Laivas un to motori

Sveiki!

Vēlos sev nopirk motorlaivu kazanka 2m ar vihr 30zs motoru. Varbūt kāds var ko pastāstīt vai šī būtu laba izvēle un kāda būtu adekvāta cena šādai tehnikai?
10.maijs 2011, 21:03 | links
 
ko pats Bushs vai vinja kantora par to saka?
10.maijs 2011, 20:29 | links
 
Man ir Bush Crab 360+6.hp Mercury ar īso kāju. Problēma sekojoša: kad uzdod "ručkā" un ātrumā mēģina izdarīt pagriezienu, motoram pieaug apgriezieni kā tukšgaitā un šis sāk malt ūdeni pa tukšo. Laivu meistari paši notestēja laivu un konstatēja tādu defektu - dzenskrūve sarauj gaisu, kas nāk no laivas dibena.Vēl gribētu piebilst, ka motora reduktors un dzenskrūve ir ideālā kārtībā(pārbaudīts). Vai tas varētu būt CRABja defekts?
10.maijs 2011, 20:22 | links
 
Citreiz tie permanentie vai nu žūst ilgi vai arī nav diez ko permanenti :D

Tāpēc es vienmēr pārbaudu uzvelkot uz rokas mazu līniju un ar pirkstu paberzējot. No citiem t.s. permanentiem pat pēdas nepaliek :D

Un jā - kārtējo reizi jāatvainojas aso reakciju :D Miega bads dara savu :)))
10.maijs 2011, 16:47 | links
 
zarazas joks bija gaumīgs, manuprāt. sēdi sūkā flōmīšus, a ko :DDD


marķieri ir dažādi, ir uz spirta bāzes ir citādi, svarīgi ir paņemt permanento, tas ir nosacīti nenotīrāmo :)
10.maijs 2011, 16:32 | links
 
Nu ja, pa gadiem pieciem turot piepūstu uz malkasšķūnīša jumta balona paliks caurumi numura ciparu formā :D
10.maijs 2011, 16:27 | links
 
Ā, vot. Atcerējos. UV staru ietekmē palēnām PVC materiāls zaudē savas īpašības. Saules stari saēd saistvielas un materiāls var sākt plaisāt un savādāk bojāties. Tas notiek kā minimums 10it gadu laikā, ja atrodas aktīā UV staru ietekmē.

Alkohols šo procesu paātrina!! Protams, nekas nenotiks uzreiz, bet laivas mūžs var samazināties :))

Kaut kur lasīju šo pirms kāda pusotra gada. Kur - nevaru atrast. Uzrakstīju pēc atmiņas, var arī kaut kas nebūt riktīgi :D
10.maijs 2011, 16:23 | links
 
Nenoturībai nebūs nekāda sakara, drīzāk reakcijai ar laivas materiālu.
10.maijs 2011, 16:11 | links
 
"galvevenais lai krāsas satāvā nav alkohols", bet kas tad tai permanent marker sastāvā lai būtu? Ir jau reāli tikai 2 tipi- ar toluolu un spirtu. Tas bija domāts `ta ka spirtinieks nenoturīgs vai ka nebūtu labi spirtu likt uz laivas?
10.maijs 2011, 15:52 | links
 
Gudrs, gudrs.

Ko tad man vajadzēja teikt? Etanols? Bet paga, ir taču arī metanols. Vai varbūt spirts? Pagaidi atkal, spirtā ir 95+% alkohols. Ko nu? Grauz tik savus marķierus...

Un vispār - tas ir ražotāja ieteikums, tā kā Tavas gudrības te ir nevietā!!!
10.maijs 2011, 15:32 | links
 
"Galvenais, lai marķiera krāsas sastāvā nav alkohols!!!" :)))

Testam apēd 10 marķierus - ja iedod pa galvu, tad tādu uz laivas nekrāso :)
10.maijs 2011, 14:15 | links
 
Ar ūdensizturīgo marķieri man jau šī ir ceturtā sezona, bez nekādas atjaunošanas uz bushenes.
10.maijs 2011, 13:28 | links
 
Ar ūdensizturīgo marķieri man jau šī ir ceturtā sezona, bez nekādas atjaunošanas uz bushenes.
10.maijs 2011, 13:28 | links
 
Ex arī pagājušo vasaru paņēmu LABU nenomazgājamo vai kā saka ūdensizturīgo melno flaumīti un ar CSDD izdotajām traferetēm uzkrāsoju numuru.
10.maijs 2011, 12:53 | links
 
Galvenais, lai marķiera krāsas sastāvā nav alkohols!!!

Pārbaudi marķieri - uzvelc nelielu svītru uz rokas un pamēģini notīrīt, jo vieglāk nonāks nost, jo mazāk turēsies uz laivas! Ir tādi, kuri nolobīsies pēc pirmās reizes, tāpēc labāk pārbaudīt...

Man uzzīmētie nummuri sezonu noturējās ar visu pumpēšanu un locīšanu! Ja turēsi laivu visu laiku piepumpētu, tad nummuri, uzzīmēti ar labu marķieri, turēsies ilgi...
10.maijs 2011, 12:40 | links
 
upss... martins.... sorrry :)
10.maijs 2011, 11:29 | links
 
Marina ideja ar marķieriem tika pielietota, reizi gadā nācās atjaunot. Tomēr daudz labāk par uzlīmējamiem nr, kas lobās nost pie pirmajiem vējiem/viļņiem. Tas viss attiecas uz pūšļiem.
10.maijs 2011, 11:28 | links
 
martins_ - prīmā ideja! paldies!
10.maijs 2011, 11:15 | links
 
buš līmē pa 20 plus aizbraukt līdz viņiem, a krāsas baloniņš - piečuks :)
10.maijs 2011, 11:14 | links
 
Staar, man tas izmaksāja divus permanent markerus pa 70 saņi gabalā, numuri jau trešo sezonu turās.
10.maijs 2011, 11:12 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager