Laivas un to motori

Par inventāru un aprīkojumu. Zinu, ka pēc noteikumiem laivā obligāti jābūt vestei. A kas tie ir par noteikumiem uz ko tie attiecas un kā viņi saucas - vai varat lūdzu pasakt. Jāpaskatās vai man vispār vieta pietiks priekš tā visa... Kaut ko te kāds bija rakstījis par smeļamajiem, glābšanas riņķiem, lukturīšiem un avārijas trīsstūriem.

Paldies!
18.aprīlis 2011, 15:37 | links
 
Stalis

Tā kā pašlaik visai aktīvi meklēju laivu un arī basenes bija viens no variantiem, no kura es tomēr atteicos par labu universālākam kuterim, tad varu padalīties ar sakarīgākajiem pieejamajiem variantiem, ko esmu pats apskatījis:

Ir 1 Rīgā:
http://www.ss.lv/msg/lv/transport/the-sailing-charter/motorboats/jocln.html

laiva vizuāli padrāzta, bet nu cipars ļoti konkurētspējīgs.

2vas Leišos (viena Klaipēdā otra Kauņā):

http://auto.plius.lt/skelbimas/motociklai-vandens-transportas-apranga/vandens-transportas/id-1438653?qt=

Šitas reāli labs, bet nu cena arī savādāka...

http://www.autogidas.lt/skelbimai/starline-1990-052621056.html

superbudžeta variants pa kapeikām, bet nu maniem izmēriem 4.3m likās par mazu - tur aiz stūres man būtu krenģelī jāsalocās.


Šīs trīs reāli esmu redzējis un aptaustījis - ja gribi par kādu sīkāku info, tad raksti prtivāti.

Vēl bija kaut kādi dārgāki varianti, bet nu es meklēju līdz 5000EUR.
16.aprīlis 2011, 23:58 | links
 
Vai kads zina kaut kur latvija ir iespejams iegadaties vai ari neta pasaktities cenas tam saucamajam Basu laivam? Kuras ir loti stabilas un ir ari tas baseins zivim?
16.aprīlis 2011, 11:10 | links
 
gintsgg,faterim ir pacmitgadigs Yamaha 10nieks,nemts lietots un pedejos sesus gadus iet bezotkazno,pat nostavejis ilgaku laiku uzraujas ar pirmo,kas ir svarigs moments divtaktniekam,nonemot vaku ir uzlime ar diviem tekstiem - viens ir ellas jaucas 1:100 un otrs ir atstarpe svecei 0.9 lidz 1mm ... ella pirkta vislaik statoila,nosaukumu neatceros,bet uz uzlimes ir propellers un norades ir tiesi laivu divtaktniekiem,ella ari visu laiku ir jaukta noraditajas attiecibas,ka piegaz vairak,jutami sliktak dzinejs iet
15.aprīlis 2011, 17:49 | links
 
Eļlu pērkiet ko ir ieteicis ražotājs!
Pieredze no ūdensmoča. Motokrosists arī teica ka divtakters vien ir un lai gāž iekšā! Tikai aizmirsa piebilst ka tā rīceneļa ko piedāvāja bija paredzēta citām temperatūrām! ūdesmocim 5-6tūkstoši apgriezieni, zemes arējiem kautkas ap 10T! Rezultā iedega gredzeni jo eļa neesot varejusi sadegt ka nakas.

nu tas tā iz pieredzes.
15.aprīlis 2011, 17:09 | links
 
ja husgvarna taisītu laivu motorus,100% būtu tā pati eļļa.te vairāk domāts par ūdens piediršanu,kura dabai draudzīgāka.
15.aprīlis 2011, 09:48 | links
 
renars, dari kā zini. Man kaut kā ticās tām temperatūru un slodžu atšķirībām. attiecīgi jābūt nedaudz citam eļļas sastāvam. Katram savs.
15.aprīlis 2011, 09:37 | links
 
zivniek-ieteiktu tomēr ievērot attiecības.tā vienreiz dašļukosies.
par to huša eļļu gan nepiekritīšu,ja husis strādā pie tik nenormāliem abarotiem,tad laivai tas būs ,ka saldais ēdiens,galvenais pareizās proporcijas.
15.aprīlis 2011, 09:35 | links
 
nu skaidrs. manai kannai ir :D
15.aprīlis 2011, 09:27 | links
 
eerglis
ņea..naf gan...vienkārši parasta kanniņa, kaut kas līdzīgs tai kanniņai, kurā pārdodās eļļa mašīnu motoriem :)))
15.aprīlis 2011, 09:23 | links
 
zivnieks, a tai kannai nav klāt dozators blakus lielajam korķim?
15.aprīlis 2011, 09:20 | links
 
pagūglēju, Yamaha norāda ka pietiek ar 100:1, forumos norāda uz to ka vajag 50:1 ilgmūžībai. cik garš tik plats :D
15.aprīlis 2011, 09:19 | links
 
es pērku, ķipa to spec eļļu...laivu namā kaut kas ap 5 ls viena litra bundulītis (nosaukumu neatceros, bet virsū uzzīmēts motorītis, un uzraksts, ka domāts priekš 2-taktu) visu laiku bija zila, pagājušo sezonu jau bija rozā...proporcijas ir 1:50, ja atmiņa neviļ, tad motora sākuma kalpošanas periodā proporcija bija mazāka...bet es uz tām proporcijām īpaši neiespringstu, man kaut kā iegājies proporciju noteikt pēc krāsas (kad bija zila eļļa, tad bija feināk) bet uz 5l benzīna vienu mazu šļuku piešauju klāt...
viens šāds eļļas bundulītis man iet vienu sezonu...
15.aprīlis 2011, 09:19 | links
 
nevar būt, ka es šitā lohanulsja, vakarā pārbaudīšu tās attiecības.
15.aprīlis 2011, 09:04 | links
 
spec eļļa 2taktu motoriem, kas dzesējas ar ūdeni. Motoram darba temperatūra ir stipri zemāka nekā tiem, kas dzesējas ar gaisu. + vēl neder motorzāģu eļļa, jo atšķirīgs apgriezienu skaits un attiecīgi teperatūra cita.

Tā man skaidroja yamahas servisā, tas kurš uz Deglava ielas.
15.aprīlis 2011, 09:04 | links
 
lubrikants- Nr.5
15.aprīlis 2011, 00:45 | links
 
Kaats,sex shopaa.
15.aprīlis 2011, 00:44 | links
 
tā arī, ne viens, nepateica, kura ir tā "spec'' eļļa??? Kurā veikalā tā pērkama, sīkais
15.aprīlis 2011, 00:43 | links
 
kātel vai tad pilnmēnes .........??? :DDDDDDDD
pēc tava domu gājiena izskatās ka ir ....:DD
14.aprīlis 2011, 23:12 | links
 
Es arī pirmo reizi dzirdu 100 : 1 . Dļa vseh bremjon i narodov , vienm;er ir bijis 50 :1 .
14.aprīlis 2011, 23:10 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager