Zivju pagatavošanas receptes

Jo vairāk asaku izgriez, jo maigākas un garšīgākas kotletes. Iespējams, ka tās, kas filejai pa vidu, var arī atstāt.
Neciešu kotletes ar kauliem, kaut arī samaltiem..
Neciešu tos, kas maļ līdakas ar mugurkauliem ar manu gaļas mašīnu...
Tagad jāpērk jauns zobrats.

-d.
19.jūnijs 2013, 23:48 | links
 
Jautājums par līdaku malšanu kotletēs, tās sīkās asakas kas ir mugurā vajag griezt laukā, vai arī var malt ar tām visām?
19.jūnijs 2013, 23:07 | links
 
es ar parasti zupas izlasie atstāju vairāk gaļas - galvai un astei :) Papildus gaļu var un vajag likt, tikai IMHO vēlāk , kad zupa jau pusprocesā lai neizjūk.
4.jūnijs 2013, 14:56 | links
 
bet nu kā ir kādu fileju sagriezt paša zupā ar?
lai netikai buljons, bet arī gaļa
4.jūnijs 2013, 14:55 | links
 
izkriežam zandartam filejas marinēšanai

paliek centrālā asaka un galva
ir kāds mēģinājis zandartu zupu vārīt?
moš kāda laba recepte ir ?

derekk, 4.jūnijs 2013, 12:46


Yep, ļoti laba štelle. izņem tik žaunas un vāri , kā parasti. Ja zinu ka varīšu zupu, tad ne tik "uzmanīgi" girežū filejas, tad kas palicis ap kauliem smuki aiziet zupiņā. Zupa kā zupa,
nekas neparastāks kā jebkurai citai zivju zupai
netiek darīts.

Vārīts zanders jau ir cits stāsts.
4.jūnijs 2013, 13:29 | links
 
izkriežam zandartam filejas marinēšanai

paliek centrālā asaka un galva
ir kāds mēģinājis zandartu zupu vārīt?
moš kāda laba recepte ir ?
4.jūnijs 2013, 12:46 | links
 
KĀ pagatavot līni cepeškrāsnī,lūdzam padomu.
2.jūnijs 2013, 19:27 | links
 
Galvas es griežu nost un atgriežu zivi pa muguru gar asaku.
27.maijs 2013, 08:45 | links
 
Es zivis (jebkādas) kūpinu pavisam vienkārši - apsālu, salieku ar ķiplokiem un burkāniem, pa nakti atstāju ledusskapī un nākošajā dienā var kūpināt. Vairāk neko arī nevajag. Kūpinātava mums Buma mucas un zivis apm. 40min gatavas.
Rīt pēc ilgiem laikiem atkal jākūpina :)
27.maijs 2013, 08:43 | links
 
Sveiki!
šodien vietējā ūdenskrātuvē noķēru 55cm līdaku, un tagad domāju kā labāk taisīt...
Iesakiet kādu vienkārš bet labu recepti :)
26.maijs 2013, 20:07 | links
 
Kāds var ieteikt labu recepti priekš brekšiem?

janixxxxx, 5.marts 2013, 21:55


Svaigu sasmērē ar sinepēm bagātīgi(no ārpuses, druscinj, druscinj iekshpusee), min 30 min paturi ledusskapii, var eri līdz rītam paturēt un tad tādu pašu liek tik uz pannas un cep - riktīgi labs. Un sinepes piedod biku biku garšiņu - brīnumainā kārtā nekožh bet nonem nedaudz dūņaino garšu.
15.marts 2013, 22:58 | links
 
Sveiki, Viiri!

Sakiet varbūt kādam ir kāada laba ideja vai ir kādi sakarīgi varianti, ko iesākt ar pliču kalnu, neskaitot vobliņas sagatavošanu?
Kotleti taisīt? Vai ko citu?
Paldies!
15.marts 2013, 22:55 | links
 
varbut kads var ieteikt ka labak asarus nokupinat? man te paris kg iekrajushies pa sho sezonu..
14.marts 2013, 16:19 | links
 
Kāds var ieteikt labu recepti priekš brekšiem?
5.marts 2013, 21:55 | links
 
Skatīties no 5.10 min.
5.marts 2013, 21:04 | links
 
paldies ;) buus jaameegjina zsveetkiem uzkuupinaat ...
19.decembris 2012, 18:05 | links
 
Archey...

Vienīgā reālā priekšrocība karstajai kūpināšanai "ar sasietām astēm" vtml. ir tas, ka var iebāzt kūpinātavā vienlaicīgi vairāk butes... pārejais ir drīžak mīnusi un riski (piemēram, nenovaktēsi temperatūru, astes notrūks un loms nokritīs).
Aukstā kūpināšana gan cita opera...
19.decembris 2012, 17:59 | links
 
Archey
Man ļoti labi pazīstams cilvēks-copes radinieks, kūpina tikai uz restēm.Par garšu būtu grēks sūdzēties. :))
19.decembris 2012, 17:52 | links
 
kolēģi,

Padalieties pieredzē, vai var butes kūpināt kastē (mazajā kūpinātavā) guļus uz restes nevis piekārtas? cik saprotu tad butes parasti kūpina vairākas stundas savērtas uz iesmiem lielajas kū[inātavās ... interesē vai var kkas izdoties mazajā, ātrajā kūpinātavā (līdzīgi kā asari, breksi)?

Paldies
19.decembris 2012, 17:46 | links
 
urmaas

tas pateicoties veejam;))) un veelmei gatavot virs atklaatas debess bez vaaka;))))taa teikt savvaljas aromaati un piegarshas....;)

kaut arii, tushonkas divu kastu atveershanaa ar shkeereem es taa teikt nepiedaliijos, taa kaa-kas zin;))))

ek, ku feini gaaja;)
16.decembris 2012, 18:25 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager