Babītes ezers

Ieteicamākie mānekļi, cope un ap to Babītes ezerā!
Davis-Di [23.09.21]: Kā izskatās lēpenes ezerā, jau nokritušas vai vēl nē?
Nav nokritušas.
23.septembris 2021, 21:36 | links
 
Kā izskatās lēpenes ezerā, jau nokritušas vai vēl nē?
23.septembris 2021, 21:06 | links
 
Andis7777777 [20.09.21]: tuniitis [Vakar]: Nu nezin..., nezin...
Man domāt, ka -19 cm no nulles atzīmes ir lielisks iemesls lai nebrauktu uz Babīti. Bet tiem, kam patīk pērties pa dūņām tagad ir īstais laiks turp doties...:))
Es laikam pagaidīšu normālāku līmeni, tā teikt nervi svarīgāki un zivis ķeras arī citur.Pirms došanās arī biju papētijis tos līmeņus un devos ar domu - "Labāk 1x redzēt, nekā 100x dzirdēt". Katrā ziņā izskatās, ka svarīgākais ir zināt, ko dari, tad arī ir ko ielikt atskaitē!
Man jau ir iebraukāts maršruts, kur man patīk un ir +- labs dziļums, vidū nelienu, katrā metienā babītes mati
20.septembris 2021, 06:36 | links
 
tuniitis [19.09.21]: Nu nezin..., nezin...
Man domāt, ka -19 cm no nulles atzīmes ir lielisks iemesls lai nebrauktu uz Babīti. Bet tiem, kam patīk pērties pa dūņām tagad ir īstais laiks turp doties...:))
Es laikam pagaidīšu normālāku līmeni, tā teikt nervi svarīgāki un zivis ķeras arī citur.
Pirms došanās arī biju papētijis tos līmeņus un devos ar domu - "Labāk 1x redzēt, nekā 100x dzirdēt". Katrā ziņā izskatās, ka svarīgākais ir zināt, ko dari, tad arī ir ko ielikt atskaitē!
20.septembris 2021, 00:21 | links
 
ralflauren [19.09.21]: Nezinu, kas jums par problēmām, pa šo nedēļu 7 līdakas, 3mēra. No
Vecupeniekiem iebraukšana ok un dziļums līdz 3m
Konkrēti es biju tikai šodien no Vecupniekiem. Tie 3 metri jau tikai līdz pašam ezeram, tālāk nebrauc?
20.septembris 2021, 00:16 | links
 
Nezinu, kas jums par problēmām, pa šo nedēļu 7 līdakas, 3mēra. No
Vecupeniekiem iebraukšana ok un dziļums līdz 3m
19.septembris 2021, 23:17 | links
 
Nu nezin..., nezin...
Man domāt, ka -19 cm no nulles atzīmes ir lielisks iemesls lai nebrauktu uz Babīti. Bet tiem, kam patīk pērties pa dūņām tagad ir īstais laiks turp doties...:))
Es laikam pagaidīšu normālāku līmeni, tā teikt nervi svarīgāki un zivis ķeras arī citur.
19.septembris 2021, 22:46 | links
 
Un rīta novēlējums "Ne asakas" pilnībā pipildijās! :-D

Andis7777777, 19.septembris 2021, 21:46

Šis labs! :))
19.septembris 2021, 21:54 | links
 
JP1991 [19.09.21]: MT9 [17.sep]: Sieva saka, ka Oskaram esot jāsāk sportot, savādāk drīz par rūķi kļūšot :D Pačolēju ūdens līmeni Lielupē un sapratu, ja gribu tā kārtīgi izvingroties, jādodas uz Babi, jo tik kritiski zems līmenis sen nav bijis :) Ierodoties Dūšeļos, manas cerības piepildījās - ezerā ūdens nav, toties zāles pašā pilnbriedā :)) Žigli sametu mantas laivā, neskatoties uz vēso laiku, laicīgi novelku nost jauku un aidā pie airiem. Bet kas to būtu domājis, izrādās ezerā nevar tikt pat airējot, nerunājot jau par motora izmantošanu, jo zāle ir tik biezā slānī, ka es nekustos ne par centimetru... Bet neies tak padoties, ja jau nolems sportot, tad atpakaļceļa nav, ņemu vienu airi ārā un, atspiežot to pret grunti, lēnām stumju laivu uz priekšu. Šādā veidā nācās pasvīst krietnu laiku. Veicot šīs manipulācijas, galvā grozījās tikai viena doma - ka tik pēcpusdienā austrumu vējelis neiepūš vēl brangāk, tad atpakaļ uz bāzi nāksies iet kājām :D Pēc brīža izlaužos mūža mežiem cauri un varu sākt airēt, jo par motora izmantošanu, pagaidām, var aizmirst. Ņemot vērā tik zemu līmeni, mētāju tikai mazos mānekļus. Ātri vien līdacēni sāka atsaukties, taču atkārtojas iepriekšējās copes scenārijs - uzsitienu daudz, bet zivju laivā nav :)) Pamainīju dislokāciju un ātri vien tiku pie pirmās līdakas (75 cm), turpinājumā atkal bija daudzas copes, bet līdz laivai palaidnes doties negribēja. Nolemju kardināli mainīt vietu un laižos vairākus kilometrus tālu prom. Tā bija lielākā kļūda, jo pazaudēju pāris stundas, noairējos nejēgā, motors to vien darīja, kā tina apkārt zāli, bet spiningošanas vietu tā arī neatradu. Turpinājumā dodos atpakaļ bāzes virzienā. Pēc brīža ieraugu interesantu vietiņu, tādēļ iemetu izpletni un metrus 30 dreifēju pa vējam. Šajā laikā bija ap 4 līdaku iznācieniem, tomēr tikai vienu palaidni (60 cm) sanāca piemānīt. Nu tad rezumējot minēto, Oskars tika pie 2 zivtelēm, abas gan peld tālāk, kārtīgi pasportoja un garīgi uzlādējās pirms atkal atsākt darba gaitas, jo atvaļinājums strauji tuvojas beigām :) Copmaņiem ne asakas, pārējiem draugiem foršas brīvdienas! ;)Šodien ļoti ļoti līdzīgi :D līmenis vienkārši nav, ar kājām pa ezeru pārvietoties būtu ātrāk, bet nu ar visu šo, kopā 3x kontakti un viena 62cm draiskule līdz laivai tika dabūta :) p.s. Bija diezgan dīvaini būt gandrīz vienīgajai laivai ezerā :D
Nu vismaz kautkas! Man kā iesācējam Babītē gan sanāca tikai nervu bendēšana :-D - no 8.00-17.00 iztiku bez kontaktiem. Kopumā viss bija slikti - laivai viens airis bija baigi izļurkāts, tāpēc vairāk vilka uz vienu pusi visu laiku, enkurs neturēja palielo vēju, tāpēc pārsvarā nācās meklēt aizvēju, nebiju pārliecināts, ka man ir normāli mānekļi. Šoreiz līmenis tiešām zems. Kopumā bija baigā muļļāšanās. Pozitīvi tas, ka izmetu lielāku loku un labāk iepazinu pašu ezeru + kārtīgs sports ar tulznām uz rokām un nosauļota seja. Un rīta novēlējums "Ne asakas" pilnībā pipildijās! :-D
19.septembris 2021, 21:46 | links
 
Kā var tikt iekšā Babites ezerā?
Dūšeli ir ciet, cik saprotu ari pārejām laivu iebraukšanas vietam ir tāda paša problēma. Varbūt varat padalities kā tikt Babē?

Krastanags, 19.septembris 2021, 20:23


Nav bijis, kad no vecupeniekiem netiktu iekšā, tā pat ir no ezerkrastiem.
19.septembris 2021, 21:04 | links
 
Kā var tikt iekšā Babites ezerā?
Dūšeli ir ciet, cik saprotu ari pārejām laivu iebraukšanas vietam ir tāda paša problēma. Varbūt varat padalities kā tikt Babē?
19.septembris 2021, 20:23 | links
 
MT9 [17.09.21]: Sieva saka, ka Oskaram esot jāsāk sportot, savādāk drīz par rūķi kļūšot :D Pačolēju ūdens līmeni Lielupē un sapratu, ja gribu tā kārtīgi izvingroties, jādodas uz Babi, jo tik kritiski zems līmenis sen nav bijis :) Ierodoties Dūšeļos, manas cerības piepildījās - ezerā ūdens nav, toties zāles pašā pilnbriedā :)) Žigli sametu mantas laivā, neskatoties uz vēso laiku, laicīgi novelku nost jauku un aidā pie airiem. Bet kas to būtu domājis, izrādās ezerā nevar tikt pat airējot, nerunājot jau par motora izmantošanu, jo zāle ir tik biezā slānī, ka es nekustos ne par centimetru... Bet neies tak padoties, ja jau nolems sportot, tad atpakaļceļa nav, ņemu vienu airi ārā un, atspiežot to pret grunti, lēnām stumju laivu uz priekšu. Šādā veidā nācās pasvīst krietnu laiku. Veicot šīs manipulācijas, galvā grozījās tikai viena doma - ka tik pēcpusdienā austrumu vējelis neiepūš vēl brangāk, tad atpakaļ uz bāzi nāksies iet kājām :D Pēc brīža izlaužos mūža mežiem cauri un varu sākt airēt, jo par motora izmantošanu, pagaidām, var aizmirst. Ņemot vērā tik zemu līmeni, mētāju tikai mazos mānekļus. Ātri vien līdacēni sāka atsaukties, taču atkārtojas iepriekšējās copes scenārijs - uzsitienu daudz, bet zivju laivā nav :)) Pamainīju dislokāciju un ātri vien tiku pie pirmās līdakas (75 cm), turpinājumā atkal bija daudzas copes, bet līdz laivai palaidnes doties negribēja. Nolemju kardināli mainīt vietu un laižos vairākus kilometrus tālu prom. Tā bija lielākā kļūda, jo pazaudēju pāris stundas, noairējos nejēgā, motors to vien darīja, kā tina apkārt zāli, bet spiningošanas vietu tā arī neatradu. Turpinājumā dodos atpakaļ bāzes virzienā. Pēc brīža ieraugu interesantu vietiņu, tādēļ iemetu izpletni un metrus 30 dreifēju pa vējam. Šajā laikā bija ap 4 līdaku iznācieniem, tomēr tikai vienu palaidni (60 cm) sanāca piemānīt. Nu tad rezumējot minēto, Oskars tika pie 2 zivtelēm, abas gan peld tālāk, kārtīgi pasportoja un garīgi uzlādējās pirms atkal atsākt darba gaitas, jo atvaļinājums strauji tuvojas beigām :) Copmaņiem ne asakas, pārējiem draugiem foršas brīvdienas! ;)

Šodien ļoti ļoti līdzīgi :D līmenis vienkārši nav, ar kājām pa ezeru pārvietoties būtu ātrāk, bet nu ar visu šo, kopā 3x kontakti un viena 62cm draiskule līdz laivai tika dabūta :) p.s. Bija diezgan dīvaini būt gandrīz vienīgajai laivai ezerā :D
19.septembris 2021, 19:40 | links
 









Sieva saka, ka Oskaram esot jāsāk sportot, savādāk drīz par rūķi kļūšot :D Pačolēju ūdens līmeni Lielupē un sapratu, ja gribu tā kārtīgi izvingroties, jādodas uz Babi, jo tik kritiski zems līmenis sen nav bijis :) Ierodoties Dūšeļos, manas cerības piepildījās - ezerā ūdens nav, toties zāles pašā pilnbriedā :)) Žigli sametu mantas laivā, neskatoties uz vēso laiku, laicīgi novelku nost jauku un aidā pie airiem. Bet kas to būtu domājis, izrādās ezerā nevar tikt pat airējot, nerunājot jau par motora izmantošanu, jo zāle ir tik biezā slānī, ka es nekustos ne par centimetru... Bet neies tak padoties, ja jau nolems sportot, tad atpakaļceļa nav, ņemu vienu airi ārā un, atspiežot to pret grunti, lēnām stumju laivu uz priekšu. Šādā veidā nācās pasvīst krietnu laiku. Veicot šīs manipulācijas, galvā grozījās tikai viena doma - ka tik pēcpusdienā austrumu vējelis neiepūš vēl brangāk, tad atpakaļ uz bāzi nāksies iet kājām :D Pēc brīža izlaužos mūža mežiem cauri un varu sākt airēt, jo par motora izmantošanu, pagaidām, var aizmirst. Ņemot vērā tik zemu līmeni, mētāju tikai mazos mānekļus. Ātri vien līdacēni sāka atsaukties, taču atkārtojas iepriekšējās copes scenārijs - uzsitienu daudz, bet zivju laivā nav :)) Pamainīju dislokāciju un ātri vien tiku pie pirmās līdakas (75 cm), turpinājumā atkal bija daudzas copes, bet līdz laivai palaidnes doties negribēja. Nolemju kardināli mainīt vietu un laižos vairākus kilometrus tālu prom. Tā bija lielākā kļūda, jo pazaudēju pāris stundas, noairējos nejēgā, motors to vien darīja, kā tina apkārt zāli, bet spiningošanas vietu tā arī neatradu. Turpinājumā dodos atpakaļ bāzes virzienā. Pēc brīža ieraugu interesantu vietiņu, tādēļ iemetu izpletni un metrus 30 dreifēju pa vējam. Šajā laikā bija ap 4 līdaku iznācieniem, tomēr tikai vienu palaidni (60 cm) sanāca piemānīt. Nu tad rezumējot minēto, Oskars tika pie 2 zivtelēm, abas gan peld tālāk, kārtīgi pasportoja un garīgi uzlādējās pirms atkal atsākt darba gaitas, jo atvaļinājums strauji tuvojas beigām :) Copmaņiem ne asakas, pārējiem draugiem foršas brīvdienas! ;)
17.septembris 2021, 19:35 | links
 
Kurā bāzē? Spuņupē visi var draudzīgi iet uz riņķi.
17.septembris 2021, 11:37 | links
 
Ja sestdien un svētdien, tad tagad mednieki arī ņem laivas un viņiem, cik saprotu, zems līmenis r vēl labāks. Un viņi tiešām seklumos stumjas ar kārtīm!
Interesanti, laivas visas izīrētas :) Līmenis iespaidīgi zems, kā šie tur pārvietojas, viens laivā otrs stumj :)))))))

brekingems, 17.septembris 2021, 10:27
17.septembris 2021, 11:36 | links
 
Interesanti, laivas visas izīrētas :) Līmenis iespaidīgi zems, kā šie tur pārvietojas, viens laivā otrs stumj :)))))))
17.septembris 2021, 10:27 | links
 
Ir kāds jaunietis kurš grib copēt, bet negrib viens un vēlas sastādīt kompāniju rīt 16.septembrī no vecupenieku bāzes(babītes ezers)? PM
15.septembris 2021, 17:45 | links
 
Šodien 7.30-11.30
Sākumā gāju uz līdaku, stundu nekā, tad uzliku asaru twisteri un 2 zemmēra(40) līdakas pa 3h.. nezinu kur asars palicis
Laivas bija ļoti daudz, ar citiem apvaicājot arī zemmēra vai tukšā
15.septembris 2021, 13:54 | links
 
Šodien divatā no 8.00-16.00, ap plkst. 10.00 dreifējot pa ezera vidu dabūjām katrs pa smukai līdakai - 83 un 87cm, pēc tam pa dienu pilnīgs klusums...braucot atpakaļ uz Vecupenieku bāzi bija vēl viena laba cope, ko neizdevās realizēt. Mētājām tikai bigbaitus.
14.septembris 2021, 20:55 | links
 









Iepriekšējā nedēļa tika veltīta radiņu apciemošanai dažādos Latvijas nostūros, tādēļ paspēju jau sailgoties pēc copes. Tā kā pēdējās 2 reizes, copējot ar nedaudz smagāku inventāru, paliku garu degunu, šodien nolēmu paķert līdzi vieglākus rīkus. Laika apstākļi nelutināja - sākumā kārtīgi nolija, tad vēl kārtīgāk stiprais ZR vējelis ķērās pie žāvēšanas :) Nepietiek, ka daba mani nerroja, tad vēl zaļsvārces īpaši neatpalika - no pirmajām aptuveni 20 copēm realizēju tieši nulli! :D Bet, kā jau minēju iepriekš, iepūta pareizais vējelis, strauji sāka dzīt ezerā no Lielupes ar skābekli bagātu ūdentiņu un zivi sāka ne tikai mani kaitināt, bliežot pa mānekli un aši to atlaižot, bet arī baroties - īsā laikā tomēr tiku pie pāris palaidnēm (64 un 79 cm, 3.2 kg). Vēl kāda pamuka pie paša uztveramā tīkliņa. Lai kā tur arī būtu, ar šodienas copi esmu apmierināts. Kā jau tas ierasts, kad zivs aktivizējas, jābrauc uz dārziņu pēc sīkā Drešmaņa :) Sieva šoreiz palika bez zivīm, jo par vēlu uzrakstīja ziņu, ka gribot vēlreiz pagatavot līdaciņu cepeškrāsnī, dikti jau iepriekšējo reizi esot gardi sanācis. Nekas, tā jau viens otrs mani par gaļinieku sāka dēvēt, ir jālabojas ;)
P.S. Breksis aizcemmerēts, ķerot strīpainos palaidņus. Nebiju domājis, ka šis tik puņķains...
13.septembris 2021, 19:07 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager