Laivas un to motori

Veci padalieties ar idejam! Uz pus gazi iet labi! Bet ka iemin rucka praktiski atruma izmainu nav tik skalaks :) neparizi noregulets motors? Tagad vins stav praktiski 90 grados pret transi! Mos nedaudz slipak ielikt?
1.jūnijs 2012, 08:37 | links
 
ups, tiko pamaniju kad ne tur vakar ierakstiju :D piedoshanu :D
1.jūnijs 2012, 08:10 | links
 
Šodien kādas 9 copes, visi zemēri ap 46cm, un divi nelieli asari.
31.maijs 2012, 22:53 | links
 
N u ja izvelei veel paliek aptuveni nedela un tad jaizdara sava izvele,paldies visiem,kas padalijas savos iespaidos,nu jau domas no hondas ir novirzijusas uz ko citu laikam.
31.maijs 2012, 22:05 | links
 
Bez problēmām- ļoti patīk Suzuķim .ka lec no pus apgrieziena Hondai tas reti bija ar pirmo vilcienu
31.maijs 2012, 22:01 | links
 
Ja nu nemu suzuku un atrums būs pa lielu,saki Bums palidzesi pieregulesi kā nākas ? :d
31.maijs 2012, 21:50 | links
 
Nu tad laikam būs janem suzuki,jo cenas atskiribas nekadas lielas jau nav.Bet ja salidzina suzuki ar yamahu tad yamaha tomer ir labak ja? Bet nu mana pirmā pieredze ar jamahu nebija no taam labakam,varbūt motors pagadijas sūdigaks,jo velceju oktobra beigas un pielekt pie vesas temperaturas viņš nevisai gribeja.
31.maijs 2012, 21:48 | links
 
Lidz ar to arī maigāka mazo apgriezienu gaita Vajadzēja pieregulēt karbiņi -pašlaik ideāli varu pat teikt ,ka labāk nekā 2 zs vecā Honda varu panākt stabīlu gaitu 1.5 km stundā Zandartam ļoti aktuāls ātrums
31.maijs 2012, 21:45 | links
 
Mazajai Hondai ir gaisa dzese.Kas attiecīgi izpaužas troksnī,jo dzesēšanas ribas taču pretīgi skan(kā kaut kāds pļerdaks)+jājauc benzīns ar eļļu.Manā skatijumā galīgi garām tas motors.Cena tikai par nosaukumu.Suzuki no 2012 gada dzenskrūves taisa uz šlicēm kā lielajiem motoriem,ne kā līdz šim.+vieglākais no visiem mazajiem motoriem.Tikai 14kg.+metāla dzenskrūve.Kāds Te minēja švako suzuku jaudu.......domāju,ka tas ar to aparātu nav braucis.Es pirmo reizi testējot pat biju pārsteigts,kā var būt tik mazs,bet ņiprs.Mazais Suzuks lielo pellu trijatā stumj uz mazpadsmit km/h bez problēmām.Velcēt bez problēmām,tukšgaita par lēnu.Mercury smagāki,plastmasas dzenskrūve(ko man dikti negribējās pērkot dzinēju).
31.maijs 2012, 21:39 | links
 
Rxq Suzuķim 2.5 pārtaisiju dzeses sistēmu Tagad strūkla kā jaunam puikam Braucu pa ezeru un veči brīnās ,ko esmu izdarījis ka tāds mīziens un motors arī maigāk ņurrā
31.maijs 2012, 21:39 | links
 
jenots13...

Par Hondu... No 4hp uz augšu nav problēmu... Bet vot mazais ar gaisa dzesi... Iedomājies - dzesēšana kā mopēdam, tobiš rauj iekšā gaisu pa ribām... Tikai
mopēds ta iet vismaz 30km/h un attiecīgi gaisa plūsma ātrāka...
31.maijs 2012, 21:37 | links
 
ne nu runa iet par jaunu,jo lietotu negribas nemt.Par to atrumu nezinu,jo man nav gps lai varetu pateikt cik tri tas gaja.Vienkarši,kaa jau teicu ka mazliet par atru bija priekš blekiem,bet priekš vobleriem varetu buut kā reize.Jā cik noprotu tad par hondu juus izsakaties gana slikti,es pirms ttam domaju,ka janem tieši sis motors.
31.maijs 2012, 21:33 | links
 
Svētdienas braucējiem visi motori labi....Bet ( kolēģa) pieredze tāda nu ir. Pie lieliem nobraukumiem (simti stundu...jo tika tikai velcēts...) Kaut vai dzesēšanas kontroles iespēja Suzuki... Visiem pārējiem ( ar ūdens dzesi) laba "strūkla" tek un ir uzreiz redzama. Tāpat tie vadi- troses ap rokturiem ( Yamaha, Mercury maksimāli slēpti). Protams ka visi motori strādā....Katram savs. Pilna izvēles brīvība. Hondai: atkārtošos: automātiskā ātrumkārba: pie lēnākajiem motora darbības apgriezieniem nekur nevar pabraukt: jāpalielina apgriezieni, un tad jau laiva "Līdaka" būs par ātru atsevišķiem vizuļiem un neaktīvākai līdakai.
31.maijs 2012, 21:32 | links
 
Jenot, Hondu tiešām neņem, man bija tāds, nu dikti skaļš, jo viņam ir gaisa dzese!!!!
31.maijs 2012, 21:25 | links
 
jenots13...

Tur jāprsa meistaram, ka gribi noregulēt apgriezienus, lai minimums ietu stabili. Parasti jau visi regulē lai varētu izspiest maksimālo ātrumu un tad jebkuram motoram var būt aizrīšanās pie supermaziem oborotiem... Ja pirksi jaunu motoru, tad pēc 10 motorstundu "obkatkas" tāpat jātaisa 1mā apkope.
31.maijs 2012, 21:24 | links
 
es ar iegādājos mazo Suzuki 2,5. Lietots, 2009.gada. Neko sliktu nevaru teikt - viegls, lec labi, un velcei noteikti nav par ātru. Ar Bush 2,65 pūsli lēnākais ātrums ir "knapi kustas", apmēram bēru gājiena ātrums vai pat mazāk... Ātrākais, ko esmu izspiedis ar visu makšķerēšanas iedzīvi laivā - 11 km/h.
31.maijs 2012, 21:22 | links
 
jenots13

A ar kādu ātrumu tu gribi velcēt? Uzskatu, ka normālas velces maksimums ir 4-5km/h. Tādu ātrumu pat es ar 50HP varu vēsi noturēt a ar mazo tā jau ir pusručka....
31.maijs 2012, 21:20 | links
 
Nu bet teiksim tam suzuki tas lenakais atrums buus pietiekoš lai velcetu ar laivu man ir "lidaka" negribas pirkt motoru un tad saakt domaat kaa vinu regulet,jo no tadas tehnikas nesaprotu neko :) Tedzeju youtub video kaa krievu meistari to dara,nu man liekas ka diezgan sarežģiti :(
31.maijs 2012, 21:17 | links
 
Nu es tad ari vinu reguleju bet problema bija tada,ka vins slapa nost pie parak leniem apgriezieniem.Nu esmu galiga nesaprasana ko lai ņem biju jau nosliecies uz to ka janem honda,bet nu man jau liekas ka sliktakais kas vinam ir tas ir skalums.
31.maijs 2012, 21:14 | links
 
Rxq...

Kas Tev pret Suzuki? Manā skatījumā ideāli motori - vieglākie savā klasē, uzticami, ekonomiski. Mans 2008. gada 2.5hp pukšķitis četrtaktnieks iet ideāli un sver 12kg... Autorizētais serviss (motorlaivas.lv) arī sakarīgs... Esmu gan pašlaik jau pārgājis uz nopietnākiem kuģiem un motoriem , bet šad tad izbraukumā joprojām paķeru līdzi uzlikšanai pūslim/kazankai vtml. Principā jau jebkurš normāla branda motors ir OK - Tohatsu/Yamaha/Mercury/Suzuki , nu tikai Honda izleg ar savu gaisa dzesi un mopēda skaņu... Tas protams par mazajiem motoriem... Ja lielie, tad topā pasaulē ir amerikāņi un visi professionālie sportisti pārsvarā brauc ar Evenrude/Mariner/Johnson... Bet tas jau cits stāsts...
31.maijs 2012, 21:13 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager