Laivas un to motori

Nu tad man liekas kad buus ok, ja paceltu
Mums 25hp merc. :
2.februāris 2012, 13:29 | links
 
Paldies Mānekli par iedvesmošanu. Neskatoties uz niku - pamēģināšu :D
2.februāris 2012, 13:23 | links
 
kkeda. Paceltu pārvadāju. Paceltā stāvoklī viņš spiež tieši uz tranča. Nolaistā stāvoklī smaguma centrs atrodas ārpus tranča un sanāk lauzt tranci. Dzinējus līdz 15zs ņemu nost un vedu automašīnā, lielākus mājās jau uz laivas uzkrāmēju un vedu ar piekabi pilnā komplektā.
2.februāris 2012, 12:56 | links
 
Domenix- es sho rit ari pieliku Minkota ladetaju , pec pusstundas chik un aizgaja, akis nebija galigi tuksh, bet jaudas pieshkilt nebija, ta ka droshi megini man aizgaja.
p.s. lietoju kompi bez latvieshu burtiem, piedoshanu.
2.februāris 2012, 12:50 | links
 
Vai kāds nevar padalīties pieredzē ar minn kota akumulatoru lādētājiem ? Šorīt nosēdināju savam auto aķi un ir doma ka varbūt var uzlādēt ar minn kota. Tas ka būs ilgi nekas, bet kā jamējais jūtas mīnusos ?
2.februāris 2012, 12:43 | links
 
Kādā stāvoklī jūs pārvadājat savai laivai dzinēju? Paceltu augšā vai nolaistu lejā? (ja laiva ar dzinēju atrodas uz piekabes).
2.februāris 2012, 10:53 | links
 
Jā akmeņaina Daugava 40km garumā
1.februāris 2012, 21:13 | links
 
Malikis2011.Ūdensmetēju motoru priekšrocības ir braukšana pa seklām un arī akmeņainām vietām,pārsvarā upēm.Tā ka,ja plāno braukāt pa upi,tad ir vērts padomāt.
1.februāris 2012, 21:01 | links
 
Man to arī vajaga, pa sekliem aizaugušiem ezeriem, gribētos zināt kā tur tie ūdensmetēji,jo vajag darbam
1.februāris 2012, 20:59 | links
 
Jauda par 30% mazāka,cena par30% lielāka,ieguvums niecīgs-var braukt pa ļoti seklu ūdenskrātuvi.
1.februāris 2012, 20:53 | links
 
Varbūt kāds ir saskāries ar 20 Zs motorlaivas motoru ar ūdensmetēju, dzenskrūves vietā????
1.februāris 2012, 20:43 | links
 
Maker, varbūt noder=ebay Item number: 280804643312
Vari arī pielikt virknē 6v AKB. Vispār varianti pastāv, jāskatās kādu jaudu vajag!
1.februāris 2012, 11:55 | links
 
Varbūt ir kādi interesenti,kas vēlās sastādīt kompāniju un braukt uz laivu izstādi Helsinkos?
Helsinki International Boat Show,es plānoju 13.-14.februāri.
Pie viena varam apskatīt kādu lietotu laivu.
1.februāris 2012, 09:40 | links
 
vai ir iespeejams 2002g marineram uzkombineet[ piejuugt] generatoru,jeb straavas paarveidotaaju no 6v uz 12 v ,karoce dabuut 12 voltus aaraa
31.janvāris 2012, 21:56 | links
 
It kā esmu izstudējies pa internetu diezgan nopietni.Esmu arī redzējis vairākus desmitus laivu ar tām plāksnēm,gan nopietnām,gan paštaisītām.Citām ir viena plāksne,citām divas.Tagad gribēju satikt dzīvu cilvēku un uzklausīt viedokli.
27.janvāris 2012, 19:39 | links
 
Andis47- ļoti labs jautājums!!! (kā teiktu deputāti!)

Riskēju izgāzties (:D), bet par tām trimmēšanas plāksnēm uzzināju tikai CSDD eksāmenā. Varbūt kāds zinātnieks (zintnieks, zinātājs utml.) varētu ieviest skaidrību?
Kā pieņemts pieklājīgu ļaužu sabiedrībā- jau iepriekš paldies! :)))
27.janvāris 2012, 19:09 | links
 
Vai kādam no kolēģiem laivai ir tā saucamās Trim plāksnes(trim tabs;smart tabs)?Ja ir,labprāt dzirdētu atsauksmes.Jo sevišķi,ja paša montētas.
http://www.google.lv/search?q=trim+tabs&hl=lv&client=firefox-a&hs=ka8&rls=org.mozilla:en-US:official&channel=np&prmd=imvns&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=PbUiT4_CNuSo4gTtqI3RCA&ved=0CF0QsAQ&biw=1280&bih=637
27.janvāris 2012, 16:44 | links
 
Coplietdraug,paldies par skaidrojumu.Man tāds jautājums radās,jo pāris vīri man ir lūguši paskatīties lietotus motorus ar vidējo kāju.Un es nevarēju saprast,kas tā tāda.
22.janvāris 2012, 16:02 | links
 
andis47,
nav nekādas videjās, vai normālās, vai vel kaut kādas kādas dažkārt nakās dzirdēt.
Ir tikai garumi kādus es minēju.
Tu uz savas laivas vari likt jebkādu, attiecīgi paaugstinot vai pazeminot transi.
Kapēc vajag dažādus augstumus? Teiksim ja ir liels kuteris, kas sver tonnu + 150 Zs motors, kas sver ap 200 kg braucot viss būs labi arī ar S kāju. Problēmas sāksies, tad kad tu no liela ātruma strauji nobremzēsi. Vilnis, kas no aizmugures nāks tev iesmelsies laivā - labi šī problēma kuteriem nav jo aizmugurē uztaisa recesu kur tam vilnim iekris, bet motoru gan var noslīcināt. Tāpēc ar pats motors ir augstāk virs ūdens.
Savukārt mazām laivelēm, kas netasia tik lielu vilni nav nepieciešamības pēc tik augsta dzinēja, jo tad būtu jātaisa arī augstāks transis un attiecīgi augstāks borts.
22.janvāris 2012, 13:22 | links
 
vai kadam ir bijusi saskarsme ar sadu elektrodzineju?"
fushida", 32l, l-seriji
21.janvāris 2012, 14:20 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager