustus mezdami skatījamies kā kolēģis ar 6nieku motoru b
3.jūnijs 2012, 21:15 | links
 
vēl mani ļoti izbrīna tava atieksme ka ražotājs un tirgotājs!
3.jūnijs 2012, 06:08 | links
 
lab lab man apnika.... :D bija tak jau saruna,kadu laiku atpakaļ. bet nu bik pa daudz jau aizravos :) neesmu gulejis 30h un sazin kad tiksu..... numuru iedosi kur zvanīt vai tas pats kur par laivu?
3.jūnijs 2012, 00:03 | links
 
 
ja? davai 1.dien aizbraukšu uz Mārupi speciali pakaļ! atsūti numuru kur zvanīt!
3.jūnijs 2012, 00:00 | links
 
grīdas :D no sērijas es uztaisīšu sūd...., bet varu arī normali ,bet tas prasīs vēl naudu :D
2.jūnijs 2012, 23:59 | links
 
kādu kļūdu labošanu?
2.jūnijs 2012, 23:56 | links
 
lacuks007,
atbrauc un paņem tos turētajus, atdošu par brīvu ja jau tev tik ļoti vajag.
2.jūnijs 2012, 23:55 | links
 
drīzāk tu esi sveķus sarijies! par tavam laivam jau te ir izteikusies pietiekosi daudz cilvēku! domaju tieši latrex modeli! un kad tu par savu glupo kļūdu labošanu pajauta 50ls! tas bij kronis :D
2.jūnijs 2012, 23:55 | links
 
ko tad tirgoni neatbildi par kātu turetājiem? vai tik mazas lietas tevi neinterese? pat adresi aisūtiju!
2.jūnijs 2012, 23:53 | links
 
janis.a,
šis jau netaisās neko pirkt, viņam īlens pakaļā, tapēc grib ar kādu pakašķēties.
Es pa temu ielieku , jo cilvēki vel joprojām nav sapratuši kas ir dzinējs, grib no maza perdeļa dabūt baigo koksu ārā. Tā neūs. ja gribiet ātri pārvietoties, tad jāliek normāls dzinējs.
2.jūnijs 2012, 23:52 | links
 
330 garums skaitās 5 vietas reāli ar komfortu 2 copmaņi.
2.jūnijs 2012, 23:26 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager